AnaSCI - Fitness Evolved

Buy Needles and Syringes with NO PRESCRIPTION   Synthetek Muscle Building And Fat Loss Products   Cheap Pure Supplements

©ALL CONTENT OF THIS WEBSITE IS COPYRIGHTED AND CANNOT BE REPRODUCED WITHOUT THE ADMINISTRATORS CONSENT 2003-2020

   
  Synthetek Syntherol  
   
   
Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products


User CP FAQ Lista E Anëtarëve Kalendari Postimet E Reja Nyje Të Shpejta Log Out

AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved


        
        
        
        

Përkthimet automatike (Mundësuar nga Yandex):
Albanian Belarusian Catalan Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Greek Hungarian Italian Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Go Back  Steroid Anabolic Diskutim dhe Bodybuilding Forumi > Anabolic Shkencës Seksion > Anabolic Shkencës Forumi

Reply
 
Thread Mjete Shfaq Modes
peptide cjc1295?
Old
  (#1)
moediesel
AnaSCI ANËTAR
 
Jashtë linje
Postimet: 1
Join Date: Gusht 2004
peptide cjc1295? - 08-20-2008, 05:18 PM

any experiences and at what doses?
   
Reply With Quote
Old
  (#2)
Elvia1023
AnaSCI AAP / Dhuruar Anëtar
 
Elvia1023's Avatar
 
Online
Posts: 5,499
Bashkohet Me Datë: Oct 2007
08-20-2008, 07:37 PM

Citoj:
Fillimisht Postuar nga moediesel
any experiences and at what doses?
Sadly not for me. I was gonna try it after my last cycle but didn't end up ordering. I will soon though. I hear great things. I posted a similar thread on here but no one who replied had tried it but had heard good things.


Përdorni kodin "ELVIA5" për të marrë 5% OFF tuaj të ardhshëm ProfessionalMuscleStore.com mënyrë!
Përdorni kodin ELVIA1023 për të marrë 5% off tuaj të ardhshëm Synthetek Qëllim.
Për një kohë të kufizuar vetëm në qoftë se kërkesa juaj është $300 ose më e madhe, ata e hedhin në një produkt të vetëm sipas zgjedhjes SUAJ absolutisht FALAS.


GENOTEC REP
Më e mirë dhe më e lirë AAS në dispozicion. PD mua për një listë ose në qoftë se ju keni ndonjë pyetje.


   
Reply With Quote
Old
  (#3)
ASHOP
AnaSCI e AAP-së
 
ASHOP's Avatar
 
Jashtë linje
Posts: 4,423
Join Date: Gusht 2005
Lightbulb 08-20-2008, 08:06 PM

Citoj:
Fillimisht Postuar nga moediesel
any experiences and at what doses?

i'd like to hear some real world feedback as well.
   
Reply With Quote
Reply

Thread Mjete
Shfaq Modes

Postimi Rregullat
Ju nuk mund të pas reja temat
Ju nuk mund të postoni pergjigje
Ju nuk mund të të postoni bashkëngjitje
Ju nuk mund të të redaktoni postimet tuaja

BB code është
Smilies janë të
[IMG] kodi është
Kodi HTML është Off

Forumi Hidhen


Te gjitha kohët janë në GMT -4. Koha tani është 03:26 AM.


Copyright © 2003-2020 AnaSCI.org. All rights reserved.