AnaSCI - Fitness Evolved

Buy Needles and Syringes with NO PRESCRIPTION   Synthetek Muscle Building And Fat Loss Products   Cheap Pure Supplements

©ALL CONTENT OF THIS WEBSITE IS COPYRIGHTED AND CANNOT BE REPRODUCED WITHOUT THE ADMINISTRATORS CONSENT 2003-2019

Synthetek Syntherol  

Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products

Uporabnik CP Pogosta VPRAŠANJA Seznam Članov Koledar Novih Delovnih Mest Hitre Povezave Odjava

AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved

Avtomatski Prevodi (Powered by Yandex):
Albanian Belarusian Catalan Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Greek Hungarian Italian Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Go Back   Anabolični Steroidi Razpravo in Bodybuilding Forum > Anabolic Science Section > Anabolic Science Forum

Reply

Nit Orodja Načini Prikaza
Testosteron enanthate
Old
  (#1)
Elvia1023
AnaSCI PIU / Darujejo Države

Elvia1023's Avatar

Pridružite Datum: Avgust 2007
Testosteron enanthate - 05-14-2008, 03:37 PM

To bi lahko zvok všeč biti neumno vprašanje, ampak je aktivno življenje test e 14-16 dni? Razlog, da sem rekel, da je zato, ker sem vedno mislil, da je, in če greš na številnih spletnih mestih, pravi, 14-16, 15 itd itd. Vendar sem pred kratkim prebral na nekaj mestih je aktivno življenje je 8 dni, tako veliko krajši, kot cypionate in test mešanice. Lahko nekdo v znanje jasno, to je do mene. Ker če je to 8 dni, ki je videti privlačna za moj naslednji cikel, ki je verjetno precej kratek, ampak za povečanje prostornine. Hvala

Uporabite kodo "ELVIA5" to get 5% OFF your next ProfessionalMuscleStore.com red!
Uporabite kodo ELVIA1023 da bi dobili 5% off vaš naslednji Synthetek Bi.
Za omejeno časovno obdobje le, če ste naročilo $300 ali več, se je vrgel na izdelek po VAŠI izbiri popolnoma BREZPLAČNO.

GENOTEC REP
Najboljši in najcenejši AAS na voljo. PM me za seznam ali če imate kakršna koli vprašanja.

Reply With Quote
Old
  (#2)
Elvia1023

Elvia1023's Avatar

05-14-2008, 03:46 PM

Raziskovanje je več ugotovil sem, info kaže, da je nekaj dni krajši od c. Samo zelo dejstvo, molekulska masa ester je 130.1864 (enanthoic kisline, 7 vodikov) bi lahko sklepali, da je krajše. Kot težji uteži običajno pomeni več aktiven narave (cypionate je težji od e in nato sustanon je težji, kot c).

Jaz sem samo radoveden, povzroči jaz sem načrtovanja, da zdaj ne 6 tednov, 8 off (4 pct) in nato 10 tednov, 12 off (4 pct). In za prvi krog sem, da bi bilo najbolje, da izberete test, p ampak, če aktivno življenje test e je krajše, sem lahko uporabite. Za drugo bom izbrati več ester ali mešanica.

Uporabite kodo "ELVIA5" to get 5% OFF your next ProfessionalMuscleStore.com red!
Za omejeno časovno obdobje le, če ste naročilo $300 ali več, se je vrgel na izdelek po VAŠI izbiri popolnoma BREZPLAČNO.

GENOTEC REP
Najboljši in najcenejši AAS na voljo. PM me za seznam ali če imate kakršna koli vprašanja.

Reply With Quote
Old
  (#3)
K1
Blue-Eyed Devil...

K1's Avatar

Brez povezave
Pridružite Datum: Junij 2006
05-14-2008, 06:18 PM

To je stran vedno sem se uporablja, da preverite spojine: http://www.steroidsprofiles.com/
Se pravi, tukaj, da aktivno življenje za Test Enan je 8 dni.....

"Fear profits man nothing!"

