AnaSCI - Fitness Evolved

Buy Needles and Syringes with NO PRESCRIPTION   Synthetek Muscle Building And Fat Loss Products   Cheap Pure Supplements

©VISOS TURINYS ŠIOJE SVETAINĖJE YRA AUTORIŲ TEISIŲ SAUGOMOS IR NEGALI BŪTI ATGAMINAMAS BE ADMINISTRATORIŲ SUTIKIMO 2003-2019

Synthetek Syntherol  

Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products

Vartotojo CP DUK Narių Sąrašas Kalendorius Naujų Etatų Greitosios Nuorodos Prisijungti

AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved

Automatinis Vertimai (Maitina "Yandex"):
Albanian Belarusian Catalan Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Greek Hungarian Italian Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Go Back  Anaboliniai Steroidai, Diskusijų ir Kultūrizmo Forumas > Anaboliniai Mokslas Skyriuje > Anaboliniai Mokslo Forumas

Reply

Sriegio Įrankiai Rodymo Režimai
geriausia pirkimo būdas
Old
  (#1)
kaju
Registruotas Vartotojas

kaju's Avatar

Neprisijungęs
Žinutės: 384
Prisijungti Prie Data: Nov 2007
Vieta: pietų
geriausia pirkimo būdas - 02-20-2008, 01:49 PM

Esu pasiruošęs pradėti ciklą. I ve done alll savo namų darbus dėl kokius įrankius naudoti ir kaip sukrauti ir, kiek ir visi mano post ciklo poreikius. Dabar man reikia daryti savo namų darbus, kaip pirkti. Man buvo įdomu, jei kas nors nauja, kaip gauti geriausią ir naujausią info. O gal, jei kas nors turėjo saitą, kad siųsti žmones skaityti apie tokius ino. ką aš galiu skaityti, būtų naudinga. Aš žinau, tai yra protu daug žmonių.

Reply With Quote
Old
  (#2)
Elvia1023
AnaSCI PROFESINIO mokymo / Dovanoti Narys

Elvia1023's Avatar

Internete
Žinutės: 5,451
Prisijungti Prie Data: Oct 2007
02-20-2008, 04:04 PM

Citata:
Iš pradžių Įdėjo kaju
Esu pasiruošęs pradėti ciklą. I ve done alll savo namų darbus dėl kokius įrankius naudoti ir kaip sukrauti ir, kiek ir visi mano post ciklo poreikius. Dabar man reikia daryti savo namų darbus, kaip pirkti. Man buvo įdomu, jei kas nors nauja, kaip gauti geriausią ir naujausią info. O gal, jei kas nors turėjo saitą, kad siųsti žmones skaityti apie tokius ino. ką aš galiu skaityti, būtų naudinga. Aš žinau, tai yra protu daug žmonių.
Aš tikrai gauti tai, ką jūs turite omenyje, nes jis yra labai paprastas procesas. Iš esmės, jūs negalite naudoti savo kredito kortelę svetainėse, visuose dabar. Praeityje jums galėtų į tam tikras svetaines, tačiau ji buvo geriausia. Jūs geriausiai, naudojantis "western union" pinigų perlaidos (yra daug panašių bendrovių). Jei naudojate Alinshop ji eina per ji, žingsnis po žingsnio, todėl kiekvienas galės suprasti. Tiesiog sekite instrukcijas, ir kaip mokėti ir pan. Kitos bendrovės, pavyzdžiui, "Moneygram" naudoti tuos pačius procesus, ir kai jūs perkate, jums bus suteikta visa informacija.

Beje, jei tai yra jūsų pirmasis ciklo ką jūs planuojate daryti? Taip pat jūsų apsaugos ir PCT.

Naudokite kodą "ELVIA5", kad gauti 5% NUOLAIDA savo kitą ProfessionalMuscleStore.com užsakymas!
Naudoti kodas ELVIA1023 gauti 5% nuolaida savo kitą Synthetek Užsakymo.
Tik ribotą laiką, jei jūsų užsakymas yra $300 ar daugiau, jie mesti į produktų SAVO pasirinkimą visiškai NEMOKAMAI.

GENOTEC REP
Geriausias ir pigiausias AAS galima. PM man, sąrašą arba jei turite kokių nors klausimų.

Reply With Quote
Old
  (#3)
kaju
Registruotas Vartotojas

kaju's Avatar

Neprisijungęs
02-20-2008, 04:56 PM

Jos nėra mano pirmasis ciklas tai tik mano pirmasis ciklas apie 25 metus. Mp daug vyresni, dabar ir turiu daug prarasti, jei įstatymas turėtų nori būti nosey. Kiek perkant radau keletą lagit interneto šaltinių. Ji yra gana iškirpti ir sausas pirkti, bet recieving gąsdina pragarą iš manęs. Galiu atrišti kiekvieną dalykas, jei aš turėtų gauti narkotikų rap savo karjerą. Mp planavimo bandymo e - winstrol žodžiu - len su clomid ir nolvadex paštu.

