AnaSCI - Fitness Evolved

Buy Needles and Syringes with NO PRESCRIPTION   Synthetek Muscle Building And Fat Loss Products   Cheap Pure Supplements

©ALL CONTENT OF THIS WEBSITE IS COPYRIGHTED AND CANNOT BE REPRODUCED WITHOUT THE ADMINISTRATORS CONSENT 2003-2019

Synthetek Syntherol  

Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products

Lietotāja KP Biežāk UZDOTIE jautājumi Dalībnieku Saraksts Kalendārs Jaunas Amata Vietas Ātrās Saites Log Out

AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved

Automātiska Tulkojumi (Powered by Yandex):
Albanian Belarusian Catalan Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Greek Hungarian Italian Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Go Back   Anaboliskie Steroīdi Diskusiju un Kultūrisms Forumā > Anabolic Science Section > Anabolic Science Forum

Reply

Thread Tools Displeja Režīmi
Serille?
Old
  (#1)
mac762339
Reģistrēts Lietotājs

Pievienoties Datums: Jul 2005
Serille? - 06-01-2008, 05:12 PM

Nav pārliecināts, ja Searile ir pareizrakstību. Bet vai kāds ir dzirdējis par Anavar veicis Searile bija teicis, tas bija augstas kvalitātes? Tie ir 2.5 mg gabals. Ikviens, kas dzirdējis par šo , un to, cik labi viņi ir, ja jums ir? Paldies puiši

Pēdējais labojis mac762339; 06-02-2008 pie 06:16 AM.

Reply With Quote
Old
  (#2)
Tyrone
AnaSCI PIA

Tyrone's Avatar

Ziņas: 1,167
Pievienoties Datums: Feb 2007
06-02-2008, 10:03 PM

Citēt:
Sākotnēji Ievietoja mac762339
Nav pārliecināts, ja Searile ir pareizrakstību. Bet vai kāds ir dzirdējis par Anavar veicis Searile bija teicis, tas bija augstas kvalitātes? Tie ir 2.5 mg gabals. Ikviens, kas dzirdējis par šo , un to, cik labi viņi ir, ja jums ir? Paldies puiši
Es nevaru teikt, no exp. par jūsu situāciju, bet 2.5 mg bija parasta deva/tablete...Jūs ir pop daudz no tiem, par pieņemamu vīriešu devu gan. Varbūt vienkārši izlaist guessing spēle un lai no viena valdes sponsoriem. Es varu pateikt ya, jums nebūs dissapointed.:smēķētājs:

Izmantot kods Tyrone lai saņemtu 5% atlaidi jūsu nākamajam Synthetek pasūtījumu!

Reply With Quote
Old
  (#3)
mac762339
Reģistrēts Lietotājs

06-02-2008, 10:17 PM

Paldies Tyrone. I did, lai no valdes sponsors joprojām gaida, lai satvert šo, bet man bija iespēja, lai saņemtu notiek pirms manas, lai nāk. Mazliet vairāk nekā divas nedēļas. Es izlasīju, ka Searile tika pārtraukta, bet es arī zinu, ka avots, es saņēmu no tiem ir realible.Jautājums man bija 10mg, pirms darba un zvērēja, es jutos kā F-ing krāsns. Man bija dedzini, vai kāds ir darījis par Anavar? Man bija teicis, tie bija augstas kvalitātes un zinu pāris puiši, kas sacentās parādīt recentlly smago wieghts un viņi teica, 20mgs dienā. Im tikai 163lbs pie 5'3", tāpēc es iedomājos, ka varētu mēģināt pats. Es zinu, ka mans pasūtījums viņi ieteikt 20 līdz 50 . Es plānoju par 40 . Jebkuru barību par šo ? Un kas ir labākais PCT pēc tam es daru soley Anavar? Paldies vēlreiz Tyrone