Use code "K1OFF5" to get 5% OFF your next ProfessionalMuscleStore.com red!
KOT - ProfessionalMuscleStore Facebook
Follow - ProfessionalMuscleStore Instagram

KOT - AnaSCI Facebook
NAROČITE - AnaSCI YouTube

SYNTHETEK - Najboljše hardcore bodybuilding izdelki
STERILESYRINGES.COM - Dobili svoje Igel in Brizg od tu
DISCUSSWORLDISSUES.COM - Družbeno-ekonomske in politične svobode govora
KAKO NAREDITI INJEKCIJE - Polno Slikovnih Vbrizgavanje Vodnik
ČISTI DOPOLNILO V PRAHU - Vse lab certified
PROFESSIONALMUSCLE STORE - The Largest Selection of Supplements

Reply With Quote
Old
  (#4)
Elvia1023

Elvia1023's Avatar

05-14-2008, 06:38 PM

Citiram:
Prvotno Objavil kawasaki1
To je stran vedno sem se uporablja, da preverite spojine: http://www.steroidsprofiles.com/
Se pravi, tukaj, da aktivno življenje za Test Enan je 8 dni.....
Ja jaz sem hotel iti na 8-10 dni. Ampak to ni važno, preveč, saj sem do 4 tednih PCT torej, tudi če začnem alittle zgodaj, to bo v redu. Bom samo uporabite proviron za zadnji teden cikla in nato za 10 dni in nato start, moji nolva itd. Plus sem injicirajte več estered spojina dvakrat tedensko. Jaz sem samo radoveden, ker očitno obstaja velika razlika med 8 in 15 dni.

GENOTEC REP

Reply With Quote
Old
  (#5)
K1
Blue-Eyed Devil...

K1's Avatar

Brez povezave
05-14-2008, 07:28 PM

Ja, jaz bi šel za to spletno mesto, se zdi, da je najbolj natančno.....

"Fear profits man nothing!"

Use code "K1OFF5" to get 5% OFF your next ProfessionalMuscleStore.com red!
KOT - ProfessionalMuscleStore Facebook
Follow - ProfessionalMuscleStore Instagram

KOT - AnaSCI Facebook
NAROČITE - AnaSCI YouTube

SYNTHETEK - Najboljše hardcore bodybuilding izdelki
STERILESYRINGES.COM - Dobili svoje Igel in Brizg od tu
DISCUSSWORLDISSUES.COM - Družbeno-ekonomske in politične svobode govora
KAKO NAREDITI INJEKCIJE - Polno Slikovnih Vbrizgavanje Vodnik
ČISTI DOPOLNILO V PRAHU - Vse lab certified
PROFESSIONALMUSCLE STORE - The Largest Selection of Supplements

Reply With Quote
Old
  (#6)
AlphaMale
Registriran Uporabnik

Brez povezave
05-16-2008, 02:10 PM

Citiram:
Prvotno Objavil Elvia1023
Ja jaz sem hotel iti na 8-10 dni. Ampak to ni važno, preveč, saj sem do 4 tednih PCT torej, tudi če začnem alittle zgodaj, to bo v redu. Bom samo uporabite proviron za zadnji teden cikla in nato za 10 dni in nato start, moji nolva itd. Plus sem injicirajte več estered spojina dvakrat tedensko. Jaz sem samo radoveden, ker očitno obstaja velika razlika med 8 in 15 dni.
Moraš upoštevati znesek eksogene testosterona v vaš sistem, kot tudi. 1000mg ne bo jasno, da sub-endogenih ravni na isti stopnji ali časovni premici kot 400 mg bo na primer. Jaz bi razmisliti 4 tednih PCT takoj post cikel, kot da je le teden dni vredno moje mnenje kot 3 tedne je dober standard za ko recovery, lahko zaženete in 2 tedna pa je na varno območje ne izgubljamo preveč denarja na zapravil PCT.

