AnaSCI - Fitness Evolved

Buy Needles and Syringes with NO PRESCRIPTION   Synthetek Muscle Building And Fat Loss Products   Cheap Pure Supplements

©ΌΛΟ ΤΟ ΠΕΡΙΕΧΌΜΕΝΟ ΤΟΥ ΠΑΡΌΝΤΟΣ ΔΙΚΤΥΑΚΟΎ ΤΌΠΟΥ ΑΠΟΤΕΛΕΊ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΉ ΙΔΙΟΚΤΗΣΊΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΊ ΝΑ ΑΝΑΠΑΡΑΧΘΕΊ ΧΩΡΊΣ ΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΈΣ ΣΥΓΚΑΤΆΘΕΣΗ 2003-2019

Synthetek Syntherol  

Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products

User CP FAQ Λίστα Μελών Ημερολόγιο Νέες Θέσεις Γρήγορες Συνδέσεις Log Out

AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved

Αυτόματη μετάφραση (Powered by Yandex):
Albanian Belarusian Catalan Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Greek Hungarian Italian Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Go Back  Αναβολικά Στεροειδή Συζήτηση και Bodybuilding Forum > Αναβολικά Επιστημών Τμήμα > Αναβολικά Επιστήμη Φόρουμ

Reply

Το Νήμα Εργαλεία Τρόποι Επίδειξης
καλύτερη μέθοδος από την αγορά
Old
  (#1)
kaju
Εγγεγραμμένος Χρήστης

kaju's Avatar

Συμμετάσχετε Ημερομηνία: Nov 2007
καλύτερο από την αγορά μέθοδος - 02-20-2008, 01:49 PM

Είμαι έτοιμος να ξεκινήσει ένα κύκλο. Έχω κάνει alll την εργασία μου σχετικά με το τι εργαλεία για να χρησιμοποιήσετε και πώς να στοίβα και πόσο και όλα μου τα post κύκλου ανάγκες. Τώρα πρέπει να κάνω τα μαθήματά μου σχετικά με το πώς να αγοράσει. Αναρωτιόμουν αν κάποιος νέο τρόπο για να πάρει το καλύτερο και ενημερωμένες πληροφορίες. Ή ίσως αν κάποιος είχε ένα link για να στείλει ανθρώπους για να διαβάσετε σε αυτή την ινώ. τίποτα δεν μπορεί να διαβάσει, θα ήταν χρήσιμο. Ξέρω ότι αυτό είναι στο μυαλό τους πολλοί άνθρωποι.

Reply With Quote
Old
  (#2)
Elvia1023
AnaSCI ΕΕΚ / την Αιμοδοσία, τα Κράτη

Elvia1023's Avatar

Σε απευθείας σύνδεση
Συμμετάσχετε Ημερομηνία: Οκτ 2007
02-20-2008, 04:04 PM

Απόσπασμα:
Αρχικά Αναρτήθηκε από kaju
Είμαι έτοιμος να ξεκινήσει ένα κύκλο. Έχω κάνει alll την εργασία μου σχετικά με το τι εργαλεία για να χρησιμοποιήσετε και πώς να στοίβα και πόσο και όλα μου τα post κύκλου ανάγκες. Τώρα πρέπει να κάνω τα μαθήματά μου σχετικά με το πώς να αγοράσει. Αναρωτιόμουν αν κάποιος νέο τρόπο για να πάρει το καλύτερο και ενημερωμένες πληροφορίες. Ή ίσως αν κάποιος είχε ένα link για να στείλει ανθρώπους για να διαβάσετε σε αυτή την ινώ. τίποτα δεν μπορεί να διαβάσει, θα ήταν χρήσιμο. Ξέρω ότι αυτό είναι στο μυαλό τους πολλοί άνθρωποι.
Πραγματικά, δεν καταλαβαίνω τι εννοείς, γιατί είναι μια πολύ εύκολη διαδικασία. Βασικά, δεν μπορείτε να χρησιμοποιήσετε την πιστωτική σας κάρτα σε ιστοσελίδες. Στο παρελθόν θα μπορούσε σε ορισμένες περιοχές, αλλά ήταν καλύτερο να μην το κάνει. Είναι καλύτερο να χρησιμοποιείτε μεταφορά χρημάτων μέσω western union (υπάρχουν πολλές παρόμοιες εταιρίες). Εάν χρησιμοποιείτε Alinshop περνά μέσα από αυτό το βήμα προς βήμα, έτσι ώστε ο καθένας θα είναι σε θέση να κατανοήσουν. Απλά ακολουθήστε τις οδηγίες και τον τρόπο πληρωμής κ. λπ. Άλλες εταιρείες, όπως η Moneygram χρησιμοποιήσετε τις ίδιες διαδικασίες και όταν έχετε αγοράσει, θα πρέπει να παρέχονται με όλες τις λεπτομέρειες.

