AnaSCI - Fitness Evolved

Buy Needles and Syringes with NO PRESCRIPTION   Synthetek Muscle Building And Fat Loss Products   Cheap Pure Supplements

©TË GJITHA TË PËRMBAJTJEN E KËSAJ FAQE INTERNETI ËSHTË COPYRIGHT DHE NUK MUND TË RIPRODHOHET PA ADMINISTRATORËT PËLQIMIN 2003-2017

  Synthetek Syntherol  
   
   


User CP FAQ Lista E Anëtarëve Kalendari Postimet E Reja Nyje Të Shpejta Log Out

AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved


        
        
        
Përkthimet automatike (Mundësuar nga Yandex):
Albanian Belarusian Catalan Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Greek Hungarian Italian Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Go Back   Steroid Anabolic Diskutim dhe Bodybuilding Forumi > Steroid Anabolic Seksion > Steroid Anabolic Diskutimi

Like Tree1I pëlqen

Reply
 
LinkBack Thread Mjete Shfaq Modes
Arimidex ndihmë
Old
  (#1)
AnaSCI ANËTAR
 
Online
Postime: 9
Join Date: Shkurt 2017
Arimidex ndihmë - 04-20-2017, 09:17 AM

Përshëndetje të gjithë unë kam nevojë për disa këshilla për tim arimidex doza. Unë jam 27, 194lbs rreth 10-12%BF, qenë të trajnimit të vështirë për 2 vitet e fundit, 4500-5000 cal pastër dietë(40%carbs, 40%yndyrë, 20%proteina). Im carb burimet janë të papërpunuara(perime kryesisht), të gjitha të shëndetshme të yndyrës(avocado, arrave, qumështit, vajit të ullirit). Qëllimet janë për të vënë në afërsisht £ 10 më të muskujve dhe të qëndrojnë të ligët! Unë jam 8 javë në një 600mg/wk(300 mon,300thurs) cyp test të ciklit të kickstarted w/50mg dbol për të parë për 4 javë.
Kam filluar të lëngshme arimidex 2 1/2 javë më parë në .25 EOD, mori gjak rezultatet dje dhe estradiol ishte në 114.1. Testi ishte obv. >1500, hemocrit-46%. Unë kam qenë fizikisht treguar fjalë për fjalë NUK ka shenja të lartë estro. Pa kapardisem, kanë të qëndrueshme në mëngjes druri dhe nuk ka probleme me gjetjen e erections, por unë kam epsh i ulët dhe unë të ndjehen si MUT. Marrjen e një trup të madh është e rëndësishme për mua, ndjenjë e mirë është po aq e rëndësishme.
Kam harruar të përmend se kjo është e mi të ciklit të parë, kështu që këtu është ajo që unë jam duke planifikuar të bëjë dhe ju lutem më ndihmoni/ më jep këshilla. Mora 1mg adex dje(për të marrë nivelet e gjakut) dhe do të vazhdojë të ndërmarrë .35mg ED. Tim, mendoi procesit të ishte më e ulët e të lartë estradiol me të vetme 1mg dozë pastaj të bjerë .35ED për të ruajtur. Unë e kuptoj që disa estro është e shëndoshë dhe do të jenë të lumtur kudo nga 20-40. Unë do të bashkëngjitni gjakun tim te rezultateve te punes, si dhe. Ju faleminderit paraprakisht për kohën tuaj!
   
Reply With Quote
Old
  (#2)
Përdorues Të Regjistruar
 
Online
Postimet: 90
Bashkohen Data: Shtator 2014
04-20-2017, 02:26 PM

Ndoshta kthehem për të .25mg eod ? Unë të marrë aromasin 6.25 mg 3× në wk edhe tani drejtimin 750/wk sustanon,75mg/ditë warerbase test susp.100mg/ditë anadrol.mëkatojnë, nuk ka efekte në hdl&nivelet e ldl,adex&letro t'i vrasë&u mund të kandidojë dhe të mëkatojnë, gjatë gjithë pct në qoftë se u ciklit.
   
