AnaSCI - Fitness Evolved

Buy Needles and Syringes with NO PRESCRIPTION   Synthetek Muscle Building And Fat Loss Products   Cheap Pure Supplements

©ALL CONTENT OF THIS WEBSITE IS COPYRIGHTED AND CANNOT BE REPRODUCED WITHOUT THE ADMINISTRATORS CONSENT 2003-2019

Synthetek Syntherol  

Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products

Карыстальнік КП Пытанні і адказы Спіс Членаў Каляндар Новыя Пасады Хуткія Спасылкі Выхад

AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved

Аўтаматычныя пераклады (Харчаванне ад Яндэкс):
Albanian Belarusian Catalan Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Greek Hungarian Italian Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Go Back   Анаболические пазіцыі, метадалагічнай Бодыбілдынг форум абмеркавання і &ГТ; Anabolic Science Section &ГТ; Anabolic Science Forum

Reply

Разьба Інструменты Рэжымы Адлюстравання
Пытанне Ін'екцыі
Old
  (#1)
Gocraze
Зарэгістраваны Карыстальнік

Афлайн
Паведамленняў: 44
Рэгістрацыя: Снежань 2007
Пытанне Ін'екцыі 12-08-2008, 04:17 PM

Я ў тыдзень 5 з 12-тыднёвы цыкл выпрабаванняў 500мг cyp і 400 экв. Да гэтага часу так добра. Я пачынаю бачыць вялікія вынікі. Я ўвяду у сераду 2cc (250мг cyp выпрабаванні і 200 мг экв.) і суботу кожнага тыдня.

Я збіраюся пачаць мой Winnys у пару тыдняў за мае апошнія 6 тыдняў. Я збіраюся ўвесці 50мг овоп. (калі хто-то яшчэ ёсць парады наадварот). Мне наогул хапае для 100мг овб або 50мг Эд.

Я планую на верціцца месцы ін'екцый наступным чынам: правай ягадзіцы, левай ягадзіцы, правага сцягна, левага сцягна, правай дэльтай, левы дэльт. Гэта нармальна?

Колькі раз у тыдзень можна вкачать ў ягадзіцы? Я маю на ўвазе, калі я ўвяду 2cc ў сераду, то я магу ўводзіць 1cc з Віні у тым жа месцы, у Ср ці Сб?

Адкуль усе ручкі овб або Эд ін'екцыі. Дзякуй.

Reply With Quote
Old
  (#2)
Elvia1023
AnaSCI вет / ахвяруючы член

Elvia1023's Avatar

Онлайн
Рэгістрацыя: Кастрычнік 2007
12-08-2008, 07:25 PM

Цытата:
Першапачаткова напісаў Gocraze View Post
Я ў тыдзень 5 з 12-тыднёвы цыкл выпрабаванняў 500мг cyp і 400 экв. Да гэтага часу так добра. Я пачынаю бачыць вялікія вынікі. Я ўвяду у сераду 2cc (250мг cyp выпрабаванні і 200 мг экв.) і суботу кожнага тыдня.

Я збіраюся пачаць мой Winnys у пару тыдняў за мае апошнія 6 тыдняў. Я збіраюся ўвесці 50мг овоп. (калі хто-то яшчэ ёсць парады наадварот). Мне наогул хапае для 100мг овб або 50мг Эд.

Я планую на верціцца месцы ін'екцый наступным чынам: правай ягадзіцы, левай ягадзіцы, правага сцягна, левага сцягна, правай дэльтай, левы дэльт. Гэта нармальна?

Колькі раз у тыдзень можна вкачать ў ягадзіцы? Я маю на ўвазе, калі я ўвяду 2cc ў сераду, то я магу ўводзіць 1cc з Віні у тым жа месцы, у Ср ці Сб?

Everyone is different. For many injecting in the same spot the next day would not be possible. Even a few days on. It all depends upon the individual and the needle used. This is why rotating sites is great. I have so many options to me that ed inj's would not be a problem. But for some they only inj in 2 places so problems may arise. It's silly really as there are many possible safe inj sites. My favs are chest, delts and glutes. Then on my 2nd choice you have things like tri-ceps and bi-ceps and thighs. All those sites have never caused me a problem. The only place I don't like to inj is my traps as it just feels abit weird.

У любым выпадку проста павярніце злева направа, затым на іншых сайтах і злева направа. Калі ў вас ёсць 3 сайта, то гэта 6 месцаў, так што да таго часу, вы знаходзіцеся на 1-е месца зноў у вас ёсць некалькі дзен прасторы. Такім чынам, ключавым для мяне прыемным і Эд ў пацыентаў проста маючы мінімум 3 месца (сайты нум) на маім целе.