Παρεμπιπτόντως, αν αυτή είναι η πρώτη σας κύκλο τι σκοπεύετε να κάνετε; Συμπεριλαμβανομένης της προστασίας και της PCT.

Χρήση κώδικα "ELVIA5" για να πάρει 5% ΑΠΌ την επόμενη ProfessionalMuscleStore.com παραγγελία!
Χρήση κώδικα ELVIA1023 για να πάρει 5% από την επόμενη Synthetek Παραγγελίας.
Για έναν περιορισμένο χρόνο μόνο, εάν η διαταγή σας είναι $300 ή μεγαλύτερη, πετάνε και ένα προϊόν της επιλογής ΣΑΣ εντελώς ΔΩΡΕΆΝ.

GENOTEC REP
Το καλύτερο και φθηνότερο AAS διαθέσιμα. Μου PM για μια λίστα ή εάν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις.

Reply With Quote
Old
  (#3)
kaju
Εγγεγραμμένος Χρήστης

kaju's Avatar

02-20-2008, 04:56 PM

Δεν είναι η πρώτη μου κύκλο είναι η πρώτη μου κύκλο σε περίπου 25 χρόνια. Im πολύ μεγαλύτερος, τώρα και έχω πολλά να χάσει, αν ο νόμος θα πρέπει να θέλω να γίνω αδιάκριτος. Όσον αφορά την αγορά βρήκα μερικά lagit σε απευθείας σύνδεση πηγές. Είναι ξεκάθαρο από την αγορά αλλά recieving ότι σε τρομάζει. Θα μπορούσα να χάσω κάθε πράγμα, αν θα πρέπει να πάρει ένα φάρμακο, το ραπ στην καριέρα μου. Im σχεδιασμό για ένα δοκιμαστικό e - winstrol προφορικός - clen με clomid και nolvadex post.

Reply With Quote
Old
  (#4)
oldtestman
Εγγεγραμμένος Χρήστης

oldtestman's Avatar

Συμμετάσχετε Ημερομηνία: Σεπτέμβριος 2007
02-20-2008, 06:26 PM

Ιδιωτικό "γραμματοκιβώτιο" εταιρεία να λάβει τα αγαθά σας. Θα πρέπει να επιδείξετε την ταυτότητά σας, αλλά μπορείτε να χρησιμοποιήσετε ένα "εταιρεία" όνομα για τη ναυτιλία πληροφορίες, όταν το αγοράζετε. Μπορείτε να υπογράψουν μια μορφή απελευθέρωσης, και το γραμματοκιβώτιο εταιρεία μπορεί να υπογράψει για οποιαδήποτε πακέτα που χρειάζονται. Αυτό πρέπει να το αφαιρέσετε αρκετά μακριά από το κακό, αν συμβεί το χειρότερο. Το δικό μου κοστίζει $45 για τρεις μήνες.