Reply With Quote
Old
  (#7)
Elvia1023

Elvia1023's Avatar

05-16-2008, 02:55 PM

Citiram:
Prvotno Objavil AlphaMale
Moraš upoštevati znesek eksogene testosterona v vaš sistem, kot tudi. 1000mg ne bo jasno, da sub-endogenih ravni na isti stopnji ali časovni premici kot 400 mg bo na primer. Jaz bi razmisliti 4 tednih PCT takoj post cikel, kot da je le teden dni vredno moje mnenje kot 3 tedne je dober standard za ko recovery, lahko zaženete in 2 tedna pa je na varno območje ne izgubljamo preveč denarja na zapravil PCT.
Bil sem za načrtovanje na tem približno 500-650mg na teden. Nisem načrt, da ne PCT straightaway. Jaz bi začel PCT približno 8-10 dni po mojem zadnjem vbrizgavanje. In da PCT bi šel na 4-5 tednov. Torej, če je v svoj sistem za 2 tedna po mojem zadnjem vbrizgavanje bo 3 tedne PCT. Dvomim, slika bi bila 3 zaradi količine itd. Jaz samo želim začeti čim prej, tudi če to pomeni, da nekaj zapravil dni. Ampak spet, če se nekaj dni ne gre odpadkov imo cos bo dobro graditi do dejanske PCT... kar pomeni v mojem zadnjem ciklu sem naredil SERM po vsem tem nekaj dni dodatno naslednjič, ko sem naredil nobeden vse cikla, ki bo v redu.

Pa hvala za info cos nisem vedela, da (3 tedne). Zato bom šel na občutek na čas, ampak bom bolj nagnjena, da PCT za 1 teden kasneje, potem načrtovanih če naredim test e. Kar v resnici pomeni, da bo na moj originalni mislil, 14-16 dni aktivnega življenja za testno e.

GENOTEC REP

Nazadnje uredil Elvia1023; 05-16-2008 na 02:58 PM.

Reply With Quote
Old
  (#8)
AlphaMale
Registriran Uporabnik

Brez povezave
05-16-2008, 07:25 PM

Citiram:
Bil sem za načrtovanje na tem približno 500-650mg na teden. Nisem načrt, da ne PCT straightaway. Jaz bi začel PCT približno 8-10 dni po mojem zadnjem vbrizgavanje. In da PCT bi šel na 4-5 tednov. Torej, če je v svoj sistem za 2 tedna po mojem zadnjem vbrizgavanje bo 3 tedne PCT. Dvomim, slika bi bila 3 zaradi količine itd. Jaz samo želim začeti čim prej, tudi če to pomeni, da nekaj zapravil dni. Ampak spet, če se nekaj dni ne gre odpadkov imo cos bo dobro graditi do dejanske PCT... kar pomeni v mojem zadnjem ciklu sem naredil SERM po vsem tem nekaj dni dodatno naslednjič, ko sem naredil nobeden vse cikla, ki bo v redu.

Pa hvala za info cos nisem vedela, da (3 tedne). Zato bom šel na občutek na čas, ampak bom bolj nagnjena, da PCT za 1 teden kasneje, potem načrtovanih če naredim test e. Kar v resnici pomeni, da bo na moj originalni mislil, 14-16 dni aktivnega življenja za testno e.
Tam je veliko več, da steroidi aktivno življenje in half-life, kot število dni, za polovico krvi koncentracija. V poenostavljeno exaplanation, samo gledaš, od 600 mg Enathate z razpolovno dobo 8 dni, ki bi nas naslednje:
8 dni 300 mg
16 dni 150 mg
24 dni 75mg
32 dni 37.5 mg
40 dni 18.75 mg
48 dni 9.375 mg
Upoštevati kot 100 mg je standard hrt odmerek in bi donos branje okoli 500 ali tako, ki je povprečje, bi/bi morala upoštevati kot nivo, kjer recovery lahko začnete, da se zgodi, kakor je seske spodaj naravnih endogenih ravni. Tako bo s to skupno vlak misli iščemo na okoli 21 dni do 100 mg (veliko drugih dejavnikov, da razmisli, ampak recimo, da je enostavno za zdaj). Druga stvar, ki menijo, da se pri uporabi spojine, kot so Deca, ki povzroči popolno zatiranje na 100 mg in še nižje, in z njeno daljšo razpolovno dobo, tudi po 4 tednih si ne morete doseči popolno okrevanje in je del razloga, da jaz in drugi priporočamo, ustavljanje večina vseh spojin, razen test vsaj 2 tedna prej kot preizkus, tako da je/so lahko jasno in lahko pridobijo recovery, preden boste preprečili, PCT. Veliko ljudi v moje mnenje/izkušnje start pct prehitro in/ali ustavi, da zgodaj in so samo, recimo, da je 75% izterjati, ki je lahko v redu, kot organ, ki bo okrevanje brez pct drog glede na sredstva in čas.