Reply With Quote
Old
  (#3)
Përdorues Të Regjistruar
 
Online
Postime: 28
Join Date: Dhjetor 2013
04-20-2017, 03:38 PM

një dozë zakon më të ulët se si u menduar. kam pasur një të vërtetë të lartë të leximit, mori 1mg një ditë për 8 ditë dhe se të shtypura atë deri në 8.
u duhet lart se dozë të .5 eod, prisni 2 javë, të marrë të ri-testuar.
se nuk është se e lartë tho, por përsëri u dont kanë një test i vërtetë total për të parë se ku yr at.
gkn525 i pëlqen kjo.
   
Reply With Quote
Old
  (#4)
AnaSCI ANËTAR
 
Online
Postime: 9
Join Date: Shkurt 2017
04-20-2017, 10:24 PM

Faleminderit për përgjigjet! Kështu që unë duhet të lart .5mgEOD nuk ED?
   
Reply With Quote
Old
  (#5)
Përdorues Të Regjistruar
 
Online
Postimet: 90
Bashkohen Data: Shtator 2014
04-21-2017, 12:51 PM

Unë do të provoni.5mg eod parë,të japë atë 2-3wks të paktën&të rregulluar sipas nevojës.disa djema keni për të marrë 1mg ed e adex,vetëm drpends individuale estro synsitivity
   
Reply With Quote
Old
  (#6)
Përdorues Të Regjistruar
 
Online
Postime: 28
Join Date: Dhjetor 2013
04-21-2017, 06:24 PM

Citoj:
Fillimisht Postuar nga gkn525 View Post
Unë do të provoni.5mg eod parë,të japë atë 2-3wks të paktën&të rregulluar sipas nevojës.disa djema keni për të marrë 1mg ed e adex,vetëm drpends individuale estro synsitivity
e vërtetë. ajo të gjitha varet bloodwork., pasi u thirrni atë në e saj të qetë me vela.
   
Reply With Quote
Old
  (#7)
AnaSCI ANËTAR
 
Online
Postime: 9
Join Date: Shkurt 2017
04-22-2017, 08:59 AM

Ok, unë do të provoni .5EOD atëherë historia në pak javë. Faleminderit djema
   
Reply With Quote
Old
  (#8)
Të Dhurosh Anëtar
 
Online
Postimet: 32
Join Date: Shkurt 2013
04-22-2017, 11:46 AM

.25cworks e mirë për mua EOD
   
Reply With Quote
Old
  (#9)
AnaSCI ANËTAR
 
Online
Postimet: 21
Join Date: Dhjetor 2007
04-22-2017, 01:09 PM

.5 mg çdo ditë të tjera mund të jetë mbi të vrarë si ju nuk e doni me të vërtetë e ulët E2 nivelet. Por analizat e gjakut do të përcaktojë se.
   
Reply With Quote
Old
  (#10)
Përdorues Të Regjistruar
 
Online
Postimet: 90
Bashkohen Data: Shtator 2014
04-22-2017, 01:33 PM

bbuck është e drejtë,.5 mund të jetë shumë e madhe&u duan disa estrogjenit për ndërtimin e muskujve.kjo do të ndryshojnë në varësi të se sa të ndjeshme estro
u r.vetëm i kushtoj vëmendje për të ur trupit derisa bloodwork të thatë,nyjeve,epsh i ulët,të ulët të energjisë,të fituar yndyrë,r disa indikacione të lartë/të ulët estro.ajo mund të jetë e vështirë&kohë për disa për të marrë të formuara në edhe me historia.
   
Reply With Quote
Old
  (#11)
AnaSCI ANËTAR
 
Online
Postimet: 5
Join Date: Shkurt 2015
04-22-2017, 01:36 PM

.5mg dy herë në javë duket për të marrë punë të bërë për mua. Varet se sa test ju jeni duke përdorur dhe çfarë ju jeni gjak punën e thotë, edhe pse me të vërtetë.
   