Reply With Quote
Old
  (#4)
Elvia1023
AnaSCI PIA / Ziedojot Loceklis

Elvia1023's Avatar

Tiešsaistē
Pievienoties Datums: Oct 2007
06-02-2008, 10:33 PM

Citēt:
Paldies Tyrone. I did, lai no valdes sponsors joprojām gaida, lai satvert šo, bet man bija iespēja, lai saņemtu notiek pirms manas, lai nāk. Mazliet vairāk nekā divas nedēļas. Es izlasīju, ka Searile tika pārtraukta, bet es arī zinu, ka avots, es saņēmu no tiem ir realible.Jautājums man bija 10mg, pirms darba un zvērēja, es jutos kā F-ing krāsns. Man bija dedzini, vai kāds ir darījis par Anavar? Man bija teicis, tie bija augstas kvalitātes un zinu pāris puiši, kas sacentās parādīt recentlly smago wieghts un viņi teica, 20mgs dienā. Im tikai 163lbs pie 5'3", tāpēc es iedomājos, ka varētu mēģināt pats. Es zinu, ka mans pasūtījums viņi ieteikt 20 līdz 50 . Es plānoju par 40 . Jebkuru barību par šo ? Un kas ir labākais PCT pēc tam es daru soley Anavar? Paldies vēlreiz Tyrone
Jums vajadzētu tomēr darīt to parasti protokols attiecībā uz PCT pat tikai ar anavar. Slodzes cilvēki domā, PCT nav nepieciešama anavar, bet tas būs ciet jums uz leju nedaudz, ja ņem uz ilgāku laiku. Es pieņemu, ka jūs to darāt 6-8 nedēļas. Nolva un clomid ir pilnīgi atšķirīgas, bet nolva ir daudz efektīvāka. Man būtu 3 nedēļas PCT ar Nolva. Jums nav tiešām ir nepieciešams, clomid, bet gan būtu labi. Es izlasīju 40mg un pat 60mg visu laiku, un, ka tam nav jēgas. Deva 20mg ir vairāk nekā pietiekami. Es varētu darīt tālāk

Dienas 1. līdz 18. aile= Nolvadex pie 20mg dienā
Dienas 19-21= Nolvadex pie 10mg dienā

Es vēl neesmu darīt, anavar, bet, ja es to vēlos darīt 40mg. Kas ir deva, es to darītu ar lielāko orals. Parasti protokols ir 20-50 mg, tāpēc tas viss ir atkarīgs no zīmola un mērķiem utt. Ja jūsu atdzist ar 20 un vēlas vairāk vienkārši pārvietot to līdz 40 maks. Jums vajadzētu vienmēr iet uz jūtos ar max limitu, pirms jūs sāktu. Ceru, ka jums ir lieliska ciklu.

Es būtu vienkārši pievienot, ja jūs pētniecības tā daudzi teiks PCT nav vajadzīgi, un tie ir iestatīti avar un nav izdarīts PCT un bija labi. Un, kas būs patiess cos tas nav ļoti surpresīvo bet jūs vienmēr būtu piesardzīgs. Zinātniski tas ir nepieciešams, un būs tikai pievienot savu ciklu. Tikai glabāt nolva 20 nedaudz darba uz leju... neviens no tā 60, 40, 20.

Izmantot kodu "ELVIA5" to get 5% OFF your next ProfessionalMuscleStore.com pasūtījumu!
Izmantot kods ELVIA1023 lai saņemtu 5% atlaidi jūsu nākamajam Synthetek Kārtībā.
Uz ierobežotu laiku tikai tad, ja jūsu pasūtījums ir $300 vai vairāk, viņi mest produkts JŪSU izvēles pilnīgi BEZ maksas.

GENOTEC REP
Labāko un lētāko AAS pieejama. PM man uz sarakstu vai, ja jums ir kādi jautājumi.

Pēdējais labojis Elvia1023; 06-02-2008 pie 10:45 PM.

Reply With Quote
Old
  (#5)
mac762339
Reģistrēts Lietotājs

06-03-2008, 06:40 AM

Paldies vīrietis .Tagad Anavar nav Aromitize un es vienmēr domāju, Nolva bija tikai anti estrogēnu, tāpēc, ja Anavar nav konvertēt uz Estrogēnu, kas ir nolva dara? Iemesls, kāpēc es izvēlējos Anavar nebija worrys par gyno un tās vieglu ietekmi uz dabas testa ražošana. Es tiešām novērtēju visu palīdzību es gribu, lai saņemtu lielāko daļu no šī un droši, bet to dara. Lai visi imformation ir reāla noderīga. Paldies puiši.

Pēdējais labojis mac762339; 06-03-2008 pie 06:45 AM.