Mimogrede, jaz osebno bi priporočal, kolikor pct gre, teči vaš AI 2-3 tedne preteklosti vaš zadnji strel in nato zaženite vaš serms. "Samo v primeru," dejavnik je zajeta kot AI je ponavadi povečanje testosterona prav tako dobro kot SERMs, čeprav ne na zdrav način. Vzorec bi bilo, da delujejo AI 3 tedne preteklosti, teči Proviron 6 tednov preteklosti in Serm 9 tednov preteklosti (za skupaj 6 tednov)
teden 01 ARIM PROV
teden 02 ARIM PROV
teden 03 ARIM PROV
teden 04 ----- PROV NOLV
teden 05 ----- PROV NOLV
teden 06 ----- PROV NOLV
teden 07 ----- ----- NOLV
teden 08 ----- ----- NOLV
teden 09 ----- ----- NOLV

Nazadnje uredil AlphaMale; 05-16-2008 na 07:31 PM.

Reply With Quote
Old
  (#9)
Elvia1023

Elvia1023's Avatar

05-16-2008, 08:11 PM

Citiram:
Tam je veliko več, da steroidi aktivno življenje in half-life, kot število dni, za polovico krvi koncentracija. V poenostavljeno exaplanation, samo gledaš, od 600 mg Enathate z razpolovno dobo 8 dni, ki bi nas naslednje:
8 dni 300 mg
16 dni 150 mg
24 dni 75mg
32 dni 37.5 mg
40 dni 18.75 mg
48 dni 9.375 mg
Upoštevati kot 100 mg je standard hrt odmerek in bi donos branje okoli 500 ali tako, ki je povprečje, bi/bi morala upoštevati kot nivo, kjer recovery lahko začnete, da se zgodi, kakor je seske spodaj naravnih endogenih ravni. Tako bo s to skupno vlak misli iščemo na okoli 21 dni do 100 mg (veliko drugih dejavnikov, da razmisli, ampak recimo, da je enostavno za zdaj). Druga stvar, ki menijo, da se pri uporabi spojine, kot so Deca, ki povzroči popolno zatiranje na 100 mg in še nižje, in z njeno daljšo razpolovno dobo, tudi po 4 tednih si ne morete doseči popolno okrevanje in je del razloga, da jaz in drugi priporočamo, ustavljanje večina vseh spojin, razen test vsaj 2 tedna prej kot preizkus, tako da je/so lahko jasno in lahko pridobijo recovery, preden boste preprečili, PCT. Veliko ljudi v moje mnenje/izkušnje start pct prehitro in/ali ustavi, da zgodaj in so samo, recimo, da je 75% izterjati, ki je lahko v redu, kot organ, ki bo okrevanje brez pct drog glede na sredstva in čas.

Mimogrede, jaz osebno bi priporočal, kolikor pct gre, teči vaš AI 2-3 tedne preteklosti vaš zadnji strel in nato zaženite vaš serms. "Samo v primeru," dejavnik je zajeta kot AI je ponavadi povečanje testosterona prav tako dobro kot SERMs, čeprav ne na zdrav način. Vzorec bi bilo, da delujejo AI 3 tedne preteklosti, teči Proviron 6 tednov preteklosti in Serm 9 tednov preteklosti (za skupaj 6 tednov)
teden 01 ARIM PROV
teden 02 ARIM PROV
teden 03 ARIM PROV
teden 04 ----- PROV NOLV
teden 05 ----- PROV NOLV
teden 06 ----- PROV NOLV
teden 07 ----- ----- NOLV
teden 08 ----- ----- NOLV
teden 09 ----- ----- NOLV
Da izgleda kot dobra rutina. Kaj menite o spodaj odmerkih? Ali misliš, da bolj arimidex (ali prov) bi bilo potrebno? Kaj pa aromasin namesto adex?

teden 01 ARIM na 0,5 mg PROV 50 mg (am/pm)
teden 02 ARIM na 0,5 mg PROV 50 mg (am/pm)
teden 03 ARIM na 0,5 mg PROV 50 mg (am/pm)
teden 04 ----- PROV 50 mg (am/pm) NOLV na 20mg
teden 05 ----- PROV 50 mg (am/pm) NOLV na 20mg
teden 06 ----- PROV 25mg NOLV na 20mg
teden 07 ----- ----- NOLV na 20mg
teden 08 ----- ----- NOLV na 10 mg
teden 09 ----- ----- NOLV na 10 mg

