AnaSCI - Fitness Evolved

Buy Needles and Syringes with NO PRESCRIPTION   Synthetek Muscle Building And Fat Loss Products   Cheap Pure Supplements

©MINDEN TARTALOM A WEBOLDAL SZERZŐI JOGVÉDELEM ALATT ÁLL, ILLETVE NEM LEHET REPRODUKÁLNI, ANÉLKÜL, HOGY AZ ADMINISZTRÁTOROK ENGEDÉLYE NÉLKÜL 2003-2020

Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products

Felhasználói CP GYIK A Tagok Listája Naptár Új Hozzászólás Gyors Linkek Kijelentkezés

AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved

Automatikus Fordítás (Powered by Yandex):
Albanian Belarusian Catalan Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Greek Hungarian Italian Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Go Back  Anabolikus Szteroidok Vita, Testépítő Fórum > Anabolikus Tudomány Szakasz > Anabolikus Tudományos Fórum

Reply

Téma Eszközök Megjelenítési Módok
Hajszálon cyc.... Információ
Old
  (#1)
bsteelz
Regisztrált Felhasználó

bsteelz's Avatar

Csatlakozz Dátuma: Feb 2008
Hajszálon cyc.... Info - 05-19-2008, 06:16 PM

Mi fellaz... Van egy kérdésem.. Néz ki, hogy a következő futam, vajon mi lenne nektek ajánlani??

EQ halmozott "Win" vagy "Anavar"

Biztos vagyok benne, hogy van más javaslata van, más, mint EQ, de én nagyon szeretem az EQ a tiszta konverzió alacsony ... jól működött a múltban, s Im, a teremtés minden.. - folyadék Nyerni előtt volt nagy eredményeket, de hallottam pár jó dolgot a Anavar, majd kíváncsi, hogy mit gondol..
Köszönöm Fellaz....

Reply With Quote
Old
  (#2)
kaju
Regisztrált Felhasználó

kaju's Avatar

Hozzászólás: 384
Regisztráció Ideje: 2007 Nov
Helyszín: dél
05-20-2008, 10:06 AM

nézd meg a szál elkezdtem a " elkezdtem a ciklus ma fel dátumok" Ez a curent ciklus im, Im kiküldetés az eredmények onlins, mint ez történik a képek. De először adja meg a jelenlegi statisztika kor testzsír index súlya, heighth. őszintén tudunk mogorva segítség

]
Mi történt, hogy az igazi férfiak - Általános George S. Patton, Theodore Roosevelt, Wyatt Earp, Alvin sargent York
Nem köcsög
Nem vagyok testépítő, Im egy sportoló 35+ év a tornateremben. a boksz Harcművészeti súly tornaterem
49 éves,
5'9"

Reply With Quote
Igen!
Old
  (#3)
bsteelz
Regisztrált Felhasználó

bsteelz's Avatar

Igen! - 05-20-2008, 05:17 PM

Köszi

30 éves,
5'11 219.kg testzsír nem biztos, exactlly de elég alacsony... csak egy kicsit a középső szakasz, mert a diéta nem tökéletes, most....
Ive fut cyc előtt nemrég végeztem egy egyenes Eq futni, hogy tetszett, de még egy jó vágott vegyes ... ó, igen, már emelő évek óta.. tenni a 7 cycs includ teszt nyerni, meg minden, csak azt akarod, hogy jobban rá tudod... Köszönöm...

Reply With Quote
Old
  (#4)
AlphaMale
Regisztrált Felhasználó

05-20-2008, 07:31 PM

Idézet:
Eredetileg Írta: bsteelz
Mi fellaz... Van egy kérdésem.. Néz ki, hogy a következő futam, vajon mi lenne nektek ajánlani??

EQ halmozott "Win" vagy "Anavar"

Biztos vagyok benne, hogy van más javaslata van, más, mint EQ, de én nagyon szeretem az EQ a tiszta konverzió alacsony ... jól működött a múltban, s Im, a teremtés minden.. - folyadék Nyerni előtt volt nagy eredményeket, de hallottam pár jó dolgot a Anavar, majd kíváncsi, hogy mit gondol..
Köszönöm Fellaz....
Nos, a legjobb módja annak, hogy futás EQ lesz 15 hét vagy annál több, úgyhogy nem igazán tudok mondani, hogy én azt javasolnám, talán Anavar. Hozzáteszem Masteron Enanthate, hogy a mix magam (bár azt is kapcsolja az EQ, de...) a Masteron lesz ingyenes, hosszú estered is, ez nem okoz máj problémák, vagy a lipid kérdéseket, vagy pedig teljesen kizárja, hogy bármilyen AI, valamint elég sok minden EQ adag, plusz inkább enyhe, mint Anavar, de megint nélkül 17-aa kérdések. Add Winstrol végén a ciklus, olyasmi, mint a következő:

