AnaSCI - Fitness Evolved

Buy Needles and Syringes with NO PRESCRIPTION   Synthetek Muscle Building And Fat Loss Products   Cheap Pure Supplements

©ALL CONTENT OF THIS WEBSITE IS COPYRIGHTED AND CANNOT BE REPRODUCED WITHOUT THE ADMINISTRATORS CONSENT 2003-2019

Synthetek Syntherol  

Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products

Карыстальнік КП Пытанні і адказы Спіс Членаў Каляндар Новыя Пасады Хуткія Спасылкі Выхад

AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved

Аўтаматычныя пераклады (Харчаванне ад Яндэкс):
Albanian Belarusian Catalan Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Greek Hungarian Italian Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Go Back   Анаболические пазіцыі, метадалагічнай Бодыбілдынг форум абмеркавання і &ГТ; Anabolic Science Section &ГТ; Anabolic Science Forum

Reply

Разьба Інструменты Рэжымы Адлюстравання
Што лепш?
Old
  (#1)
Ryder13
Зарэгістраваны Карыстальнік

Афлайн
Паведамленні: 120
Рэгістрацыя: Травень 2007
Што лепш? - 06-19-2008, 03:46 PM

Там было шмат размоў на дошцы аб тэст Туз Трэнне/Прапіў цыклаў...

Перш чым мне прыйшлося кінуць мой цыкл, гэта выглядала што-то накшталт гэтага...
Тэст 1-12 нэд Прапіў 100мг ОВОП
6-12 нэд Трэнне 75мг Туз ОВОП
Клён 2 тыдні, на 2 тыдня з 6-й тыдні да сярэдзіны РСТ
Т3 з тыдня 6-12

Некаторыя іншыя удзельнікі высвятлялі, больш кароткія цыклы.. але яны, здавалася, запусціць яго прыкладна так...
Тэст Шк 1-8 Прапіў
Нэд 1-6 Трэнне Ace
Клён і Т3 ад пачатку цыкла праз тыдзень 6 або да канца (якой бы яны вырашылі).

Я вырашыў, што я збіраюся запусціць гэтыя кароткія цыклы гэтых злучэнняў...

Такім чынам, мой пытанне...

Было б лепш пачаць з дапамогай тэсту Р, Трэнне а, Т3, Клён і затым скарачацца да проста паспрабуйце Упорку за апошнія два тыдні цыклу. Ці будзе запушчаны тэст Прапіў на першыя пару тыдняў ці каля таго, а затым дадаць Трэнне, Т3, Клён з тыдня 2 ці 3 да канца цыклу быць лепш? Гэта было б проста Меркаванне карыстальнікаў і не мае значэння? Або адзін з гэтых метадаў лепш, чым іншы?

Калі ласка, увядзіце, калі ласка... Дзякуй ўсім

Reply With Quote
Old
  (#2)
Elvia1023
AnaSCI вет / ахвяруючы член

Elvia1023's Avatar

Онлайн
Рэгістрацыя: Кастрычнік 2007
06-19-2008, 05:42 PM

Цытата:
Першапачаткова напісаў Ryder13
Там было шмат размоў на дошцы аб тэст Туз Трэнне/Прапіў цыклаў...

Перш чым мне прыйшлося кінуць мой цыкл, гэта выглядала што-то накшталт гэтага...
Тэст 1-12 нэд Прапіў 100мг ОВОП
6-12 нэд Трэнне 75мг Туз ОВОП
Клён 2 тыдні, на 2 тыдня з 6-й тыдні да сярэдзіны РСТ
Т3 з тыдня 6-12

Некаторыя іншыя удзельнікі высвятлялі, больш кароткія цыклы.. але яны, здавалася, запусціць яго прыкладна так...
Тэст Шк 1-8 Прапіў
Нэд 1-6 Трэнне Ace
Клён і Т3 ад пачатку цыкла праз тыдзень 6 або да канца (якой бы яны вырашылі).

Я вырашыў, што я збіраюся запусціць гэтыя кароткія цыклы гэтых злучэнняў...

Такім чынам, мой пытанне...

Было б лепш пачаць з дапамогай тэсту Р, Трэнне а, Т3, Клён і затым скарачацца да проста паспрабуйце Упорку за апошнія два тыдні цыклу. Ці будзе запушчаны тэст Прапіў на першыя пару тыдняў ці каля таго, а затым дадаць Трэнне, Т3, Клён з тыдня 2 ці 3 да канца цыклу быць лепш? Гэта было б проста Меркаванне карыстальнікаў і не мае значэння? Або адзін з гэтых метадаў лепш, чым іншы?