By the way things like glutes etc are very versatile too. You have to be careful where to inject. But you have a big area there so you can simply inj say 2 inches from your last inj. I have injected into my glute 3 days in a row and hit different spots each time so never had a problem. Oh and that was with 21G needles. I tend to use them for all inj's even though most would use 25G or even smaller.

Гэта вельмі правільны пытанне, таму што впрыскивать ў той жа вобласці можа быць дрэнна. Але проста рабі, як я кажу, і вы ніколі не павінны мець праблемы (за выключэннем некаторых злучэнняў).

By the way I would do ed injections for winny. Keep it at 50mg and dont go above that. Just remember to use smaller needles for things like tri-ceps etc. Biceps can be awkward so avoid them. Just research online on how to do injections and you will be sorted. Hope it helps

Дарэчы, толькі зараз заўважыў вашу прапанову і што будзе на месцы. Так што...

Правай ягадзіцы, левай ягадзіцы, правага сцягна, левага сцягна, правай дэльтай, левы дэльт

Я б асабіста наогул грудзі за сцягна, але я разумею, чаму многія не адчуваюць сябе камфортна з упырскваючы ў іх грудзях.

Выкарыстоўвайце код на "ELVIA5" to get 5% OFF your next ProfessionalMuscleStore.com заказ!
Выкарыстоўвайце код ELVIA1023 каб атрымаць 5% зніжку на наступны Synthetek Парадак.
На працягу абмежаванага часу толькі, калі Ваш заказ складае 300 $або больш, яны кідаюць у вырабе па вашаму выбару абсалютна бясплатна.

GENOTEC РЭСП
Самыя лепшыя і самыя танныя ААС даступны. ПМ мне для спісу або калі ў вас ёсць якія-небудзь пытанні.

Reply With Quote
Old
  (#3)
Gocraze

Афлайн
12-09-2008, 01:22 PM

Дзякуй чалавеку. Адзін у левай дэльтападобнай сёння раніцай перад маёй грудзей/Трис трэніроўкі. Крыху баліць...але я на самой справе не шкада.

Я павінен вкачать жа час кожны дзень, праўда?

Reply With Quote
Old
  (#4)
Elvia1023

Elvia1023's Avatar

Онлайн
12-09-2008, 02:51 PM

Цытата:
Дзякуй чалавеку. Адзін у левай дэльтападобнай сёння раніцай перад маёй грудзей/Трис трэніроўкі. Крыху баліць...але я на самой справе не шкада.

Я павінен вкачать жа час кожны дзень, праўда?
Ды гэта добра мець руціны. Таму ін'екцыі прыкладна ў той жа час кожны дзень-гэта лепшае, што можна зрабіць.

Я спадзяюся, што гэта ОК, каб паказаць гэтую спасылку, як я лічу, гэта вельмі карысна. Ён проста тлумачыць 3 з лепшых раёнаў, каб надаць. У ventrogluteal мяркуюць, каб быць лепшае месца, каб ўпырснуць ст.

http://myphlip.pearsoncmg.com/altpro...=6645&выгляд=1110

Выкарыстоўвайце код на "ELVIA5" to get 5% OFF your next ProfessionalMuscleStore.com заказ!
Выкарыстоўвайце код ELVIA1023 каб атрымаць 5% зніжку на наступны Synthetek Парадак.
На працягу абмежаванага часу толькі, калі Ваш заказ складае 300 $або больш, яны кідаюць у вырабе па вашаму выбару абсалютна бясплатна.

GENOTEC РЭСП
Самыя лепшыя і самыя танныя ААС даступны. ПМ мне для спісу або калі ў вас ёсць якія-небудзь пытанні.

Апошні раз рэдагавалася Elvia1023; 12-09-2008 ў У 02:54 pm.

Reply With Quote
Old
  (#5)
Gocraze

Афлайн
12-10-2008, 06:03 PM

Дзякуй. Учора раніцай у левай дэльт і сёння раніцай у правай дэльтай і мужчыны, якога яны баляць. Адчувае, як я ўдарыў рэальны жорсткі. У цябе баліць грудзі з Віні? Я спадзяюся, гэта не выкліча праблем для маёй заўтра шулер трэніроўкі.

