AnaSCI - Fitness Evolved

Buy Needles and Syringes with NO PRESCRIPTION   Synthetek Muscle Building And Fat Loss Products   Cheap Pure Supplements

©ALL CONTENT OF THIS WEBSITE IS COPYRIGHTED AND CANNOT BE REPRODUCED WITHOUT THE ADMINISTRATORS CONSENT 2003-2019

   
  Synthetek Syntherol  
   
   
   
Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products


Корисникот КП Најчесто поставувани ПРАШАЊА Листа На Членови Календар Нови Мислења Брзи Врски Одјавите

AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved


        
        
        
        
        

Автоматски Преводи (Напојува со Yandex):
Albanian Belarusian Catalan Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Greek Hungarian Italian Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Go Back   Анаболни Стероиди Дискусија и боди билдинг Форум > Anabolic Science Section > Anabolic Science Forum

Reply
 
Алатки За Тема Прикажување На Сцени
периодот пред тест влегува во сила?
Old
  (#1)
socrates55
AnaSCI ЧЛЕН
 
Offline
Мислења: 2
Join Date: Април 2007
периодот пред тест влегува во сила? - 05-02-2007, 09:38 AM

почнав (недела вечер) преземање 250 mg на тест неделно. јас првично наменета да се само земе за 5-6 недели, но од читање на овој форум мислам дека не може да биде доволно да се види било добивки на сите?

мојата главна прашање е, кога, ако сето тоа, треба да се започне 'чувство' тоа? не сум бил на редовна рутина тренингот во околу 3 години, значи фактот дека јас сум притискање на салата секој друг ден веројатно ќе влијае на начинот на кој јас се чувствувам онака. јас сум само љубопитни за тоа како и кога јас треба да бидат способни да се каже дали ова е удирање во или работа?
   
Reply With Quote
Old
  (#2)
Tyrone
AnaSCI ВЕТЕРИНАР
 
Tyrone's Avatar
 
Offline
Мислења: 1,167
Join Date: Февруари 2007
05-02-2007, 06:29 PM

Цитат:
Originally Posted by socrates55
почнав (недела вечер) преземање 250 mg на тест неделно. јас првично наменета да се само земе за 5-6 недели, но од читање на овој форум мислам дека не може да биде доволно да се види било добивки на сите?

мојата главна прашање е, кога, ако сето тоа, треба да се започне 'чувство' тоа? не сум бил на редовна рутина тренингот во околу 3 години, значи фактот дека јас сум притискање на салата секој друг ден веројатно ќе влијае на начинот на кој јас се чувствувам онака. јас сум само љубопитни за тоа како и кога јас треба да бидат способни да се каже дали ова е удирање во или работа?
Добро, тоа им помогне на еден тон ако можете да ни кажете каков тип на estered ги Тестираат вашите користење на...Беше тоа Enanthate, Cyp, Проп или што?


Користете кодот Tyrone за да се добие 5% попуст на вашето следно Synthetek цел!
   
Reply With Quote
Old
  (#3)
Big Danny
AnaSCI ВЕТЕРИНАР
 
Offline
Мислења: 1,038
Join Date: Септември 2006 Година
05-07-2007, 02:11 AM

да, ќе треба да се вратат назад со уште некои детали, со цел да се добие повеќе точни одговори. но вие shoul изгледа somwhere околу три и четири недели. сте земање на било кој орален за отпочнување на проектот?


Користете го кодот "Голема Danny" за да се добие 5% попуст на вашето следно Synthetek цел!

   
Reply With Quote
Reply

Алатки За Тема
Прикажување На Сцени

Објавување Правила
Вие не може да пост нови теми
Вие не може да пост одговори
Вие не може да пост прилози
Вие не може да изменувате вашите мислења

[IMG] код е На
HTML кодот е Исклучување

Форум Скок


Часовите се според зоната GMT -4. Времето сега е 04:31 PM.


Copyright © 2003-2019 AnaSCI.org. All rights reserved.