Калі ласка, увядзіце, калі ласка... Дзякуй ўсім
Я б зрабіў-

Тыдзень 1-8= P Выпрабаванні
Тыдзень 1-7= Трэнне

Гэта добра мець адну дадатковую тыдзень тэст за любыя іншыя рэчывы (нават 2 тыдні). Конусность абодвух крыху... што-то накшталт 100мг овб да 75 потым 50 у апошні тыдзень (тэст). І 75мг овб да 50 у апошні тыдзень на трэнне. Вышэй звужаецца мінімальная і не абавязкова патрэбна, але проста палягчае працэс.

Я б зрабіў клён 2 тыдні на 2 тыдні пачынаючы тыдня 2/3. Затым 6/7 і 10/11 (так гэта падчас свайго РСТ). Гэта выдатны стартавы тэст anfd трэнне разам. Я б нават змяшаць іх разам для ін'екцый (100мг тэст П І трэнне а 75мг). Але гэта добра, каб прынесці ў іншыя рэчы, у розны час і дазволіць некаторыя прабелы, калі спыняецца ўсё - гэта проста палягчае працэс і будзе спрыяць аднаўленню калі звужаецца ў канцы. Спадзяюся, што гэта дапамагае

Я б зрабіў 3-4 тыдні РСТ nolva &амп; Кломид або толькі nolva.

Выкарыстоўвайце код на "ELVIA5" to get 5% OFF your next ProfessionalMuscleStore.com заказ!
Выкарыстоўвайце код ELVIA1023 каб атрымаць 5% зніжку на наступны Synthetek Парадак.
На працягу абмежаванага часу толькі, калі Ваш заказ складае 300 $або больш, яны кідаюць у вырабе па вашаму выбару абсалютна бясплатна.

GENOTEC РЭСП
Самыя лепшыя і самыя танныя ААС даступны. ПМ мне для спісу або калі ў вас ёсць якія-небудзь пытанні.

Reply With Quote
Old
  (#3)
Elvia1023

Elvia1023's Avatar

Онлайн
06-19-2008, 05:46 PM

Добрая рэч аб 7-8 тыдняў цыклу, калі вы робіце эфектыўную РСТ, такія як nolva 3 тыдні па 20мг і 4-й тыдні па 10 мг.... аднаўленне адбываецца вельмі хутка. Я б таксама ХГЧ на 500IU падчас свайго цыклу пачынаючы з 2/3 тыдні да пачатку ПХТ. Затым вы можаце пачаць падобную цыклу каля 4 тыдняў пасля РСТ. Я раблю больш кароткія цыклы ў будучыню 7 тыдняў, а затым 10.

Выкарыстоўвайце код на "ELVIA5" to get 5% OFF your next ProfessionalMuscleStore.com заказ!
Выкарыстоўвайце код ELVIA1023 каб атрымаць 5% зніжку на наступны Synthetek Парадак.
На працягу абмежаванага часу толькі, калі Ваш заказ складае 300 $або больш, яны кідаюць у вырабе па вашаму выбару абсалютна бясплатна.

GENOTEC РЭСП
Самыя лепшыя і самыя танныя ААС даступны. ПМ мне для спісу або калі ў вас ёсць якія-небудзь пытанні.

Reply With Quote
Old
  (#4)
Ryder13

Афлайн
06-19-2008, 06:43 PM

Права на больш кароткія цыклы. Я думаю, аднаўленне будзе хутчэй, і з выкарыстаннем гэтых злучэнняў, вынікі можна ўбачыць досыць хутка. Навошта кідаць усё сваё рыштунак ў велізарны цыкл, калі вы можаце атрымаць выдатныя вынікі ў больш кароткі цыкл, захоўваючы астатнюю частку вашага рыштунку для будучых меншых цыклаў.

З таго часу, як я памяняў на больш кароткія цыклы, мой новы будзе выглядаць так...

Тэст шк 1-8 Прапіў 50мг ЭД
Нэд 1-6 Трэнне Ace 37.5 ЭД
Клён 2 тыдні, на 2 тыдні, спачатку тыдзень 2
Т3 пачынаючы тыдня 2, буду тыдзень 7 або 8 (у залежнасці ад таго, як я выглядаю і адчуваю сябе)

Я з меншых доз на кожны дзень графік впрыски для таго, каб трымаць ўзроўні крыві нават. Я магу атрымаць вынікі, якія я шукаю на гэтых дозах не праблема, так што я іду з гэтым. Маё выздараўленне будзе хуткім, які будзе гарантаваць, што я трымаць мае даходы. Не магу больш чакаць, каб пачаць...