Reply With Quote
Old
  (#6)
ASHOP
AnaSCI ветэрынара

Афлайн
Паведамленні: 4,322
Рэгістрацыя: Жнівень 2005
Arrow 12-10-2008, 06:13 PM

Цытата:

ВИНСТРОЛ ін'екцыйныя яна будзе працаваць лепш штодня. Я б адназначна паварот ўпырсквае сайтах. Праверце сюды за дапамогай і ідэямі: www.howtodoinjections.com

Reply With Quote
Old
  (#7)
Elvia1023

Elvia1023's Avatar

Онлайн
12-11-2008, 11:59 AM

Цытата:
Дзякуй. Учора раніцай у левай дэльт і сёння раніцай у правай дэльтай і мужчыны, якога яны баляць. Адчувае, як я ўдарыў рэальны жорсткі. У цябе баліць грудзі з Віні? Я спадзяюся, гэта не выкліча праблем для маёй заўтра шулер трэніроўкі.
Winny can sometimes sting. But it may be your technique or needles used. I done my first gear inj for ages the other day (not counting MT2). I shot test e in my glute and was a tiny bit sore (nothing) for 1 day. Then I done mast e/p in my left delt and I literally didn't feel a thing. They are the same brand too. Like I said it can depend upon the compound/brand used.

Адна з самых важных рэчаў з'яўляецца пераканаўшыся, што Вы не ідзяце занадта глыбока. Або што Вы не патрапілі ў крывяносная пасудзіна і г. д. Калі вашы дельтовидных адчуваю, што я думаю, вы сышлі занадта глыбока. Але зноў жа гэта можа быць проста вашай цярпімасці да болю або выкарыстоўваюць злучэння.

Sorry can't be much help. What needles do you use?

Гэта можа быць проста неабходна час, каб прывыкнуць ін'екцыі ў гэтай галіне. Дайце мне ведаць, як вашыя бліжэйшыя сысці.

GENOTEC РЭСП

Reply With Quote
Old
  (#8)
Gocraze

Афлайн
12-11-2008, 01:50 PM

Цытата:
Першапачаткова напісаў Elvia1023 View Post
Winny can sometimes sting. But it may be your technique or needles used. I done my first gear inj for ages the other day (not counting MT2). I shot test e in my glute and was a tiny bit sore (nothing) for 1 day. Then I done mast e/p in my left delt and I literally didn't feel a thing. They are the same brand too. Like I said it can depend upon the compound/brand used.

Адна з самых важных рэчаў з'яўляецца пераканаўшыся, што Вы не ідзяце занадта глыбока. Або што Вы не патрапілі ў крывяносная пасудзіна і г. д. Калі вашы дельтовидных адчуваю, што я думаю, вы сышлі занадта глыбока. Але зноў жа гэта можа быць проста вашай цярпімасці да болю або выкарыстоўваюць злучэння.

Sorry can't be much help. What needles do you use?

Гэта можа быць проста неабходна час, каб прывыкнуць ін'екцыі ў гэтай галіне. Дайце мне ведаць, як вашыя бліжэйшыя сысці.

Я ўзяў 50 мг Віні ў правае сцягно, у гэтую раніцу, не занадта глыбока, ўводзяць вельмі павольна, не пляма крыві, а я толькі ледзь-ледзь баліць. Гэта быў першы раз у двары, і гэта было так лёгка. Дельтовидных балюча толькі ў першы дзень. Няма сёння боль. Гэта таксама быў мой першы раз у дельтовидных.

Я выкарыстоўваю 22г 1 1/2 цалі. Я магу паспрабаваць 1 цалі у дельтовидных, так што я не занадта глыбока.

Гэта 5 тыдзень cyp выпрабаванні, EQ і 1 тыдзень з Віні і чалавек я адчуваю сябе добра. Гэта мой 4-й цыкл і я на асабісты рэкорд (выглядае мудрым) я гартаванне вельмі добра. Гэта першы цыкл, што я сапраўды выкарыстала строгую дыету. Усе кажуць, што я выглядаю, як я страціў вагу, але на самой справе я набраў 7 кг і я жорсткі рок. Я важыў у гэтую раніцу на 228.

Я збіраюся націсніце левую квад заўтра раніцай перад маёй трэніроўкі ног, а затым разглядае маю печ на выходныя.

Дзякуй за дапамогу.

Reply With Quote
Old
  (#9)
Elvia1023

Elvia1023's Avatar

Онлайн
12-11-2008, 02:27 PM

Цытата:
Я ўзяў 50 мг Віні ў правае сцягно, у гэтую раніцу, не занадта глыбока, ўводзяць вельмі павольна, не пляма крыві, а я толькі ледзь-ледзь баліць. Гэта быў першы раз у двары, і гэта было так лёгка. Дельтовидных балюча толькі ў першы дзень. Няма сёння боль. Гэта таксама быў мой першы раз у дельтовидных.