Reply With Quote
Old
  (#6)
Elvia1023

Elvia1023's Avatar

Tiešsaistē
06-03-2008, 10:55 AM

Citēt:
Paldies vīrietis .Tagad Anavar nav Aromitize un es vienmēr domāju, Nolva bija tikai anti estrogēnu, tāpēc, ja Anavar nav konvertēt uz Estrogēnu, kas ir nolva dara? Iemesls, kāpēc es izvēlējos Anavar nebija worrys par gyno un tās vieglu ietekmi uz dabas testa ražošana. Es tiešām novērtēju visu palīdzību es gribu, lai saņemtu lielāko daļu no šī un droši, bet to dara. Lai visi imformation ir reāla noderīga. Paldies puiši.
Jā, jūsu tiesības. Nolva ir atvasinājums no DHT, tā ir strukturāli nespēj konvertēt uz estrogēnu. Es tomēr dotu rec, tas gan. Bet, protams, jūs joprojām varētu būt naudas sodu bez PCT un tikai laiks. Bet, kā jūs norādīja avar tas ir maiga iedarbība uz dabas testa ražošana. Daudzi saka, tas nav, bet tas nomāc jūs nedaudz. Es rec nolva, jo 20mg palielinās tests ar 158%. Lai saņemtu šo pašu efektu no clomid jums būtu nepieciešams, lai aizņem vairāk kā 150 mg. Tāpēc, es domāju, ka nolva ir daudz efektīvāka un drošāka izmantot. Daudzi pieredze pusēs no clomid pārāk tā kā nolva parasti panes ar nav slikti pusēm (parasti ne pusēm vispār ir). Jums ir padarīt man gribu, lai daži avar nākamajai 8 nedēļas! Es esmu plāno tests, p, masta p vai tren un avar cikla nākamā gada pavasarī. Es esmu, iespējams, gaidīt un vienkārši darīt to, ko esmu plānojis, bet jūs nekad zināt.

Izmantot kodu "ELVIA5" to get 5% OFF your next ProfessionalMuscleStore.com pasūtījumu!
Izmantot kods ELVIA1023 lai saņemtu 5% atlaidi jūsu nākamajam Synthetek Kārtībā.
Uz ierobežotu laiku tikai tad, ja jūsu pasūtījums ir $300 vai vairāk, viņi mest produkts JŪSU izvēles pilnīgi BEZ maksas.

GENOTEC REP
Labāko un lētāko AAS pieejama. PM man uz sarakstu vai, ja jums ir kādi jautājumi.

Pēdējais labojis Elvia1023; 06-03-2008 pie 10:57 AM.

Reply With Quote
Old
  (#7)
mac762339
Reģistrēts Lietotājs

06-03-2008, 04:23 PM

Vilinoši, vai ne. Jautājums, ja Nolva increses manu Testu ar skaitļiem, jūs sakāt, vai pastāv risks, gyno no Nolva . Nozīmē, kad es nāku pie Nolva, ja mans Tests ir joprojām augsts ir mans ķermenis gonna vēlaties, lai compinsate, ko ražo vairāk Estrogēna, rezultātā rodas risks, gyno?

Reply With Quote
Old
  (#8)
Elvia1023

Elvia1023's Avatar

Tiešsaistē
06-03-2008, 06:54 PM

Citēt:
Vilinoši, vai ne. Jautājums, ja Nolva increses manu Testu ar skaitļiem, jūs sakāt, vai pastāv risks, gyno no Nolva . Nozīmē, kad es nāku pie Nolva, ja mans Tests ir joprojām augsts ir mans ķermenis gonna vēlaties, lai compinsate, ko ražo vairāk Estrogēna, rezultātā rodas risks, gyno?
Nē, jums būs labi. Bet, tāpat kā lielākā daļa lietas, kas jums var atspēlēties, bet ne ar devu, man ieteica. Jums būs bez riska, lai gyno. Jums vajadzētu tikai apskatīt nolva kā tādu, kas dod jums alittle kick pēc jūsu gaismas ciklu. Pat darot tikai 10mg varētu darīt.

Kā jūs norādīja, ka estrogēnu no nolva ir ļoti vāja forma... tas nebūs liela (sliktā) ietekme uz vīriešu ķermeņa. Tā ir daudz spēcīgāka tipa estrogēna sauc Estradiola, kas ir ražots no Testosterona... kas ir tas, kas izraisa gyno. Tāpēc vēlreiz jums nav jāuztraucas par gyno.

Es esmu uzlīmēšanu uz savu sākotnējo plānu un tikai gaida līdz Septiņi līdz piedalīšos atkal.

GENOTEC REP

Pēdējais labojis Elvia1023; 06-04-2008 pie 12:37 PM.

