AnaSCI - Fitness Evolved

Buy Needles and Syringes with NO PRESCRIPTION   Synthetek Muscle Building And Fat Loss Products   Cheap Pure Supplements

©ALL CONTENT OF THIS WEBSITE IS COPYRIGHTED AND CANNOT BE REPRODUCED WITHOUT THE ADMINISTRATORS CONSENT 2003-2019

Synthetek Syntherol  

Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products

Карыстальнік КП Пытанні і адказы Спіс Членаў Каляндар Новыя Пасады Хуткія Спасылкі Выхад

AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved

Аўтаматычныя пераклады (Харчаванне ад Яндэкс):
Albanian Belarusian Catalan Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Greek Hungarian Italian Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Go Back   Анаболические пазіцыі, метадалагічнай Бодыбілдынг форум абмеркавання і &ГТ; Anabolic Science Section &ГТ; Anabolic Science Forum

Reply

Разьба Інструменты Рэжымы Адлюстравання
наступны цыкл
Old
  (#1)
lift
AnaSCI член

Афлайн
Пастоў: 8
Рэгістрацыя: Студзень 2008
наступны цыкл - 01-14-2008, 07:38 AM

тыдзень 1 - 4: д-бол 40мг/Пад рэд.
тыдзень 1 - 8: сустанон або тэстастэрон enth: 500 мг/РЭБ
тыдні 1 - 10: дэка 400мг/РЭБ

Але я не ведаю, колькі nolva я павінен узяць?

Reply With Quote
Old
  (#2)
drob29
Забанен

Афлайн
Паведамленні: 190
Дата Рэгістрацыі: Лістапада 2005
01-14-2008, 11:48 AM

Цытата:
Першапачаткова напісаў ліфт

Ваш цыкл павінен шмат дапамагчы бро.

але перш чым ісці далей, калі ласка, пост

узрост
вага
вышыня
%тлушчу ў арганізме
гісторыя цыклу
ліфт гісторыя
мэты

без статыстыка Вы не можаце атрымаць добры савет.

Reply With Quote
Old
  (#3)
lift
AnaSCI член

Афлайн
Рэгістрацыя: Студзень 2008
01-17-2008, 04:46 AM

Узрост.... 29
Вышыня..6'5"і
БФ.......12%
Вага.. 295
выбачайце за позні

Reply With Quote
Old
  (#4)
da-sol
Зарэгістраваны Карыстальнік

da-sol's Avatar

Афлайн
Паведамленні: 262
Рэгістрацыя: Ліпеня 2007
01-17-2008, 02:05 PM

Цытата:

Дзякуй за лістынг вашу статыстыку.

Вось што я б зрабіў

тыдзень 1 - 14: сустанон або тэстастэрон enth: 500 мг/РЭБ
тыдні 1 - 12: дэка 400мг/РЭБ

Наколькі колькі Нова браць, ты збіраешся Нова падчас свайго цыкла або ў РСТ?

Reply With Quote
Old
  (#5)
Elvia1023
AnaSCI вет / ахвяруючы член

Elvia1023's Avatar

Онлайн
Рэгістрацыя: Кастрычнік 2007
01-17-2008, 02:47 PM

Цытата:
Першапачаткова напісаў ды-соль
Дзякуй за лістынг вашу статыстыку.

Вось што я б зрабіў

тыдзень 1 - 14: сустанон або тэстастэрон enth: 500 мг/РЭБ
тыдні 1 - 12: дэка 400мг/РЭБ

Наколькі колькі Нова браць, ты збіраешся Нова падчас свайго цыкла або ў РСТ?
Вышэйапісаны цыкл выглядае ідэальна. Я б нават паставіў плюс да 5 тыдняў, але проста вырашылі, што ты адчуваеш на 4-й тыдні. Я б Ніжні тэст да 13 тыдняў і трымаць дэка на 12 (я не ведаю вашай гісторыі цыклу, хоць). Калі б гэта быў я, Я хацеў бы зрабіць больш тэсту (600 мг) і тая ж дэка (400мг). Вы павінны прымаць Нолвадекс на працягу вашага цыклу. У вас есць усе вашыя рэчы, ці вы плануеце замовіць. Калі збіраецеся замовіць, то я б замест таго, каб выкарыстоўваць armidex. Калі збіраешся выкарыстоўваць nolva, то вы павінны мець Nolva 20мг кожны дзень, і вы лепш мець гэта ў 10 мг 2 укладкі ў дзень. Я б нават кінуць у некаторых провирон ў аб 5 тыдні і несці, што, выкарыстоўваючы 25mg у дзень (не абавязкова з дапамогай любых сродкаў, хоць). ХГЧ гэта добра, каб быць зроблена 500IU кожныя 7 дзен на працягу ўсяго цыклу. Апошнія 2 я адчуваю таксама дадаць на іншыя рэчывы і прынесці іншыя выгады. РСТ павінен быць запушчаны прыкладна праз 3 тыдні пасля апошняга стрэлу. Так працягваць 20mg з Nolva на працягу тых тыдняў і потым пачаць кломид для РСТ разам з 20мг з Nolva. Звужаюцца Nolva да 10 мг на працягу апошняга тыдня. Ніжэй, гэта добры план для вас.