Дзякуй Эльвиа

Reply With Quote
Old
  (#5)
Ryder13

Афлайн
06-19-2008, 06:51 вечара

Акрамя таго, паколькі я буду кожны дзень расклад ўпырснуць... мне трэба іншае месца, каб павярнуць ўколы.

Мой папярэдні паварот, калі я рабіў графік ОВБ быў...

Дзень 1 - Права Дэльт
Дзень 3 - Права Ventrogluteal
Дзень 5 - Левы Дэльт
Дзень 7 - Левы Ventrogluteal

Я хачу выкарыстоўваць гэтыя чатыры, але мне трэба яшчэ адно месца, каб атрымаць мяне праз звычайна 6-7 дзён чакаць, перш чым я змагу зноў выкарыстоўваць той жа месцы. Я думаю латаў або пасткі? Якія-небудзь прапановы?

Reply With Quote
Old
  (#6)
Elvia1023

Elvia1023's Avatar

Онлайн
06-19-2008, 07:36 PM

Падобна на тое, Вы не разабраліся. Ды ёсць месца для доўгіх і кароткіх цыклаў. У будучыні я ніколі не пайду па галовах каля 12 тыдняў. Людзі маюць сваё ўласнае меркаванне, а некаторыя не вераць у кароткіх цыклах. Я думаю, што больш кароткія цыклы так вялікія, асабліва для сухі. Я думаю, што для рэзаць трохі больш цыклаў, тым лепш. Праўда, некаторыя з іх могуць рабіць карацей, і страціць вялікую частку прыбыткаў (напаўняльнікі), але гэта залежыць ад чалавека, дыеты, РСТ і злучэнні, якія выкарыстоўваюцца. Я зрабіў 6-тыднёвы цыкл, які ўключае dbol і надзець каля 23 фунтаў і трымаў 18! І гэта было вялікі знешні выгляд. Але, вядома, будзе шмат вады з-за кароткага часу, але ён працаваў вялікі для мяне.

Робім 8-я тыдзень цыклу-гэта выдатна. У вас зойме прыкладна столькі ж часу аднаўляецца з 8 тыдняў, як вы робіце 6 і 8-гэта добры паказчык. Вы павінны вельмі хутка аднавіць з эфектыўным РСТ. Такім чынам, Вы можаце скакаць назад. Гэта калі вы ідзяце за 12 тыдняў, аднаўленне адбываецца доўга. Ёсць яшчэ месцы на 4 тыдні цыклу, але, вядома, усё залежыць ад складу і дозы і г. д. і да т. п.

Ваш цыкл вы пералічылі гукі на месцы. Змяшаць іх так, што лепш у плане ін'екцый. Я, напэўна, хутка заказ ИГФ і МГФ і мне прыйдзецца ўводзіць кожны на асобных баках кожны дзень 4 ін'екцыі ў суткі! Я выкарыстоўваю самыя дэталі, таму ён не будзе праблемай. Я лепш впрыскивать асноўную частку я працаваў, так што заўсёды будзе swopping пра.

I would say it depends upon your body shape. Lats can be fine but if you don't have big ones then traps might be better etc. My tip would be tri-cep. A few people are abit nervous about injecting in the arm. Your bi-cep can be dangerous if done wrong (any part can) but tri-cep is good area. Using a 5/8 needle would be best (short one). One of my fav spots to inject is my chest.... many are nervous about that. I have to admit the first time I was thinking but what if you go too deep. I have used long needles for my chest too. Anyway you do about 2 inches above your nipple and gain maybe a 5/8 length needle. If your chest is fairly big then you could put in a full inch or more. So it's not in the middle of the pecs but very close to your armpit.

Мае месцы ін'екцый фав грудныя, Дэльты, ягадзіцы і Tri-шэры... 2 вобласці Вы ў цяперашні час не выкарыстоўваюць.

Але калі вы турбуецеся пра іх, то вашы прапановы латаў або пасткі-гэта таксама добра. Як я і казаў выбраць той, які вам найбольш поўныя на. Шмат вялікіх пастак і невялікі латаў ці наадварот. Спадзяюся, што гэта дапамагае

GENOTEC РЭСП

Апошні раз рэдагавалася Elvia1023; 06-19-2008 ў 07:41 вечара.

Reply With Quote
Reply

Разьба Інструменты
Рэжымы Адлюстравання

Правілы Публікацыі
Вы можа не ствараць новыя тэмы
Вы можа не адказы на пасады
Вы можа не паштовыя ўкладання
Вы можа не рэдагаваць свае паведамленні

BB-код гэта На
Смайлы есць На
[ИМГ] код На
Код HTML Выкл.

Форум Скакаць

Увесь час па Грынвічы -4. Час цяпер 01:40 АМ.

Copyright © 2003-2019 AnaSCI.org. All rights reserved.