Reply With Quote
Old
  (#12)
AnaSCI ANËTAR
 
Online
Postime: 3
Bashkohen Data: Janar 2013
04-22-2017, 03:51 PM

Im Doc përshkruar më adex në 1mg 3x në javë me 400mg Test; e mia esto gjithmonë të duket mirë në gjakun tim të punës
   
Reply With Quote
Old
  (#13)
AnaSCI ANËTAR
 
Online
Postime: 9
Join Date: Shkurt 2017
04-22-2017, 06:42 PM

Mori historia tashmë javën e kaluar 8 javëve në vazhdim. .25mg EOD kishte estradiol në 114 kjo është arsyeja pse unë jam upping të .5 EOD. Zero simptomat fizike pa kapardisem vetëm epsh i ulët dhe mjegull trurit/pa energji. 600mg cyp test p/w (300mon/300thurs)
   
Reply With Quote
Old
  (#14)
Përdorues Të Regjistruar
 
Online
Postimet: 90
Bashkohen Data: Shtator 2014
04-22-2017, 09:37 PM

Damn Z që nuk tingëllon mirë.u drejtimin orals,ose të ndaluar/filluar një të ri RX med ?
   
Reply With Quote
Old
  (#15)
Përdorues Të Regjistruar
 
Online
Postimet: 90
Bashkohen Data: Shtator 2014
04-22-2017, 09:38 PM

Tingëllon si u definitivisht mund të trajtojë bumping të .5 eod &të shohim nëse ata anët për të marrë më të mirë
   
Reply With Quote
Old
  (#16)
AnaSCI ANËTAR
 
Online
Postime: 9
Join Date: Shkurt 2017
04-22-2017, 09:40 PM

Nuk orals më. Dbol ishte vrapoi javë 1-4 aktualisht në javën e 8-të. Unë jam tani në 4 ditë .5mg dhe unë jam duke u ndier pak më të mirë. Asnjë ri të dka-RX
   
Reply With Quote
Old
  (#17)
AnaSCI ANËTAR
 
Online
Postime: 9
Join Date: Shkurt 2017
04-22-2017, 09:49 PM

Ndonjë ide se sa kohë mund të jetë e mundur të marrë për të marrë e mia estradiol lexuar 114 poshtë për një normale numër? Ditë? Javë?
   
Reply With Quote
Old
  (#18)
Të Dhurosh Anëtar
 
Online
Postime: 28
Join Date: Dhjetor 2016
04-23-2017, 01:09 PM

Unë kurrë nuk e kam provuar të lëngshme adex para, por nuk ka një mundësi të clumping deri dhe nuk marrin asnjë pluhur? Unë kam shkrimit adex dhe vetëm të marrë .25 dy herë në javë dhe e mia E2 ishte 17 me afërsisht 500mg/javë të Testit, së bashku me deca dhe Direk. Siç thashë, unë nuk jam e NVM-ve në të lëngshme adex, por isha duke menduar për disa shkaqe të mundshme. Ajo nuk duhet të ketë qenë 114 me doza që ju të ishin në të. Fat i mirë dhe shpresoj që ju të shihni më të mirë të gjakut rezultatet herën tjetër


Dërguar nga iPhone tim duke përdorur Tapatalk
   
Reply With Quote
Old
  (#19)
AnaSCI ANËTAR
 
Online
Postime: 9
Join Date: Shkurt 2017
04-23-2017, 05:35 PM

Unë dridhen shishe të mira 20 herë para se të matur, të lëngshme dex duket për të punuar për shumë njerëz të tjerë. Unë gjithashtu mendoj se burimi im është i besueshëm. A është e mundur adex thjesht nuk punojnë për mua?
   
Reply With Quote
Old
  (#20)
AnaSCI ANËTAR
 
Online
Postime: 9
Join Date: Shkurt 2017
04-23-2017, 05:36 PM

Unë duhet të urdhërojë disa aromasin?
   
Reply With Quote
Reply

Thread Mjete
Shfaq Modes

Postimi Rregullat
Ju nuk mund të pas reja temat
Ju nuk mund të postoni pergjigje
Ju nuk mund të të postoni bashkëngjitje
Ju nuk mund të të redaktoni postimet tuaja

BB code është
Smilies janë të
[IMG] kodi është
Kodi HTML është Off
Trackbacks janë të
Pingbacks janë të
Refbacks janë tëAnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved

Buy Needles and Syringes with NO PRESCRIPTION  Synthetek Muscle Building And Fat Loss Products  Cheap Pure Supplements

  Ed Coan-Strength Inc.  Advertise Here

  Join AnaSCI 

Full Pictorial Guide   

Te gjitha kohët janë në GMT -4. Koha tani është 01:54 AM.Përmbajtja Relevant URLs nga vBSEO 3.6.0
Copyright © 2003-2017 AnaSCI.org. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.