Я выкарыстоўваю 22г 1 1/2 цалі. Я магу паспрабаваць 1 цалі у дельтовидных, так што я не занадта глыбока.

Гэта 5 тыдзень cyp выпрабаванні, EQ і 1 тыдзень з Віні і чалавек я адчуваю сябе добра. Гэта мой 4-й цыкл і я на асабісты рэкорд (выглядае мудрым) я гартаванне вельмі добра. Гэта першы цыкл, што я сапраўды выкарыстала строгую дыету. Усе кажуць, што я выглядаю, як я страціў вагу, але на самой справе я набраў 7 кг і я жорсткі рок. Я важыў у гэтую раніцу на 228.

Я збіраюся націсніце левую квад заўтра раніцай перад маёй трэніроўкі ног, а затым разглядае маю печ на выходныя.

Дзякуй за дапамогу.
Гучыць добра. Я рады, што Вы рады. Падобна на тое, будзе вялікі цыкл.

By the way your needles are spot on. Many use smallers g's but I find the wider ones best. But 1 1/2 are long so it sounds like I was right when I said you may have gone in too deep. When you go into your delts only go in 1 inch. 1 inch should be your max but is also ideal cos your right in the muscle. When you are injecting most areas on your top half you should never go in more than an inch. If you follow that you should be fine.

It's only your glutes that you can be putting in most of the needle. Everyone is different but on the whole the above is the best approach. Of course anyone who is 150 pounds and very lean need to be very careful and go in even less.

Now for a tip to do your chest. Some pics online simply look wrong and abit scary. You should inject about 2 inches above your nipple. Just use your nipple as the guideline. Don't go in too much cos trust me you won't feel nice for a few days. I would say inch is about right. Be careful though cos if you go in 1 inch and then push down on the syringe it sometimes goes in deeper (if your not holding it right).

Проста савет, але падобна на тое, вы робіце тое, што я прывык рабіць. Я проста маю на ўвазе вкалывание на сайце свае трэніроўкі. Гэта мае сэнс, што будзе лепш і можа нават даць вам псіхічнага імпульс. Але няма ніякіх навуковых доказаў, якія пацвярджаюць любое павелічэнне магчымай прыбытку, робячы гэта. На самай справе ён проста павялічвае вашы шанцы на тое, што цела будзе сапраўды баліць на наступны дзень. Так што я б асабіста надаць верхняй палове, калі робіш ногі і надаць ніжняй палове трэніровак, грудзі, плячо і г. д.

Спадзяюся, што гэта дапамагае

GENOTEC РЭСП

Апошні раз рэдагавалася Elvia1023; 12-11-2008 ў 02:33 вечара.

Reply With Quote
Old
  (#10)
Elvia1023

Elvia1023's Avatar

Онлайн
12-11-2008, 02:33 PM

Дарэчы, калі я казаў аб увядзенні ў грудзі і калі вы ідзяце занадта глыбока, вы б не адчуваць сябе добра. Што можа быць ужыты да любой часткі цела. Але калі вы робіце гэта ў грудзі і гэта прымушае вас адчуваць сябе жудасна (я зрабіў гэта адзін раз). Але я проста хацеў дадаць грудзі маім целе fav для ін'екцый, і ў мяне ніколі не было ніякіх праблем, акрамя таго, 1 раз. Я ўдыхнула грудзі 4 разы ў тыдзень. Гэта таксама дае мне лепшае псіхічнае штуршок з усіх частак таксама. Я павінен сказаць, што я часам раблю жыме лежачы пасля ін'екцый грудзі, так што ён ідзе супраць таго, што я сказаў вышэй.

GENOTEC РЭСП

Reply With Quote
Old
  (#11)
boosizbadazz
AnaSCI член

Афлайн
Паведамленні: 1
Дата Рэгістрацыі: Лістапада 2009
04-02-2009, 01:55 вечара

where can i get needle and syranges ??????????????????????

Reply With Quote
Reply

Разьба Інструменты
Рэжымы Адлюстравання

Правілы Публікацыі
Вы можа не ствараць новыя тэмы
Вы можа не адказы на пасады
Вы можа не паштовыя ўкладання
Вы можа не рэдагаваць свае паведамленні

BB-код гэта На
Смайлы есць На
[ИМГ] код На
Код HTML Выкл.

Форум Скакаць

Увесь час па Грынвічы -4. Час цяпер 10:05 раніцы.

Copyright © 2003-2019 AnaSCI.org. All rights reserved.