AnaSCI - Fitness Evolved

Buy Needles and Syringes with NO PRESCRIPTION   Synthetek Muscle Building And Fat Loss Products   Cheap Pure Supplements

©TË GJITHA TË PËRMBAJTJEN E KËSAJ FAQE INTERNETI ËSHTË COPYRIGHT DHE NUK MUND TË RIPRODHOHET PA ADMINISTRATORËT PËLQIMIN 2003-2020

   
   
   
   
Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products


User CP FAQ Lista E Anëtarëve Kalendari Postimet E Reja Nyje Të Shpejta Log Out

AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved


        
        
        
        

Përkthimet automatike (Mundësuar nga Yandex):
Albanian Belarusian Catalan Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Greek Hungarian Italian Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Go Back  Steroid Anabolic Diskutim dhe Bodybuilding Forumi > Anabolic Shkencës Seksion > Anabolic Shkencës Forumi

Reply
 
Thread Mjete Shfaq Modes
Louisville Border Patrol seizes illegal 167 pounds of testosterone, steroids worth $6
Old
  (#1)
MR. BMJ
AnaSCI VIP / Dhuruar Anëtar
 
Online
Postimet: 1,682
Join Date: Sep 2006
Louisville Border Patrol seizes illegal 167 pounds of testosterone, steroids worth $6 - 06-18-2021, 12:12 AM

Louisville Border Patrol seizes illegal 167 pounds of testosterone, steroids worth $69K

https://www.foxnews.com/us/louisvill...oids-worth-69k
   
Reply With Quote
Old
  (#2)
squatster
AnaSCI e AAP-së
 
Online
Postimet: 3,556
Join Date: Mar 2014
06-18-2021, 07:20 PM

Who do we have out of there?
   
Reply With Quote
Old
  (#3)
Rot-Iron66
Përdorues Të Regjistruar
 
Rot-Iron66's Avatar
 
Online
Postimet: 36
Join Date: Qershor 2017
06-24-2021, 06:10 AM

Citoj:
Fillimisht Postuar nga squatster View Post
Who do we have out of there?
Story says they were destined to NY...
   
Reply With Quote
Old
  (#4)
squatster
AnaSCI e AAP-së
 
Online
Postimet: 3,556
Join Date: Mar 2014
06-24-2021, 11:10 AM

Wonder how many bottles 1 lbs. would make
   
Reply With Quote
Old
  (#5)
BIGAINS
AnaSCI ANËTAR
 
Jashtë linje
Postimet: 21
Join Date: Dhjetor 2013
08-01-2021, 10:40 AM

I was surprised they were realistic about the value.
   
Reply With Quote
Old
  (#6)
matsuo munefusa
AnaSCI ANËTAR
 
Online
Postime: 12
Join Date: Prill 2013
10-09-2021, 09:05 AM

Citoj:
Fillimisht Postuar nga squatster View Post
Wonder how many bottles 1 lbs. would make
not as much as it sounds. At 250mg/ml and 10ml vials it would make approximately 181 vials.
   
Reply With Quote
Reply

Thread Mjete
Shfaq Modes

Postimi Rregullat
Ju nuk mund të pas reja temat
Ju nuk mund të postoni pergjigje
Ju nuk mund të të postoni bashkëngjitje
Ju nuk mund të të redaktoni postimet tuaja

BB code është
Smilies janë të
[IMG] kodi është
Kodi HTML është Off

Forumi Hidhen


Te gjitha kohët janë në GMT -4. Koha tani është 04:46 AM.


Copyright © 2003-2020 AnaSCI.org. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.