AnaSCI - Fitness Evolved

Buy Needles and Syringes with NO PRESCRIPTION   Synthetek Muscle Building And Fat Loss Products   Cheap Pure Supplements

©ALL CONTENT OF THIS WEBSITE IS COPYRIGHTED AND CANNOT BE REPRODUCED WITHOUT THE ADMINISTRATORS CONSENT 2003-2020

   
  Synthetek Syntherol  
   
   
Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products


Корисникот КП Најчесто поставувани ПРАШАЊА Листа На Членови Календар Нови Мислења Брзи Врски Одјавите

AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved


        
        
        
        

Автоматски Преводи (Напојува со Yandex):
Albanian Belarusian Catalan Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Greek Hungarian Italian Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Go Back  Анаболни Стероиди Дискусија и боди билдинг Форум > Анаболни Наука Дел > Анаболни Наука Форум

Reply
 
Алатки За Тема Прикажување На Сцени
Hcg???
Old
  (#1)
loudee1616
AnaSCI ЧЛЕН
 
Offline
Мислења: 7
Join Date: Март 2008
Hcg??? - 05-09-2008, 04:24 PM

јас се обидувам да findo надвор без разлика дали или не ми треба hcg со мојот циклус.... она што е HCG? и каде можам да го најдам??? ви благодариме

јас правам

тест e 500 mg неделно 1-12
deca 400 mg неделно 1-10
мечо 50mg недели 8-14

имам clomids и nolva да започнете 18 дена по мојот последен тест шут.....

она што на друго место не ми треба.... ви благодариме
   
Reply With Quote
Reply

Алатки За Тема
Прикажување На Сцени

Објавување Правила
Вие не може да пост нови теми
Вие не може да пост одговори
Вие не може да пост прилози
Вие не може да изменувате вашите мислења

[IMG] код е На
HTML кодот е Исклучување

Форум Скок


Часовите се според зоната GMT -4. Времето сега е 08:24 AM.


Copyright © 2003-2020 AnaSCI.org. All rights reserved.