Reply With Quote
Old
  (#5)
Elvia1023

Elvia1023's Avatar

Σε απευθείας σύνδεση
02-20-2008, 07:56 PM

Είναι ποτέ φάρμακο δοκιμή ως μέρος της εργασίας σας; Ή είναι αποκλειστικά και μόνο να τον πιάσουν με τα πράγματα και φυσικά αυτό θα είναι κακό για την απασχόληση. Ναι ταχυδρομικές θυρίδες είναι μια μεγάλη πρόταση (το όνομά σας). Έχω φίλους που παίρνουν τα πράγματά τους έστειλε με άλλα ονόματα, αλλά να τους διεύθυνση (όχι ότι έχω αναψυχή). Αν σας απλά ανησυχούν για έχοντας κατασχέθηκαν κλπ θα πρέπει να είναι μια χαρά (δεν θα ενημερώσει την επιβολή του νόμου, και οι άνθρωποι χτυπούν την πόρτα σας αν είναι). Αλλά φυσικά, είναι καλύτερο να είναι ασφαλές από sorry. Θα πρέπει να προσθέσω τα ίδια φίλους ακόμη και να χρησιμοποιήσετε ένα φίλε/φίλοι κάρτα για να παραγγείλω έτσι ώστε να μπορεί ποτέ να εντοπιστούν πίσω σε αυτούς. Πριν πεις ότι είναι άδικο για τις αδερφέ/φίλε τίποτα δεν θα συμβεί αν είστε αλιεύονται με μια προσωπική παροχή εργαλείων. Είναι συνήθως οι άνθρωποι που έχουν ελεγχθεί ή έχουν ορισμένες θέσεις εργασίας (καλή καριέρα) που πρέπει να βεβαιωθείτε ότι δεν μπορεί ποτέ να παρακολουθούνται. Ελπίζω να πάνε όλα καλά για σένα.

Χρήση κώδικα "ELVIA5" για να πάρει 5% ΑΠΌ την επόμενη ProfessionalMuscleStore.com παραγγελία!
Για έναν περιορισμένο χρόνο μόνο, εάν η διαταγή σας είναι $300 ή μεγαλύτερη, πετάνε και ένα προϊόν της επιλογής ΣΑΣ εντελώς ΔΩΡΕΆΝ.

GENOTEC REP
Το καλύτερο και φθηνότερο AAS διαθέσιμα. Μου PM για μια λίστα ή εάν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις.

Τελευταία επεξεργασία από Elvia1023; 02-25-2008 στο 10:45 μ. μ..

Reply With Quote
Old
  (#6)
kaju
Εγγεγραμμένος Χρήστης

kaju's Avatar

02-20-2008, 11:27 PM

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Όχι δεν είμαι φάρμακο που εξετάζεται. αλλά ας πούμε ότι δεν είμαι μόνο στα μάτια του κοινού, αλλά Im, επίσης, πρέπει να πραγματοποιηθεί σε ένα υψηλότερο επίπεδο. Έτσι κάθε είδους ναρκωτικών σύλληψη * Στεροειδές ή illicet ναρκωτικά όλοι το ίδιο για αυτούς. ΝΑΡΚΩΤΙΚΆ!!!
Το φάρμακο σύλληψη που θα μου κοστίσει περισσότερο από τη δουλειά μου. Im στην ίδια βάρκα με τους περισσότερους ανθρώπους στον πίνακα. Πιστεύω ότι αν αυτό γίνεται με γνώση και σύνεση δεν θα σας βλάψει. Όπως ηλικία (51) χρειάζομαι μια μικρή βοήθεια από το χυμό. Im δεν compeating στο body building ούτε είμαι στο pro σπορ αλλά πρέπει να μείνετε σε φόρμα, και μου αρέσει ο τρόπος που μπορεί να βοηθήσει μου φαίνεται. Κρατήστε τις απαντήσεις που έρχεται και σ ' ευχαριστώ τόσο πολύ με ό, τι έχει έρθει.

Reply With Quote
Old
  (#7)
kaju
Εγγεγραμμένος Χρήστης

kaju's Avatar

02-25-2008, 03:53 PM

όχι άλλες προτάσεις !;

Reply With Quote
Old
  (#8)
K1
Μπλε-Eyed Διάβολος...

K1's Avatar

Σε απευθείας σύνδεση
Συμμετάσχετε Ημερομηνία: Jun 2006
Lightbulb 02-25-2008, 07:06 PM

It is up to you to decide whether or not the gains outweigh the risks...You have to reassess your situation, is what you have worth taking the chance in losing?! No matter how you order or obtain delivery, there will always be that chance on getting snagged...It may never happen, but it only takes once...PO Box, family name/addy, your home name/addy, work name/addy, etc. are all option when ordering, but through any means of ordering comes the chance on a flagged address or controlled delivery...Ultimately it's your choice and no matter what people tell you ("Oh, don't worry, they won't bust a small fish" OR "I've ordered thousands of times with no problems" OR "I've done this and I've done that...", etc, etc.), at the end of the day it's only your life and "materialistic free***s" that YOU have to weigh against the risks, and no one else on the internet can help you do that.....

