AnaSCI - Fitness Evolved

Buy Needles and Syringes with NO PRESCRIPTION   Synthetek Muscle Building And Fat Loss Products   Cheap Pure Supplements

©ALL CONTENT OF THIS WEBSITE IS COPYRIGHTED AND CANNOT BE REPRODUCED WITHOUT THE ADMINISTRATORS CONSENT 2003-2020

Synthetek Syntherol  

Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products

Користувач КП Питання і відповіді Список Членів Календар Нові Посади Швидкі Посилання Вихід

AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved

Автоматичні переклади (Живлення від Яндекс):
Albanian Belarusian Catalan Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Greek Hungarian Italian Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Go Back  Анаболічні стероїди, Вітаміни форум обговорення і &ГТ; Розділ Анаболічні Науки &ГТ; Анаболічні Науковий Форум

Reply

Різьба Інструменти Режими Відображення
Шлагбаум діораму.... Інформація
Old
  (#1)
bsteelz
Зареєстрований Користувач

bsteelz's Avatar

Оффлайн
Постів: 67
Дата Реєстрації: Січ 2008
Шлагбаум діораму.... Інформація - 05-19-2008, 06:16 годин

Що fellaz... є питання.. дивлюся в моєму наступному запуску і цікаво, що б щас порадите??

Еквалайзер набірний з "Перемога" або "Анавар"і

Я впевнений, що є й інші пропозиції, крім еквалайзера, але мені дуже подобається еквалайзер своїми чистими і перетворення низько.. він працював добре для мене в минулому, і їм істота звичка.. я втік рідини виграти раніше і мав відмінні результати, але чув деякі хороші речі про Анавар і цікаво, що я думаю..
Спасибі Fellaz....

Reply With Quote
Old
  (#2)
kaju

kaju's Avatar

Оффлайн
Повідомлення: 384
Розташування: південь
05-20-2008, 10:06 ранку

подивися на моїй гілці я почав " у мене сьогодні розпочався мій цикл з дати" це буде поточний цикл я роблю, і їм вивішувати результати onlins, як це відбувається з фото. Але спочатку дайте нам вашу поточну статистику віку жиру Індекс Маси тіла і висотою. чесно кажучи, і ми можемо допомогти злюк

]
Куди поділися всі справжні чоловіки - генерал Джордж С. Паттон, Теодор Рузвельт, Уайт Ерп і сержант Йорк Елвін
Не будь бабою
Я не культурист, спортсмен їм 35+ років в тренажерному залі. має про боксі єдиноборств і тренажерний зал вага
49 років
5'9"і

Reply With Quote
Так!
Old
  (#3)
bsteelz

bsteelz's Avatar

Оффлайн
Так! - 05-20-2008, 05:17 годин

Дякую

30 років
5'11 219.фунтів жиру не знаєте, exactlly але дуже низько... трохи в середині секції, тому що моя дієта не підходить прямо зараз....
Ive запустити цикл до нещодавно було зроблено з розумним еквалайзером працювати, що мені сподобалося, але хочу ще з хорошою огранюванням змішані в.. ах так піднімали протягом багатьох років.. закінчили близько 7 cycs в тому числі випробування і перемоги, а просто намагаюся зробити краще, я знаю... Дякую...

Reply With Quote
Old
  (#4)
AlphaMale

Оффлайн
Повідомлення: 270
05-20-2008, 07:31 вечора

Цитата:
Спочатку написав bsteelz
Що fellaz... є питання.. дивлюся в моєму наступному запуску і цікаво, що б щас порадите??

Еквалайзер набірний з "Перемога" або "Анавар"і

Я впевнений, що є й інші пропозиції, крім еквалайзера, але мені дуже подобається еквалайзер своїми чистими і перетворення низько.. він працював добре для мене в минулому, і їм істота звичка.. я втік рідини виграти раніше і мав відмінні результати, але чув деякі хороші речі про Анавар і цікаво, що я думаю..
Спасибі Fellaz....
Ну кращий спосіб для запуску еквалайзер буде для 15 тижнів або більше, так що я не можу сказати, що я б рекомендував або, може бути, Анавар. Я хотів додати Мастерон Енантат в суміш сам (хоча я б також включити еквалайзер, але..) на Мастерон буде безкоштовний і довгими ефірами, а також, це не буде викликати проблеми з печінкою або ліпідів проблеми, і повністю виключити необхідність яких-небудь АІ і практично будь-EQ доза, плюс він досить м'який, як Анавар, але знову без 17-АА питання. Додати Вінстрол в кінці циклу, щось на зразок наступного:

тижні 01-15
Equipose для 600 мг/тиждень
Рангоут e 400мг/тиждень

16-20 тижнів
Вінстрол 50мг/день

тижні 21-24
Нольвадекс 20 мг/добу або serm вибору

Reply With Quote
Old
  (#5)
Elvia1023
AnaSCI вет / член жертвуючи

Elvia1023's Avatar

Онлайн
05-20-2008, 08:21 вечора

Цитата:
Спочатку написав AlphaMale
Ну кращий спосіб для запуску еквалайзер буде для 15 тижнів або більше, так що я не можу сказати, що я б рекомендував або, може бути, Анавар. Я хотів додати Мастерон Енантат в суміш сам (хоча я б також включити еквалайзер, але..) на Мастерон буде безкоштовний і довгими ефірами, а також, це не буде викликати проблеми з печінкою або ліпідів проблеми, і повністю виключити необхідність яких-небудь АІ і практично будь-EQ доза, плюс він досить м'який, як Анавар, але знову без 17-АА питання. Додати Вінстрол в кінці циклу, щось на зразок наступного:

тижні 01-15
Equipose для 600 мг/тиждень
Рангоут e 400мг/тиждень

16-20 тижнів
Вінстрол 50мг/день

тижні 21-24
Нольвадекс 20 мг/добу або serm вибору
Це виглядає як великий цикл (для тіста одна). Як Альфа Штатах вони дуже м'які, тому сторони мінімальні. Щогла актів, скільки буде потрібно, поки на м'який анти-естрогену, тому ніякої іншої захисту. Хоча кидати в деяких провірон не завадить! Що допоможе загартовування. Що з еквалайзером потрібно бути на ньому протягом тривалого часу для того, щоб бути дійсно ефективним. В основному всі ці поступові успіхи повинні стати постійними ефективними РСТ і т. д. Але я думаю, що ви, дивлячись на цей цикл і думаю, блядь, що це надовго. Але, як згадувалося вище, вони не впливають ви, як бренд, adrol і т. д. Ви могли б піти з мінімум 12 тижнів екв. Але в моїх очах кілька тижнів (15) більше не буде сильно відрізнятися від 12. Плюс навколо цього знака, що він реально робить бізнес. Якщо все ще турбуєтеся про довжині можна поставити Вінні у фіналі 4 тижні еквалайзер так в 11-15 тижнів.

Використовуйте код на "ELVIA5", щоб отримати 5% від вашого наступного ProfessionalMuscleStore.com замовлення!
Використовуйте код ELVIA1023 щоб отримати 5% знижку на наступний Synthetek Порядок.
Протягом обмеженого часу тільки якщо Ваше замовлення становить 300 $або більше, вони кидають у виробі на ваш вибір абсолютно безкоштовно.

GENOTEC РЕСП
Найкращі і найдешевші ААС доступний. ПМ мені для списку або якщо у вас є які-небудь питання.

Востаннє редагувалось Elvia1023; 05-20-2008 в 08:24 вечора.

Reply With Quote
Дякую
Old
  (#6)
bsteelz

bsteelz's Avatar

Оффлайн
Спасибі - 05-22-2008, 07:22 годин

Окей, у мене є я.. звучить добре.. і дякую за інформацію.. я зробив декілька зовсім простих cycs за останні 6-7 років, і я шукаю для моєї гри я знаю.. в мене еквалайзер і анавар пущу від Алана і якщо він показує, то я швидко слідувати вашим рекомендаціям, щоб дійсно зробити це.. у вас, хлопці, дуже допомогли.. Дякую...

Reply With Quote
Reply

Різьба Інструменти
Режими Відображення

Правила Публікації
Ви може не створювати нові теми
Ви може не відповіді на пости
Ви може не поштові вкладення
Ви може не редагувати свої повідомлення

BB код це На
Смайли є На
[ІМГ] код На
HTML-Код Викл.

Форум Стрибати

Весь час за Гринвічем -4. Час зараз 02:50 вечора.

Copyright © 2003-2020 AnaSCI.org. All rights reserved.