Reply With Quote
Old
  (#4)
oldtestman
Registruotas Vartotojas

oldtestman's Avatar

Neprisijungęs
Žinutės: 65
Prisijungti Prie Data: Sep 2007
02-20-2008, 06:26 PM

Gauti asmeninis "dėžutės" įmonė turi gauti savo prekes. Jūs turite parodyti identifikavimo tai padaryti, bet jūs galite naudoti "įmonė" pavadinimas laivybos informacijos, kai jūs perkate. Jūs galite pasirašyti išleidimo forma ir pašto dėžutės įmonė gali pasirašyti už visus paketus, kurie reikalauja. Tai turėtų pašalinti jums pakankamai toli nuo žalos, jei blogiausia atsitinka. Mano kainuoja $45 už tris mėnesius.

Reply With Quote
Old
  (#5)
Elvia1023

Elvia1023's Avatar

Internete
02-20-2008, 07:56 PM

Ar jūs kada nors narkotikų išbandyti, kaip jūsų darbo dalis? Ar tai tik pakliūva su stuff ir, žinoma, kad bus tik blogai savo darbą. Taip PO langeliuose yra puikus pasiūlymas (savo vardą). Turiu draugų, kurie gauti jų daiktai ir siunčiami kiti pavadinimai, bet ir jų adresą (tai nereiškia, kad aš rec). Jei jūsų tiesiog susirūpinę jis areštuotas ir tt, jums turėtų būti bauda (jie nebus informuoti teisėsaugos ir žmonės beldžiasi į jūsų duris, jei ji yra). Bet, žinoma, tai geriau būtų saugus, tada atsiprašau. Turėčiau pridurti, tais pačiais draugais naudoti net bro/mates kortelės užsakymo, todėl ji gali niekada būti stebimi atgal į juos. Prieš jums pasakyti, kad yra nesąžininga dėl bro/mate nieko atsitiks, jei jūs būsite sugautas su asmens tiekimo įrenginiai. Jis paprastai yra tik žmonės, kurie yra išbandyti ir turi tam tikras darbo vietų (geras karjeros), kurios turi užtikrinti, kad ji gali niekada būti stebimi jiems. Tikiuosi, kad jis dirba už jus.

Naudokite kodą "ELVIA5", kad gauti 5% NUOLAIDA savo kitą ProfessionalMuscleStore.com užsakymas!
Tik ribotą laiką, jei jūsų užsakymas yra $300 ar daugiau, jie mesti į produktų SAVO pasirinkimą visiškai NEMOKAMAI.

GENOTEC REP
Geriausias ir pigiausias AAS galima. PM man, sąrašą arba jei turite kokių nors klausimų.

Paskutinis redagavo Elvia1023; 02-25-2008 ne 10:45 PM.

Reply With Quote
Old
  (#6)
kaju
Registruotas Vartotojas

kaju's Avatar

Neprisijungęs
02-20-2008, 11:27 PM

Ačiū už atsakymus. Ne, aš nesu narkotikų išbandyti. bet sakykime, aš ne tik visuomenės akių, bet jiems taip pat turėtų būti laikoma, kad yra aukštesnio lygio. Taigi, bet kokios rūšies narkotikų arešto; Steroidų ar illicet narkotikų jos visos tą patį jiems. NARKOTIKAI!!!
Savo narkotikų arešto kad kainuos man daugiau negu mano darbas. Mp toje pačioje valtyje su dauguma žmonių šioje valdyboje. Manau, jei tai daroma su žinių ir atsargiai ji negalės jums pakenkti. Kaip aš amžiaus (51 dabar) man reikia šiek tiek padėti iš sulčių. Nesu compeating kūno pastato, nei aš pro sporto, bet man reikia likti formos; ir man patinka, kaip ji gali padėti savo išvaizda. Laikyti atsakymai ateina ir ačiū, kad daug kas atėjo.

Reply With Quote
Old
  (#7)
kaju
Registruotas Vartotojas

kaju's Avatar

Neprisijungęs
02-25-2008, 03:53 PM

ne daugiau sugestions !?

Reply With Quote
Old
  (#8)
K1
Mėlynakis Velnias...

K1's Avatar

Internete
Žinutės: 5,041
Prisijungti Prie Data: Jun 2006
Lightbulb 02-25-2008, 07:06 PM

It is up to you to decide whether or not the gains outweigh the risks...You have to reassess your situation, is what you have worth taking the chance in losing?! No matter how you order or obtain delivery, there will always be that chance on getting snagged...It may never happen, but it only takes once...PO Box, family name/addy, your home name/addy, work name/addy, etc. are all option when ordering, but through any means of ordering comes the chance on a flagged address or controlled delivery...Ultimately it's your choice and no matter what people tell you ("Oh, don't worry, they won't bust a small fish" OR "I've ordered thousands of times with no problems" OR "I've done this and I've done that...", etc, etc.), at the end of the day it's only your life and "materialistic free***s" that YOU have to weigh against the risks, and no one else on the internet can help you do that.....