Αν ψάχνετε για να κάνετε την εργασία σχετικά με την παραγγελία/νομική διαδικασία, να πάρετε τον εαυτό σας Νομική Μυών από τον Rick Collins...Αν μη τι άλλο είναι μεγάλη για την ανάγνωση.....

"Ο φόβος δεν ωφελεί σε τίποτα!"

Χρήση κώδικα "K1OFF5"για να πάρει 5% ΑΠΌ την επόμενη ProfessionalMuscleStore.com παραγγελία!
ΌΠΩΣ - ProfessionalMuscleStore Facebook
Παρακολούθηση ProfessionalMuscleStore Instagram

ΌΠΩΣ - AnaSCI Facebook
ΕΓΓΡΑΦΕΊΤΕ - AnaSCI YouTube

SYNTHETEK - Το καλύτερο hardcore bodybuilding προϊόντα
STERILESYRINGES.COM - Πάρτε Βελόνες και Σύριγγες από εδώ
DISCUSSWORLDISSUES.COM - Κοινωνικο-οικονομική και πολιτική ελευθερία του λόγου
ΠΏΣ ΝΑ ΚΆΝΕΙ ΕΝΈΣΕΙΣ - Πλήρης Εικαστική Ένεση Οδηγός
ΚΑΘΑΡΌ ΣΥΜΠΛΉΡΩΜΑ ΣΚΌΝΕΣ - Το μόνο πιστοποιημένο εργαστήριο
PROFESSIONALMUSCLE ΚΑΤΆΣΤΗΜΑ - Τη Μεγαλύτερη Ποικιλία από Συμπληρώματα

Reply With Quote
Old
  (#9)
kaju
Εγγεγραμμένος Χρήστης

kaju's Avatar

02-25-2008, 09:32 PM

είσαι τόσο πολύ σωστά kawasaki. Θα εκτός από την ευθύνη για τις πράξεις μου αν έχω να. Υπάρχει κίνδυνος που εμπλέκονται σε αυτό, αλλά είναι καλύτερο να minumize τους κινδύνους. Γι ' αυτό είμαι εδώ, για να minumize τους κινδύνους και είμαι βέβαιος ότι αυτό είναι στο μυαλό των άλλων ανθρώπων. Δεν είμαι ο μόνος που σκέφτεται γι ' αυτό. Αν μπορώ να το συζητάνε και να το φέρει στο πάτωμα μπορούμε όλοι να learnbenifit. Όσο πιο πολλά μαθαίνουμε τόσο το καλύτερο. Μια ανταλλαγή ιδεών είναι ό, τι Im που προσπαθεί να πάρει τη μετάβαση. Το είπα αυτό σε ένα άλλο φόρουμ και delated πριν από την πρώτη δημοσίευση ή απάντηση. Προσπάθησα ξανά και ξανά το ίδιο πράγμα συνέβη. Βλακεία μου, τελικά πήρα το μήνυμα.
Στο παρελθόν έχω κάνει όπως και άλλοι άνθρωποι σ.o. κουτί και είχε σταλεί για να μου σε ένα άλλο όνομα. αυτό το ταξίδι να το πάρει σε τρομάζει. Σκεφτόμουν ότι πρέπει να υπάρχει ένας καλύτερος τρόπος. Το άγχος είναι σχεδόν αρκετό για να με κάνει να μην το κάνουμε αυτό και είναι.Έτσι αφήνει να ανταλλάξουν ιδέες!

Reply With Quote
Old
  (#10)
K1
Μπλε-Eyed Διάβολος...