GENOTEC REP

Reply With Quote
Old
  (#10)
Elvia1023

Elvia1023's Avatar

05-16-2008, 08:24 PM

Alfa hočem vprašati druge vprašanje v zvezi s tem in drugih nit ta teden. Veš, je rekel o 6 o, 3-4 pct, 2-3 off in 1 teden off vse. Razumem, kaj misliš cos jaz bi si mislil, nad preprosto pomeni, 6 in 3-4 pct in nato 2 ali tako off vse. Kakorkoli že, kaj menite o spodaj PCT (začenši samo po zadnjem injekcija) režim na 6 teden cikla. V bistvu je videti v zgornji tabeli pa je skrajšanje časa lestvici zaradi krajši cikel. Gole v mislih, da se verjetno test p, ki bi se pobral.

teden 03 ----- PROV 50 mg (am/pm) NOLV na 20mg
teden 05 ----- ----- NOLV na 20mg
teden 06 ----- ----- NOLV na 10 mg

Pravi, da če sem naredil rad dbol za jaz bi najbolj verjetno, da adex skozi celotno cikla na 0,5 mg.

GENOTEC REP

Reply With Quote
Old
  (#11)
ASHOP
AnaSCI PIU

Brez povezave
Delovnih mest: 4,344
Pridružite Datum: Junij 2005
05-16-2008, 10:09 PM

Citiram:
To bi lahko zvok všeč biti neumno vprašanje, ampak je aktivno življenje test e 14-16 dni? Razlog, da sem rekel, da je zato, ker sem vedno mislil, da je, in če greš na številnih spletnih mestih, pravi, 14-16, 15 itd itd. Vendar sem pred kratkim prebral na nekaj mestih je aktivno življenje je 8 dni, tako veliko krajši, kot cypionate in test mešanice. Lahko nekdo v znanje jasno, to je do mene. Ker če je to 8 dni, ki je videti privlačna za moj naslednji cikel, ki je verjetno precej kratek, ampak za povečanje prostornine. Hvala

8-10 dni ni dvoma,,,, dan po 10 ravni spusti hitro

Reply With Quote
Old
  (#12)
AlphaMale
Registriran Uporabnik

Brez povezave
05-19-2008, 03:26 AM

Citiram:
Alfa hočem vprašati druge vprašanje v zvezi s tem in drugih nit ta teden. Veš, je rekel o 6 o, 3-4 pct, 2-3 off in 1 teden off vse. Razumem, kaj misliš cos jaz bi si mislil, nad preprosto pomeni, 6 in 3-4 pct in nato 2 ali tako off vse. Kakorkoli že, kaj menite o spodaj PCT (začenši samo po zadnjem injekcija) režim na 6 teden cikla. V bistvu je videti v zgornji tabeli pa je skrajšanje časa lestvici zaradi krajši cikel. Gole v mislih, da se verjetno test p, ki bi se pobral.

teden 03 ----- PROV 50 mg (am/pm) NOLV na 20mg
teden 05 ----- ----- NOLV na 20mg
teden 06 ----- ----- NOLV na 10 mg

Pravi, da če sem naredil rad dbol za jaz bi najbolj verjetno, da adex skozi celotno cikla na 0,5 mg.
Zgoraj vzorec protokol, ki je namenjen za dolgo-estri, ki niso praktične za kratke cikle. Za shortie; želel uporabljati kratke-estri in začeti PCT nemudoma brez čakanja - predlog za križarjenje na AI, medtem ko eksogene steroidi levo telo pred začetkom PCT je preprosto, za dolgo-ester načrta, ki spet niso dobra ideja za več razlogov, s ciklusom.
Torej, da odgovorim na vaše vprašanje:
za kratek cikel jaz bi samo kaplja v prvih dveh tednih "pct" in začeti Nolvadex(ali karkoli) desno stran in vodijo Proviron za polovico (2 tedna)
teden 01 NOLV na 20mg PROV na 50 mg
teden 02 NOLV na 20mg PROV na 50 mg
teden 03 NOLV na 20mg
teden 04 NOLV na 10 mg
teden 05
teden 06
Se teden izključeno iz vseh spojin/zdravila/usposabljanje in potem začeti znova