Reply With Quote
Old
  (#9)
mac762339
Reģistrēts Lietotājs

06-03-2008, 07:12 PM

Elvia paldies man, es tiešām novērtēju atsauksmes atkal palīdz man veikt šīs tiesības un atvieglota bažas, paldies. I ' ll keep ya rakstīja par paveikto. Labu veiksmi septembrī . Paldies vēlreiz vīrietis

Reply With Quote
Old
  (#10)
ASHOP
AnaSCI PIA

Pievienoties Datums: Aug 2005
Arrow 06-04-2008, 06:43 PM

Citēt:

Tas bija Searle atpakaļ pagātnē, un tie bija top notch, tikai ar zemu mg uz zīmnes.

Reply With Quote
Old
  (#11)
mac762339
Reģistrēts Lietotājs

06-04-2008, 08:04 PM

Labi, tātad pēc tam man bija teicis, ar šiem, ka man ir nepieciešams tikai 15 līdz 20 mg dienā. Atkal puisis, kas man lika šo, un es saņēmu no tiem ir uzticības cienīgs. Bet ar visu, kas man ir lasīt to saka 20 līdz 50 mg. Var vienu, Anavar 2,5 mg tik stipri, vai spēcīgāka nekā cita 10mg tab? Viss atkarībā no tā, nosaukums zīmolu?

Reply With Quote
Old
  (#12)
Elvia1023

Elvia1023's Avatar

Tiešsaistē
06-04-2008, 08:27 PM

Citēt:
Labi, tātad pēc tam man bija teicis, ar šiem, ka man ir nepieciešams tikai 15 līdz 20 mg dienā. Atkal puisis, kas man lika šo, un es saņēmu no tiem ir uzticības cienīgs. Bet ar visu, kas man ir lasīt to saka 20 līdz 50 mg. Var vienu, Anavar 2,5 mg tik stipri, vai spēcīgāka nekā cita 10mg tab? Viss atkarībā no tā, nosaukums zīmolu?
Jā dažādu marku var nozīmēt daudz. Kas tas ir, daudzi ir UG labs, un tie var būt ļoti spēcīgs, vai viņi nevar. Bet ar patīk no Schering utt tie ir farmācijas uzņēmumi, lai visi produkti ir cilvēku kategorija, tāpēc, visticamāk, būs daudz efektīvāka. Tie ir izgatavoti saskaņā ar stingriem noteikumiem, lai būtu daudz labāka kvalitāte salīdzinājumā ar UG labs.

Mana izpratne ir Searle 2.5 mg anavar bija lieliski. Ka Searle bija liels uzņēmums (tautas klase) un atrodas ASV, taču tā tika pārtraukta. Bet es domāju, ka viņi ir atkal pieejams. Es domāju, ka viņi dod tām ārstēšanai lietas, piemēram, alkohola hepatīta, AIDS un Tērnera sindroms (ASV). Tas ir iemesls, kāpēc jūsu avots, iespējams, kā varēja dabūt.

Jums ir taisnība, jums nav nepieciešams tik daudz. Dodieties uz 20mg un redzēt, kā jūs jūtaties. Es izlasīju vīrietis deva ir 7,5 mg-15mg dienā. Tas izklausās ļoti zems, bet es pieņemu, ka viņi varētu šo darbu darīt. Es gribētu redzēt, kā 20mg ir un izmēģināt vairāk tikai, lai dotu jums papildus priekšrocības.

GENOTEC REP

Pēdējais labojis Elvia1023; 06-04-2008 pie 08:33 PM.

Reply With Quote
Old
  (#13)
mac762339
Reģistrēts Lietotājs

06-04-2008, 09:12 PM

Ya, tas ir plāns . Ko jūs domājat par laiku, pirms es varētu pateikt, vai devas ir ok, vai man vajadzētu pielāgot? Kas nozīmē, apm laiks Anavar būtu nepieciešams, lai manu sistēmu, lai sāktu redzēt un sajust tās priekšrocības ? Un ar 2.5 pie 20mg dienā man ir bijis, sadalot devu 2 cilnes laikā izplatījās visā dienas, lai sasniegtu 20mg. To, ka laba ideja, jo es belive I lasīt savā sistēmā dzīve ir aptuveni astoņas stundas . Tātad, tas ir labāk, lai saglabātu nepārtrauktu plūsmu vai sprādziena visām no tā uzreiz? Kas būtu izdevīgāk?