Jei jūs ieškote padaryti namų darbus dėl užsakymo/teisinis procesas, gauti sau Teisinės Raumenų Rick Collins...Jei nieko tai puikus skaityti.....

"Baimė pelno vyras nieko!"

Naudokite kodą "K1OFF5"gauti 5% NUOLAIDA savo kitą ProfessionalMuscleStore.com užsakymas!
PATINKA - ProfessionalMuscleStore Facebook
Laikykitės - ProfessionalMuscleStore Instagram

PATINKA - AnaSCI Facebook
SUBSCRIBE - AnaSCI "YouTube"

SYNTHETEK - Geriausia hardcore kultūrizmo produktus
STERILESYRINGES.COM - Gauti savo Adatų ir Švirkštų iš čia
DISCUSSWORLDISSUES.COM - Socialines, ekonomines ir politines laisvą žodį
KAIP PADARYTI, INJEKCIJOS - Visą Vaizdinę Įpurškimo Vadovas
GRYNAS PAPILDAS MILTELIAI - Visi lab sertifikuota
PROFESSIONALMUSCLE PARDUOTUVĖ - Didžiausias Pasirinkimas Papildai

Reply With Quote
Old
  (#9)
kaju
Registruotas Vartotojas

kaju's Avatar

Neprisijungęs
02-25-2008, 09:32 PM

jūs esate labai teisus kawasaki. Aš einu, išskyrus atsakomybę už savo veiksmus, jei aš turėjo. Yra rizikos, bet tai yra geriausia minumize riziką. Štai kodėl aš esu čia; minumize riziką, ir aš tikiu, kad tai yra protu kitų žmonių. Aš negaliu būti tik viena, galvoti apie tai. Jei aš galiu gauti žmonių apie tai kalbėti ir priartinti ją prie grindų, mes visi galime learnbenifit iš jo. Kuo daugiau mes sužinome, tuo geriau mes visi esame. Idėjų mainus tai, ką aš bando gauti vyksta. Aš atsinešiau tai iki kito forumo ir jis gavo delated prieš pirmąjį paštu arba atsakyti. Bandžiau dar kartą ir vėl tas pats atsitiko. Kvailas man pagaliau gavo pranešimą.
Anksčiau aš padariau, kaip ir kiti žmonės gavo p.o. dėžutė ir turėjo ji shiped mane kitu vardu. tos kelionės pasiimti jį gąsdina pragarą iš manęs. Aš turiu galvoti, ten turi būti geresnis būdas. Nerimas yra beveik pakankamai, kad man ne th ir yra.Taigi leidžia keistis idėjomis!

Reply With Quote
Old
  (#10)
K1
Mėlynakis Velnias...

K1's Avatar

Internete
Žinutės: 5,041
Prisijungti Prie Data: Jun 2006
Exclamation 02-25-2008, 09:41 PM

- Todėl, kad ji tikriausiai gavo ištrinta, nes niekas kada nors turėtų skelbti nutartį diskusijos, klausimai dėl atviro lentos (įskaitant kada/kas jie nurodė, kur/kaip jie jį išsiųsti į juos ir kt.)...Per daug LE tyko ant lentos, jei visi pradeda parašėte geriausia/saugiausia būdų, kaip įsigyti nelegalių žvejybos įrankių internete, tada nebūtų LE taip pat žinome, kas yra daroma?! Kai kurių dalykų geriau palikti nepasakoma.....

Dar daugiau, negi naudodamiesi PAŠTO dėžutės į kitą vardą eiti gražu turėti įrankių mokesčio federalinės už pašto sukčiavimo (hint, hint)??! Turim galvoti apie tai, ką mes sakome, ir tipo ant atviros lentos.....

"Baimė pelno vyras nieko!"

Naudokite kodą "K1OFF5"gauti 5% NUOLAIDA savo kitą ProfessionalMuscleStore.com užsakymas!
PATINKA - ProfessionalMuscleStore Facebook
Laikykitės - ProfessionalMuscleStore Instagram

PATINKA - AnaSCI Facebook
SUBSCRIBE - AnaSCI "YouTube"

SYNTHETEK - Geriausia hardcore kultūrizmo produktus
STERILESYRINGES.COM - Gauti savo Adatų ir Švirkštų iš čia
DISCUSSWORLDISSUES.COM - Socialines, ekonomines ir politines laisvą žodį
KAIP PADARYTI, INJEKCIJOS - Visą Vaizdinę Įpurškimo Vadovas
GRYNAS PAPILDAS MILTELIAI - Visi lab sertifikuota
PROFESSIONALMUSCLE PARDUOTUVĖ - Didžiausias Pasirinkimas Papildai

Paskutinį kartą redagavo pagal K1; 02-25-2008 ne 09:44 PM.