Reply With Quote
Old
  (#13)
Elvia1023

Elvia1023's Avatar

05-19-2008, 09:34 AM

Citiram:
Zgoraj vzorec protokol, ki je namenjen za dolgo-estri, ki niso praktične za kratke cikle. Za shortie; želel uporabljati kratke-estri in začeti PCT nemudoma brez čakanja - predlog za križarjenje na AI, medtem ko eksogene steroidi levo telo pred začetkom PCT je preprosto, za dolgo-ester načrta, ki spet niso dobra ideja za več razlogov, s ciklusom.
Torej, da odgovorim na vaše vprašanje:
za kratek cikel jaz bi samo kaplja v prvih dveh tednih "pct" in začeti Nolvadex(ali karkoli) desno stran in vodijo Proviron za polovico (2 tedna)
teden 01 NOLV na 20mg PROV na 50 mg
teden 02 NOLV na 20mg PROV na 50 mg
teden 03 NOLV na 20mg
teden 04 NOLV na 10 mg
teden 05
teden 06
Se teden izključeno iz vseh spojin/zdravila/usposabljanje in potem začeti znova
Sliši se dobro. Imam mešano gor in je bilo mišljeno, da pišejo test e in ne preskus str. Moj naslednji cikel bo test e in ena po tem, ko bo sust (torej 1 teden več). Kot smo razpravljali prej 2 tedna adex in pro itd bi bilo najbolje za testno e.

Naslednje poletje sem verjetno, da naredite test, p, tren, in bi lahko vrgel v nekaterih avar na začetku. Jaz bi si mislil, kot test, p izgine, v nekaj dneh bi bilo najbolje, da počakamo nekaj manj kot teden dni po zadnji strel preden boste ustavil adex in pro itd. Ampak vi ste rekel, da bo najbolje, da začnete straightaway. Tako, ko ste rekli, straightaway, da ne pomeni približno 3 dni po zadnji test p injiciranje ali samo straightaway kot v naslednji dan.

Sinoči hitro sem samo napisal si moj naslednji 2 cikli sem načrt, da ne. Bom po njih na tukaj pozneje danes. Upajmo, da, če kaj ni v redu, bom pa dejansko, kot sem napisal. Imam še določil datum začetka cos če nisem jaz bi verjetno na koncu to početje prej in sem hotel imeti veliko čas za okrevanje, tako da sem lahko dobite največ iz svoje naslednji cikel. To bo tudi, da mi je res šel za njim, ki imajo datum določen. Samo osredotočiti na kardio fitnes in tonika v prihodnjih nekaj mesecih. Sem spremenila 6 tednov 8 off alittle, tako da mi sporočite, kaj si mislite, ko sem po njih. Hvala

GENOTEC REP

Reply With Quote
Old
  (#14)
Elvia1023

Elvia1023's Avatar

05-19-2008, 09:38 AM

Sem ga dobil danes z 1 teden off vse...tako usposabljanje preveč. Jaz ponavadi so morda 1 ali 2 tedna na leto, in so bile poskušam, da so jim off. Početje svoj načrt, ki bi bil idealen čas, da to storite. Bom defo to, da naslednjem krogu. Bom moral narediti test, p, tren, ali mast cikel enkrat, in to na tak način. Metanje v obeh dbol/tbol/avar/winny preveč.

GENOTEC REP

Reply With Quote
arimidex...
Old
  (#15)
benny0147
AnaSCI DRŽAVE

Brez povezave
Delovnih mest: 3
Pridružite Datum: Maj 2008
Question arimidex... - 05-31-2008, 03:35 PM

Imam veliko krat tako...o tem, kako pomembno anti estrogen je pomočjo test..moj doc me je na enanthate...vendar sem bil povedal v 1/2 gram na teden..no smešen je potrebno ? Sem samo 100 mg na teden ?? hvala, fantje !!

Reply With Quote
Reply

Nit Orodja
Načini Prikaza

Objavljanje Pravila
Vas morda ne objava nove navoje
Vas morda ne post odgovori
Vas morda ne pripenjati
Vas morda ne urejati svojih prispevkov

BB koda je Na
Smeškov so Na
[IMG] kodo Na
HTML kodo Off

Forum Skok

Vsi časi so GMT -4. Čas, zdaj je 08:21 PM.

Copyright © 2003-2019 AnaSCI.org. All rights reserved.