Reply With Quote
Old
  (#14)
Elvia1023

Elvia1023's Avatar

Tiešsaistē
06-04-2008, 09:36 PM

Citēt:
Ya, tas ir plāns . Ko jūs domājat par laiku, pirms es varētu pateikt, vai devas ir ok, vai man vajadzētu pielāgot? Kas nozīmē, apm laiks Anavar būtu nepieciešams, lai manu sistēmu, lai sāktu redzēt un sajust tās priekšrocības ? Un ar 2.5 pie 20mg dienā man ir bijis, sadalot devu 2 cilnes laikā izplatījās visā dienas, lai sasniegtu 20mg. To, ka laba ideja, jo es belive I lasīt savā sistēmā dzīve ir aptuveni astoņas stundas . Tātad, tas ir labāk, lai saglabātu nepārtrauktu plūsmu vai sprādziena visām no tā uzreiz? Kas būtu izdevīgāk?
Anavar, būtu jāņem visu dienu. Tas ir daudz labāk, salīdzinot ar, ņemot tos visus uzreiz. Tas uztur asins plazmas stabilu un kā aktīvās dzīves ir diezgan īss, jums ir nepieciešams, lai telpā tos veic, lai to jūsu sistēmā visu dienu (ilgāk nekā ņemot visu uzreiz). Bet atkal cilvēki darīt dažādos veidos, un ārstētu noteiktas orals savādāk. Bet es teiktu, ka 95% teiktu, ka telpas viņiem. Jā, par 20mg devu vai 2 cilnes rīta, pēcpusdienas, vakara un nakts.

Laiks pirms jums redzēt rezultātus..., kas var būt atšķirīgs katram. Par sacietēšana sekas, es iedomāties, ka tikai dažas dienas. Pat sajūta, es iedomāties, ka uz 2 dienu jūs sajutīsiet liela atšķirība, tamdēļ, tas hits jums straightaway. Bet kopējais efekts (ja uzturs ir labs, pārāk), tas būs pakāpenisks lieta. Ar zināmu progresu līdz nedēļas beigām 1. un alittle bitu katru nedēļu pēc tam. Anavar var darīt brīnumainas lietas, bet tas ir vairāk iespējams, lai tikai liek jums justies patiešām labi un peļņa būs lēna un pakāpeniska, bet stabilu. Tas ir iemesls, kāpēc jums vajadzētu darīt, 6 nedēļu laikā un redzēt, kā jūs jūtaties un varbūt paplašināt līdz 8, vai arī tā.

GENOTEC REP

Reply With Quote
Old
  (#15)
mac762339
Reģistrēts Lietotājs

06-04-2008, 10:01 PM

Nu es nezinu, ja es esmu slikta grūtāk trīs dienas, vai tās placibo efekts, jo es zinu, es esmu par, bet sajust īstu saspringts.Un cik dozēšanas atkal reaserching tās ķīmisko dzīvi, es jutu, sadalīt tos pa dienu vislabāk būtu tik priecīgs jums renforced . Es neesmu excpeting brīnumus es tikai gribētu kādu pieticīgu pieaugumu un, lai justos labi un izskatās grūti pludmales. Mans plāns bija 12 nedēļas bija gonna palikt pa labi vasarā ,tas ir, ja es vitamīns nāk caur bijis pāris nedēļas gettin mazliet anxous. Tā ir divpadsmit labi vai pārāk ilgi? Jums ir daudz imformation mans draugs, un es pateicos jums. Man nebija tik daudz pētījumu, kā es varētu atrast, līdz ko es atradu sāka saņemt atkārtoti, lai jūsu imput ir reāla noderīga . Paldies vīrietis

Pēdējais labojis mac762339; 06-04-2008 pie 10:04 PM.

