View Post Të Vetme
Old
  (#14)
Elvia1023
AnaSCI AAP / Dhuruar Anëtar
 
Elvia1023's Avatar
 
Online
Posts: 5,325
Bashkohet Me Datë: Oct 2007
05-19-2008, 09:38 AM

I get it now with the 1 week off everything...so training too. I tend to have maybe 1 or 2 week per year were I try to have them off. Doing your plan that would be the perfect time to do so. I will defo do that next time round. I will have to do a test p, tren a or mast cycle sometime and do it that way. Throwing in either dbol/tbol/avar/winny too.


Përdorni kodin "ELVIA5" to get 5% OFF your next ProfessionalMuscleStore.com mënyrë!
Përdorni kodin ELVIA1023 për të marrë 5% off tuaj të ardhshëm Synthetek Qëllim.
Për një kohë të kufizuar vetëm në qoftë se kërkesa juaj është $300 ose më e madhe, ata e hedhin në një produkt të vetëm sipas zgjedhjes SUAJ absolutisht FALAS.


GENOTEC REP
Më e mirë dhe më e lirë AAS në dispozicion. PD mua për një listë ose në qoftë se ju keni ndonjë pyetje.


   
Reply With Quote