Тыдзень 1-12 = Дэка па 400мг у тыдзень
Тыдзень 1-13 = sus і выпрабаванне e (тэст C лепш, чым Е) па 500 мг у тыдзень
Тыдзень 1-5 = на самай справе на 25-40 мг у суткі (у залежнасці ад гісторыі цыклу)
Тыдзень 1-12 = 500IU ХГЧ на кожныя 7 дзен
Тыдзень 1-18 = Нолвадекс ў дозе 20 мг у суткі
Тыдзень 19 = Нолвадекс па 10 мг у дзень

РСТ
Тыдзень 16-19 = Кломид 300 мг 1-й дзень, 100 мг дзен, 2-11, 50 мг 12-21 дзен.
&ампер; Нолвадекс вышэй 16-19 тыдняў

The above will be an excellent cycle. Then maybe take something like Tribulus after your PCT to give you that extra kick. For during your cycle Proviron is a good add on and I always like to do a potent multi vitamin too. You should look at Liver protectors too... you can just get something like Milk Thistle which is decent but nothing special (but very cheap).

Выкарыстоўвайце код на "ELVIA5" to get 5% OFF your next ProfessionalMuscleStore.com заказ!
Выкарыстоўвайце код ELVIA1023 каб атрымаць 5% зніжку на наступны Synthetek Парадак.
На працягу абмежаванага часу толькі, калі Ваш заказ складае 300 $або больш, яны кідаюць у вырабе па вашаму выбару абсалютна бясплатна.

GENOTEC РЭСП
Самыя лепшыя і самыя танныя ААС даступны. ПМ мне для спісу або калі ў вас ёсць якія-небудзь пытанні.

Reply With Quote
Old
  (#6)
Elvia1023

Elvia1023's Avatar

Онлайн
01-17-2008, 03:28 PM

Я думаю, што хоць адзін на цыкле павінны паспрабаваць атрымаць як мага больш ад яго. Так многія думаюць, само рыштунак з'яўляецца найбольш важнай часткай. Рыштунак выдатнае, але інструментам для дасягнення Вашых мэтаў. Дыета і трэніроўкі з'яўляюцца асноўнымі і ядра для Вашых мэтаў. РСТ-гэта так жа важна, як шасцярні таксама, таму што калі ўсе зроблена неэфектыўна, вы можаце ўбачыць 20 фунтаў вы апранаеце ўпасці хутчэй, чым вы яго атрымалі (інакш, калі ваш на ўвесь год як у старым вялікіх, такіх як Арні В4 анты-эстрогены і іншыя абароны быў вынайдзены).

Асновы вам трэба, Нолвадекс і Кломид. Я ведаю, што людзі выкарыстоўваюць іншыя, так што вы проста суб іх. Armidex з'яўляецца лепшым, але вы павінны Нольвадекс вы можаце выкарыстоўваць для гэтага цыклу. Комба з nolva і кломид з'яўляюцца абавязковымі для вашага цыклу. ХГЧ і провирон добрыя, але Вы не павінны выкарыстоўваць іх. Хоць твае яйкі будуць, верагодна, ідуць Памер арахіс без ХГЧ. Але яны вярнуцца назад у часе так, як я сказаў, гэта не абавязкова для у той час як на. Я спадзяюся, што будзе добра для вас.

Выкарыстоўвайце код на "ELVIA5" to get 5% OFF your next ProfessionalMuscleStore.com заказ!
Выкарыстоўвайце код ELVIA1023 каб атрымаць 5% зніжку на наступны Synthetek Парадак.
На працягу абмежаванага часу толькі, калі Ваш заказ складае 300 $або больш, яны кідаюць у вырабе па вашаму выбару абсалютна бясплатна.

GENOTEC РЭСП
Самыя лепшыя і самыя танныя ААС даступны. ПМ мне для спісу або калі ў вас ёсць якія-небудзь пытанні.

Reply With Quote
Old
  (#7)
Vango
AnaSCI член

Афлайн
Пастоў: 7
Рэгістрацыя: Ліпень 2007
01-21-2008, 03:56 AM

Цытата:

Я б парэкамендаваў вам arimidex або liquidex

Reply With Quote
Old
  (#8)
Elvia1023

Elvia1023's Avatar

Онлайн
01-21-2008, 11:08 PM

Цытата:
Першапачаткова напісаў Ванго
Я б парэкамендаваў вам arimidex або liquidex
Згодны з вышэй сказаным. Я б не план, я сказаў. Але калі вы яшчэ не замовілі Armidex гэта заўседы лепш, каб зрабіць ваш цыкл. Так што калі вы былі, каб атрымаць яго, проста зрабіце план я сказаў, але прамяняў Nolva для Armidex. Але Nolva і кломид не для РСТ.

GENOTEC РЭСП

Reply With Quote
Old
  (#9)
Bull
AnaSCI член

Афлайн
Рэгістрацыя: Травень 2007
01-23-2008, 06:54 PM

Запусціце nolva ад 10 да 20 мг ЭД на працягу ўсяго цыкла

Reply With Quote
Old
  (#10)
Elems
AnaSCI член

Афлайн
Рэгістрацыя: Ліпень 2007
01-28-2008, 10:17 AM

Узяць nolva кожныя 2 дні цыклу па 10 мг

Reply With Quote
Reply

Разьба Інструменты
Рэжымы Адлюстравання

Правілы Публікацыі
Вы можа не ствараць новыя тэмы
Вы можа не адказы на пасады
Вы можа не паштовыя ўкладання
Вы можа не рэдагаваць свае паведамленні

BB-код гэта На
Смайлы есць На
[ИМГ] код На
Код HTML Выкл.

Форум Скакаць

Увесь час па Грынвічы -4. Час цяпер 10:44 раніцы.

Copyright © 2003-2019 AnaSCI.org. All rights reserved.