Reply With Quote
Old
  (#16)
Elvia1023

Elvia1023's Avatar

Tiešsaistē
06-04-2008, 10:33 PM

Citēt:
Nu es nezinu, ja es esmu slikta grūtāk trīs dienas, vai tās placibo efekts, jo es zinu, es esmu par, bet sajust īstu saspringts.Un cik dozēšanas atkal reaserching tās ķīmisko dzīvi, es jutu, sadalīt tos pa dienu vislabāk būtu tik priecīgs jums renforced . Es neesmu excpeting brīnumus es tikai gribētu kādu pieticīgu pieaugumu un, lai justos labi un izskatās grūti pludmales. Mans plāns bija 12 nedēļas bija gonna palikt pa labi vasarā ,tas ir, ja es vitamīns nāk caur bijis pāris nedēļas gettin mazliet anxous. Tā ir divpadsmit labi vai pārāk ilgi? Jums ir daudz imformation mans draugs, un es pateicos jums. Man nebija tik daudz pētījumu, kā es varētu atrast, līdz ko es atradu sāka saņemt atkārtoti, lai jūsu imput ir reāla noderīga . Paldies vīrietis
Tas ir pārsteidzoši, cik daudzi cilvēki domā, anavar nav aknu toksiskas vispār. Lai gan tas ir toksicitāte ir zema, tas vēl ir 17-alfa-alkilēta mutes. Tas ir daudz zemākas, salīdzinot ar citiem 17aa orals, piemēram, anadrol utt. Arī jūs varat veikt avar ilgu laiku, bet jūs vienkārši ir jābūt uzmanīgiem. 6 - 8 nedēļu avar nevajadzētu darīt daudz, lai jūsu aknas, bet 12 ir diezgan garš. Bet būtībā es esmu dzirdējis no cilvēkiem, kas ar velosipēdu spēcīgu orals kā dbol ļoti ilgu laiku (nav labi) un tie bija labi.

Yeah so to answer your question 12 weeks should be fine if you take certain precausions. Don't be drinking alcohol. I used to drink all the time (still do when off) but it is a really good feeling when you go say 12 weeks without. It really makes a difference to your body... especially if you want to cut/tone. Just make sure you drink lots of water as that will help with your liver (and it is essential anyway). You could throw in a liver protector such as LIV-52. Milk thistle is a decent add on but doesn't really do anything (the high amounts of water is better). When I am cycling dbol, adrol I take synthegine from synthetek industries (banner on this site).

Jā, jūsu tiesības nav gaidīt brīnumus. Daudzi teiks avar tikai nav labs pirmais cikla laikā, bet es nepiekrītu. Tas ļaus jums, ko izmanto, lai viss, un jums cienīgu rezultātu. Nav gaidīt, lai saņemtu izmērs no avar.. jūs varētu saņemt alittle. Tas ir vairāk griešanai un sacietēšana tātad, ja jūs vienkārši vēlaties, lai izskatās labi uz beach ir lieliska izvēle (ko es dzirdu ir, iespējams, labākā izvēle). Ja jums kādreiz ir nepieciešama jebkāda palīdzība, nākotnē par kaut ko citu, vienkārši jautājiet šeit, un es esmu pārliecināts, ka mēs visi palīdzētu jums out. Laimīgs apmācību.

GENOTEC REP

Pēdējais labojis Elvia1023; 06-04-2008 pie 10:35 PM.

Reply With Quote
Old
  (#17)
Elvia1023

Elvia1023's Avatar

Tiešsaistē
06-04-2008, 10:38 PM

Forgot to mention that it's best to take avar during meals/snacks as absorption is better then. It's not a must by any means but just a useful tip I heard. If you wanna look cut for the beach I would suggest you check out the natural section (on here). Some good info there about diets. Stuff like 6-7 meals per day each with protein in etc etc.

GENOTEC REP

Reply With Quote
Old
  (#18)
mac762339
Reģistrēts Lietotājs

06-04-2008, 10:55 PM

Foršs cilvēks, un pateicoties.

Reply With Quote
Old
  (#19)
Elvia1023

Elvia1023's Avatar

Tiešsaistē
06-20-2008, 02:24 PM

Citēt:
Foršs cilvēks, un pateicoties.
Cik ir cikls notiek?

GENOTEC REP

Reply With Quote
Old
  (#20)
Elvia1023

Elvia1023's Avatar

Tiešsaistē
06-20-2008, 02:27 PM

Ignorēt iepriekš ieguva putru. Tā, jūs galu galā darīt citas markas avar cos jūs minējāt 10mg cilnes pavediena šajā nedēļā. Jūs saņemsiet balkānu tiem?

GENOTEC REP

Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Displeja Režīmi

Norīkošanu Noteikumi
Tu nevar publicēt jaunu pavedieni
Tu nevar post atbildes
Tu nevar pasta pielikumi
Tu nevar rediģēt savas ziņas

BB kods ir Par
Smaidiņus ir Par
[IMG] kods Par
HTML kods ir Off

Foruma Lēkt

Visi laiki ir GMT -4. Laiks tagad ir 08:31 PM.

Copyright © 2003-2019 AnaSCI.org. All rights reserved.