hét 01-15
Equipose 600mg/hét
Árboc E 400mg/week

hét 16-20
Winstrol 50mg/nap

hét 21-24
Nolvadex 20mg/day vagy SERM választás

Reply With Quote
Old
  (#5)
Elvia1023
AnaSCI ÁLLATORVOS / Ajándékozó Tag

Elvia1023's Avatar

Csatlakozz Dátuma: Oct 2007
05-20-2008, 08:21 PM

Idézet:
Eredetileg Írta: AlphaMale
Nos, a legjobb módja annak, hogy futás EQ lesz 15 hét vagy annál több, úgyhogy nem igazán tudok mondani, hogy én azt javasolnám, talán Anavar. Hozzáteszem Masteron Enanthate, hogy a mix magam (bár azt is kapcsolja az EQ, de...) a Masteron lesz ingyenes, hosszú estered is, ez nem okoz máj problémák, vagy a lipid kérdéseket, vagy pedig teljesen kizárja, hogy bármilyen AI, valamint elég sok minden EQ adag, plusz inkább enyhe, mint Anavar, de megint nélkül 17-aa kérdések. Add Winstrol végén a ciklus, olyasmi, mint a következő:

hét 01-15
Equipose 600mg/hét
Árboc E 400mg/week

hét 16-20
Winstrol 50mg/nap

hét 21-24
Nolvadex 20mg/day vagy SERM választás
Úgy néz ki, mint egy nagy ciklus (egy nem-teszt). Mint Alfa államok nagyon enyhe szóval oldal minimális. Az árboc viselkedik, mint egy enyhe anti-ösztrogén, akkor nincs más védelem lesz szükség, miközben a. Bár dobott néhány proviron nem fog fájni! Amely segít az edzés. A dolog Eq kell, hogy hosszú idő ahhoz, hogy valóban hatékony. Alapvetően azok a fokozatos nyereséget kell, hogy legyen állandó hatékony PCT stb. De el tudom képzelni, hogy megnézze azt a ciklust, basszameg, hogy hosszú idő. De, mint már említettük nem hatása, mint az izom, adrol stb. Lehet megúszni egy perc, a 12 hét Eq. De az én szememben egy pár hétig (15) több nem lesz más, hogy a 12. Plusz, ez körülbelül az a jel, hogy tényleg üzletelni. Ha még mindig aggódsz, hossza a winny az utolsó 4 hétben az Eq, így a hét 11-15.

Kód "ELVIA5" az 5% - os kedvezmény a következő ProfessionalMuscleStore.com parancs!
Kód ELVIA1023 5% kedvezmény a következő Synthetek Érdekében.
Csak korlátozott ideig, ha a rendelés $300 vagy annál nagyobb, akkor dobj egy olyan termék A választás teljesen INGYENES.

GENOTEC KÉPVISELŐ
A legjobb, legolcsóbb AAS áll rendelkezésre. PM nekem egy listát, vagy ha bármilyen kérdése.

Utoljára szerkesztette Elvia1023; 05-20-2008 a 08:24 PM.

Reply With Quote
Köszönöm
Old
  (#6)
bsteelz
Regisztrált Felhasználó

bsteelz's Avatar

Köszönöm - 05-22-2008, 07:22 PM

Jó - jó.. Ez jól hangzik.. értékelem az info.. nekem elég pár egyszerű cycs az elmúlt 6-7 év keresem, hogy a játék, tudod ... van az eq, anavar jön a alannel, ha ez azt mutatja, akkor azt gyorsan kövesse nyomon az ajánlások, hogy tényleg ... Ti már nagy segítség.. Köszönöm...

Reply With Quote
Reply

Téma Eszközök
Megjelenítési Módok

Kiküldetés Szabályai
Te lehet, hogy nem post új szálak
Te lehet, hogy nem post válaszok
Te lehet, hogy nem post mellékletek
Te lehet, hogy nem szerkeszteni a hozzászólásaidat

BB kód az A
Smilies vagy A
[IMG] kód A
HTML-kódot Le

Fórum Ugrás

Minden időpont GMT -4. Most az idő 09:35 PM.

Copyright © 2003-2020 AnaSCI.org. Minden jog fenntartva.