AnaSCI - Fitness Evolved

Buy Needles and Syringes with NO PRESCRIPTION   Synthetek Muscle Building And Fat Loss Products   Cheap Pure Supplements

©VSE VSEBINE TE SPLETNE STRANI JE AVTORSKO DELO IN JIH NI DOVOLJENO REPRODUCIRATI BREZ SKRBNIKI SOGLASJE 2003-2020

Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products

Uporabnik CP Pogosta VPRAŠANJA Seznam Članov Koledar Novih Delovnih Mest Hitre Povezave Odjava

AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved

Avtomatski Prevodi (Powered by Yandex):
Albanian Belarusian Catalan Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Greek Hungarian Italian Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Go Back  Anabolični Steroidi Razpravo in Bodybuilding Forum > Anabolični Znanost Oddelek > Anabolični Znanost Forumu

Reply

Nit Orodja Načini Prikaza
Cuttin cyc.... Info
Old
  (#1)
bsteelz
Registriran Uporabnik

bsteelz's Avatar

Brez povezave
Objav: 67
Pridružite Datum: Februar 2008
Cuttin cyc.... Info - 05-19-2008, 06:16 PM

Kaj je gor fellaz... Imam vprašanje.. Gledaš, da moj naslednji rok in se sprašujete, kaj bi yall priporočamo??

EQ skupine s "Win" ali "Anavar"

Im prepričani, da obstajajo tudi druge predloge, razen EQ, ampak res mi je všeč EQ svoje čiste in konverzije so nizke.. To je dobro delal za mene v preteklosti in Im bitja habbit.. sem Teči tekočina Zmago pred in imeli odlične rezultate, vendar so slišali nekatere dobre stvari o Anavar in se spraševala, kaj ya think..
Hvala Fellaz....

Reply With Quote
Old
  (#2)
kaju
Registriran Uporabnik

kaju's Avatar

Brez povezave
Objav: 384
Pridružite Datum: November 2007
05-20-2008, 10:06 AM

poglej moj nit začel sem na " sem začel moj cikel danes z datumi" je trenutnimi cikel delaš im in Im objavo rezultatov onlins kot se to zgodi s pics. Ampak najprej nam vaš trenutni statistika starosti, telesne maščobe, indeks telesne teže in heighth. bodite iskreni in smo lahko nabusit pomoč

]
Kaj se je zgodilo, da se vse prave moške - General George S. Patton, Theodore Roosevelt, Wyatt Earp in sargent Alvin Yorku
Dont biti muca
Im ne body builder, Im športnik 35+ let v telovadnici. boxin Borilne veščine in teža telovadnici
49 let star
5'9"

Reply With Quote
Ja!
Old
  (#3)
bsteelz
Registriran Uporabnik

bsteelz's Avatar

Brez povezave
Ja! - 05-20-2008, 05:17 PM

Hvala človek

30 let star
5'11 219.kg telesne maščobe ne vem, exactlly, vendar precej nizko... le majhen košček v sredini oddelek vzrok moje prehrane ni popoln zdaj....
Ive teči cyc je pred kratkim dobil storiti z ravnimi Eq teči, da mi je všeč, vendar želeli narediti še z dobro rezati mešati.. oh ja, bil dvigovanje let.. naredil približno 7 cycs includ test in zmagati in vse samo tryin, da bi dobili boljši na to ya veš... Hvala...

Reply With Quote
Old
  (#4)
AlphaMale
Registriran Uporabnik

Brez povezave
Pridružite Datum: Junij 2006
05-20-2008, 07:31 PM

Citiram:
Prvotno Objavil bsteelz
Kaj je gor fellaz... Imam vprašanje.. Gledaš, da moj naslednji rok in se sprašujete, kaj bi yall priporočamo??

EQ skupine s "Win" ali "Anavar"

Im prepričani, da obstajajo tudi druge predloge, razen EQ, ampak res mi je všeč EQ svoje čiste in konverzije so nizke.. To je dobro delal za mene v preteklosti in Im bitja habbit.. sem Teči tekočina Zmago pred in imeli odlične rezultate, vendar so slišali nekatere dobre stvari o Anavar in se spraševala, kaj ya think..
Hvala Fellaz....
Tudi najboljši način za zagon EQ je, da bo za 15 tednov ali več, tako da ne morem reči, da jaz bi priporočal, bodisi, morda Anavar. Sem dodati Masteron Enanthate, premešamo sam (čeprav sem tudi stikalo za EQ, ampak..) Masteron bo brezplačen in je dolgo-estered, kot tudi, da ne povzroči težav z jetri ali lipidov vprašanja niti in bo popolnoma odstraniti je treba za vsak AI in precej koli EQ odmerek, poleg tega pa je dokaj blage, kot Anavar, vendar spet brez 17-aa težave. Dodaj Winstrol na koncu cikla, nekaj takega:

tednov 01-15
Equipose 600 mg/teden
Mast E 400 mg/teden

tednov 16-20
Winstrol 50 mg/dan

tednov 21-24
Nolvadex 20mg/dan ali SERM izbire

Reply With Quote
Old
  (#5)
Elvia1023
AnaSCI PIU / Darujejo Države

Elvia1023's Avatar

Pridružite Datum: Avgust 2007
05-20-2008, 08:21 PM

Citiram:
Prvotno Objavil AlphaMale
Tudi najboljši način za zagon EQ je, da bo za 15 tednov ali več, tako da ne morem reči, da jaz bi priporočal, bodisi, morda Anavar. Sem dodati Masteron Enanthate, premešamo sam (čeprav sem tudi stikalo za EQ, ampak..) Masteron bo brezplačen in je dolgo-estered, kot tudi, da ne povzroči težav z jetri ali lipidov vprašanja niti in bo popolnoma odstraniti je treba za vsak AI in precej koli EQ odmerek, poleg tega pa je dokaj blage, kot Anavar, vendar spet brez 17-aa težave. Dodaj Winstrol na koncu cikla, nekaj takega:

tednov 01-15
Equipose 600 mg/teden
Mast E 400 mg/teden

tednov 16-20
Winstrol 50 mg/dan

tednov 21-24
Nolvadex 20mg/dan ali SERM izbire
Da izgleda super cikel (za a non-test). Kot Alfa članice so zelo blage, tako straneh, so minimalne. Droga deluje kot blag anti-estrogen, tako da ni druge zaščite bo potrebno, medtem ko na. Čeprav metanje v nekaterih proviron ne bo bolelo! Ki bo pomagal pri utrjevanju. Stvar s Eq je, morate biti na to, za dolgo časa za to, da bodo dejansko učinkoviti. V bistvu vse tiste, postopno dobički, bi morala postati stalna z učinkovito PCT itd. Vendar sem predstavljajte si, da gledaš, da cikel in razmišljanje, vraga, da je dolgo časa. Vendar pa se, kot je navedeno zgoraj, da ne učinek, ki vam je všeč dbol, adrol itd. Lahko oditi z min 12 tednov Ekv. Vendar v mojih očeh nekaj tednov (15) več ne bo dosti drugačen od 12. Plus, da je okoli, da se označi, da je to res počne podjetja. Če vaš še vedno zaskrbljeni, dolžina pa bi dal winny v v končni 4 tednih Eq tako na tednov, 11-15.

Uporabite kodo "ELVIA5", da bi dobili 5% OFF vaš naslednji ProfessionalMuscleStore.com red!
Uporabite kodo ELVIA1023 da bi dobili 5% off vaš naslednji Synthetek Bi.
Za omejeno časovno obdobje le, če ste naročilo $300 ali več, se je vrgel na izdelek po VAŠI izbiri popolnoma BREZPLAČNO.

GENOTEC REP
Najboljši in najcenejši AAS na voljo. PM me za seznam ali če imate kakršna koli vprašanja.

Nazadnje uredil Elvia1023; 05-20-2008 na 08:24 PM.

Reply With Quote
Hvala
Old
  (#6)
bsteelz
Registriran Uporabnik

bsteelz's Avatar

Brez povezave
Hvala - 05-22-2008, 07:22 PM

Ok, sem dobil ya.. Da se sliši dobro,.. cenim info.. sem naredil kar nekaj preprostih cycs v zadnjih 6-7 let in sem videti, da moj igre ya know.. imam eq in anavar prihajam iz alan in če se pokaže potem bom hitro nadaljevanje z vaših priporočil res dobili to.. fantje so bili v veliko pomoč.. Hvala...

Reply With Quote
Reply

Nit Orodja
Načini Prikaza

Objavljanje Pravila
Vas morda ne objava nove navoje
Vas morda ne post odgovori
Vas morda ne pripenjati
Vas morda ne urejati svojih prispevkov

BB koda je Na
Smeškov so Na
[IMG] kodo Na
HTML kodo Off

Forum Skok

Vsi časi so GMT -4. Čas, zdaj je 10:29 PM.

Copyright © 2003-2020 AnaSCI.org. Vse pravice pridržane.