Reply With Quote
Old
  (#11)
Elvia1023

Elvia1023's Avatar

Internete
02-25-2008, 10:42 PM

Sunku komentuoti cos aš nežinau jūsų situacijos. Jūs galėtumėte pasakyti, savo visuomenės akių ir nori palaikyti forma ir atrodo gerai, bet tai ne sportas. Manau, kad teisingą idėją, bet tai tikrai nėra nieko pakeisti. Jūs turite pasverti riziką, su kiek kurį norite naudoti, ir kiek jums tikrai reikia naudoti prieš galimybė sugauti. Mano draugas turi žmona, kurie yra baisi, ir atsidaro visi sklypai ir pan. Aš nesuprantu, kodėl jis susijęs su juo, nes jei jūs neturite pasitikėti, ką jūs turite. Bet kokiu atveju aš tiesiog liepė jam. Aš nežinau jūsų aplinkybė. Cos aš manau, kad kuo mažiau žmonių, kurie žino geriau. Kaip jūs sakėte, narkotikai yra žinoma, kaip narkotikų, ir nesvarbu, kas jie yra... koksas, tabletes, steroidai. Tai yra, ne tik į akis, žiniasklaida, nes ji yra žmonių, kurie skaityti/matyti žiniasklaida taip įsivaizduoju, kad dauguma iš jūsų artimiausių draugų negalėjo būti patikimas.

Jei jūs tikrai norite juos naudoti tada, kaip jums sakė, kad jūs turite pasverti galimybes ir nuspręsti. Jūs galėtų gauti PO Box, bet jūs vis dar turite naudoti ID gauti vieną. Taigi, aš tiesiog naudoti savo vardą. Aš nesu rec bet kokius metodus, nes jis yra iki jums. Bet turi būti sąžiningi, jei aš savo valtį ir norėjo juos pakankamai rizika, kad aš norėčiau gauti juos į mano duris ir užtikrinti, kad aš ten buvo pasirašyti už juos. Bet niekas internete gali pasakyti jums, nes tik jūs žinote, jei norite, kad jie tiek daug rizikuoti. Nes net jei 1000s gauti juos kasdien yra daug, kurie gauti sugauti. Turiu pasakyti, nors, jei sklypas yra areštuotas ji paprastai nėra net tolesnių veiksmų. Bet jei jums buvo labai gerai žinoma, kad pašto darbuotojams, tada tai yra skirtingas dalykas... kaip sakiau, aš ne žinoti visas aplinkybes. Ką gi, jūs nuspręsite daryti, aš linkiu jums sėkmės, ir aš esu tikras, kad tai pavyks puikiai. Bet asmeniškai, jei jūs turite tiek daug prarasti, tada aš nemanau, kad tai yra verta, bet tik jūs galite nuspręsti.

Tai yra skirtingų man, nes, jungtinė karalystė (nežinau, apie JAV) perkant steroidai nėra neteisėta. Jie, yra klasifikuojami kaip c klasės narkotikų taigi, jei aš buvo pagautas su jais aš galėjo juos paimti, bet nieko nebūtų buvę. Thats, kodėl aš tikrai nieko prieš, jei kai kurie sklypai yra sulaikomos. Ji kitokia, jei jūs ketinate tiekti nors! Bet jie niekada negalėjo įrodyti, kad ir aš tik, kad asmens suma, todėl ji niekada nebus paminėta. Bet aš ne visuomenės akių ir nors aš turiu labai gerą darbą, jie niekada žinoti, net jei jie buvo konfiskuoti. Gero

GENOTEC REP

Reply With Quote
Old
  (#12)
kaju
Registruotas Vartotojas

kaju's Avatar

Neprisijungęs
02-25-2008, 11:05 PM

ačiū už indėlį vaikinai. Tai būtų probebly būti geriausias, jeigu mes droped tema dabar. dar kartą ačiū:mergina: :mergina:

Reply With Quote
Reply

Sriegio Įrankiai
Rodymo Režimai

Komandiruotės Taisyklės
Jūs negali registruoti naują gijas
Jūs negali pranešimas atsakymai
Jūs negali prikabinti
Jūs negali keisti savo pranešimų

BB kodas yra Apie
Šypsenėlės yra Apie
[IMG] kodas Apie
HTML kodas nėra Off

Forumas Šuolis

Visi laikai yra GMT -4. Laikas dabar yra 11:42 PM.

Copyright © 2003-2019 AnaSCI.org. Visos teisės saugomos.