K1's Avatar

Σε απευθείας σύνδεση
Συμμετάσχετε Ημερομηνία: Jun 2006
Exclamation 02-25-2008, 09:41 PM

Ο λόγος είναι ότι μάλλον έχει διαγραφεί επειδή κανείς δεν θα έπρεπε ποτέ μετά τη διαταγή ερωτήσεις για συζήτηση σχετικά με το ανοιχτό πίνακες (συμπεριλαμβανομένων πότε/τι διέταξε, πού/πώς έχουν αποσταλεί, κ. λπ.)...Πάρα πολλές LE παραμονεύουν στους πίνακες, αν ο καθένας αρχίσει να απόσπαση το καλύτερο/ασφαλέστερο τρόποι για να αγοράσετε παράνομη gear σε απευθείας σύνδεση, τότε δεν θα το LE επίσης να ξέρεις τι γίνεται;! Κάποια πράγματα είναι καλύτερα αριστερά ανείπωτα.....

Ακόμη περισσότερο, δεν θα με χρήση PO box σε διαφορετικό όνομα από την κατοχή των εργαλείων δαπανών σε ομοσπονδιακό υπεύθυνος αλληλογραφίας της απάτης (hint, hint)??! Πρέπει να σκεφτώ τι θα πω και τον τύπο για το άνοιγμα πινάκων.....

"Ο φόβος δεν ωφελεί σε τίποτα!"

Χρήση κώδικα "K1OFF5"για να πάρει 5% ΑΠΌ την επόμενη ProfessionalMuscleStore.com παραγγελία!
ΌΠΩΣ - ProfessionalMuscleStore Facebook
Παρακολούθηση ProfessionalMuscleStore Instagram

ΌΠΩΣ - AnaSCI Facebook
ΕΓΓΡΑΦΕΊΤΕ - AnaSCI YouTube

SYNTHETEK - Το καλύτερο hardcore bodybuilding προϊόντα
STERILESYRINGES.COM - Πάρτε Βελόνες και Σύριγγες από εδώ
DISCUSSWORLDISSUES.COM - Κοινωνικο-οικονομική και πολιτική ελευθερία του λόγου
ΠΏΣ ΝΑ ΚΆΝΕΙ ΕΝΈΣΕΙΣ - Πλήρης Εικαστική Ένεση Οδηγός
ΚΑΘΑΡΌ ΣΥΜΠΛΉΡΩΜΑ ΣΚΌΝΕΣ - Το μόνο πιστοποιημένο εργαστήριο
PROFESSIONALMUSCLE ΚΑΤΆΣΤΗΜΑ - Τη Μεγαλύτερη Ποικιλία από Συμπληρώματα

Τελευταία επεξεργασία από K1; 02-25-2008 στο 09:44 ΜΜ.

Reply With Quote
Old
  (#11)
Elvia1023

Elvia1023's Avatar

Σε απευθείας σύνδεση
02-25-2008, 10:42 PM

Είναι δύσκολο να το σχολιάσω γιατί δεν ξέρω την κατάσταση σου. Πως σας στα μάτια του κοινού και θέλετε να το κρατήσει σε φόρμα και καλή εμφάνιση, αλλά δεν είναι σπορ. Υποθέτω ότι έχετε μια δίκαιη ιδέα, αλλά δεν αλλάζει τίποτα. Θα πρέπει να σταθμίσουν τους κινδύνους με το πόσο θέλετε να χρησιμοποιήσετε και πόσο θα πρέπει πραγματικά να χρησιμοποιήσετε από την πιθανότητα να τον πιάσουν. Ένας φίλος μου έχει μια γυναίκα που είναι τρομερό και ανοίγει όλα τα αγροτεμάχια κ. λπ. Δεν καταλαβαίνω γιατί ασχολείται με αυτό γιατί αν δεν έχεις εμπιστοσύνη τι έχεις. Τέλος πάντων εγώ διέταξε για τον. Δεν ξέρουν περίσταση σας. Γιατί νομίζω ότι τα λιγότερα άτομα που το γνωρίζουν καλύτερα. Όπως είπες φάρμακα που είναι γνωστό ως φάρμακα και δεν έχει σημασία τι είναι... κόκα, χάπια, στεροειδή. Αυτό δεν είναι μόνο στα μάτια των μέσων μαζικής ενημέρωσης, γιατί είναι οι άνθρωποι που διαβάζουν/βλέπουν τα μέσα μαζικής ενημέρωσης, οπότε φαντάζομαι ότι οι περισσότεροι από τους στενότερους φίλους σας δεν θα μπορούσε να είναι αξιόπιστες.

Αν πραγματικά θέλετε να χρησιμοποιήσετε, στη συνέχεια, όπως είπες θα πρέπει να ζυγίσει τις επιλογές του και να αποφασίσει. Θα μπορούσατε να πάρετε μια PO Box αλλά θα πρέπει ακόμα να χρησιμοποιήσει το ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΤΙΚΌ για να αποκτήσετε ένα. Έτσι, θα ήθελα απλά να χρησιμοποιήσετε το δικό σας όνομα. Δεν είμαι αναψυχή οποιαδήποτε μεθόδους, επειδή είναι στο χέρι σας. Αλλά για να είμαι ειλικρινής, αν ήμουν στη βάρκα σου και ήθελα αρκετά να το ρισκάρω, θα τους πάρω σπίτι μου και να διασφαλίσει ήμουν εκεί για να υπογράψει. Αλλά κανείς δεν μπορεί on-line να σου πω, γιατί μόνο εσύ ξέρεις αν θέλεις τόσο πολύ να το ρισκάρω. Γιατί ακόμα και αν πάρετε 1000s τους καθημερινά υπάρχουν πολλοί που πιάνουν. Θα πω, όμως, αν το δέμα που κατασχέθηκε συνήθως δεν είναι ούτε συνέχεια. Αλλά αν ήταν πολύ καλά γνωστό mail εργαζομένων, τότε αυτό είναι ένα διαφορετικό θέμα... όπως είπα δεν ξέρω την πλήρη συνθήκες. Τι κι αν αποφασίσεις, σου εύχομαι καλή τύχη και είμαι σίγουρος ότι θα βγει μια χαρά. Αλλά προσωπικά, αν έχετε τόσα πολλά να χάσουμε, τότε δεν νομίζω ότι αξίζει τον κόπο, αλλά μόνο εσείς μπορείτε να αποφασίσετε.

Είναι διαφορετικό για μένα, γιατί στο ηνωμένο βασίλειο (δεν ξέρω για τις ΗΠΑ) αγοράζουν στεροειδή δεν είναι παράνομη. Που έχουν χαρακτηριστεί ως γ ' κατηγορίας φαρμάκου οπότε αν δεν πιάστηκε μαζί τους μπορεί να τους πάρει μακριά, αλλά τίποτα άλλο δεν θα συμβεί. Γι ' αυτό δεν με πειράζει αν κάποια δέματα κατασχέθηκαν. Είναι διαφορετικό, αν σκοπεύετε να παρέχουν όμως! Αλλά ποτέ δεν μπορούσαν να αποδείξουν ότι και μόνο για προσωπική ποσό που δεν θα μπορούσε ποτέ να αναφέρονται. Αλλά δεν είμαι στα μάτια του κοινού, και παρόλο που έχω μια πολύ καλή δουλειά που ποτέ δεν θα γνωρίζουν ακόμη και αν είχαν κατασχεθεί. Goodluck

GENOTEC REP

Reply With Quote
Old
  (#12)
kaju
Εγγεγραμμένος Χρήστης

kaju's Avatar

02-25-2008, 11:05 PM

ευχαριστώ για την είσοδο παιδιά. Θα probebly το καλύτερο θα έπεσε το θέμα τώρα. ευχαριστώ και πάλι:καπνιστής: :καπνιστής:

Reply With Quote
Reply

Το Νήμα Εργαλεία
Τρόποι Επίδειξης

Απόσπαση Κανόνες
Σας δεν μπορεί να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Σας δεν μπορεί να μετά απαντήσεις
Σας δεν μπορεί να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
Σας δεν μπορεί να επεξεργαστείτε τις δημοσιεύσεις σας

BB κώδικα είναι Στις
Smilies είναι Στις
[IMG] κωδικός Στις
Κώδικας HTML είναι Από

Forum Jump

Όλες οι ώρες είναι GMT -4. Η ώρα τώρα είναι 10:40 ΜΜ.

Copyright © 2003-2019 AnaSCI.org. Όλα τα δικαιώματα διατηρούνται.