AnaSCI - Fitness Evolved

Buy Needles and Syringes with NO PRESCRIPTION   Synthetek Muscle Building And Fat Loss Products   Cheap Pure Supplements

BU WEB SİTESİ ©TÜM İÇERİK TELİF HAKKI VE 2003-2020 YÖNETİCİLERİN İZNİ OLMAKSIZIN ÇOĞALTILAMAZ

Synthetek Syntherol  

Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products

Kullanıcı CP SSS Üye Listesi Takvim Yeni Mesaj Hızlı Bağlantılar Çıkış Yap

AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved

Otomatik Çevirileri (Powered by Sorgular):
Albanian Belarusian Catalan Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Greek Hungarian Italian Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Go Back A Anabolik Steroidler Tartışma ve Vücut geliştirme Forumu > Anabolik Bilim Bölümü > Anabolik Bilim Forumu

Reply

Konu Araçları Görüntü Modları
Bu Clen döngüsü ile sağlam EQ/Anavar olurdu?
Old
  (#1)
2legit2quit
AnaSCİ ÜYESİ

Bu Clen döngüsü ile sağlam EQ/Anavar olurdu? - 04 04-19-2009, 03:

Döngüsü....
12 haftasını için Eq-400 IU
12 hafta boyunca Anavar-50mg

Clen-2 Hafta 12 hafta boyunca aynı anda YÜZDE benim yapılacak 15 hafta sonu hafta ama. Bu yüzden, 6 hafta clen ile 4 hafta başlayan ve 5 hafta olacaktır. O clen son 2 Hafta 14 ve 15 olacağı anlamına gelir.
6 haftaya kadar clen kullanan var ve ilk eq alışmak mümkün olacak çünkü güzel olacağını sanmıyorum.

Taraf için....
Proviron-50mg hafta 159
Taurin
Synthegine

YÜZDE....
Nolva-40/30/20
Klomifen-150/100/50
Kreatin mono

Aynen öyle düşünüyorum. Siz nasıl yaptım sanıyorsun? Ne değiştirmek veya eklemek istiyorum?

Reply With Quote
Old
  (#2)
ASHOP
AnaSCİ VETERİNER

ASHOP's Avatar

Lightbulb 58 04-19-2009, 08:

Alıntı:
Tarafından Gönderildi 2legit2quit View Post
Döngüsü....
12 haftasını için Eq-400 IU
12 hafta boyunca Anavar-50mg

Clen-2 Hafta 12 hafta boyunca aynı anda YÜZDE benim yapılacak 15 hafta sonu hafta ama. Bu yüzden, 6 hafta clen ile 4 hafta başlayan ve 5 hafta olacaktır. O clen son 2 Hafta 14 ve 15 olacağı anlamına gelir.
6 haftaya kadar clen kullanan var ve ilk eq alışmak mümkün olacak çünkü güzel olacağını sanmıyorum.

Taraf için....
Proviron-50mg hafta 159
Taurin
Synthegine

YÜZDE....
Nolva-40/30/20
Klomifen-150/100/50
Kreatin mono

Aynen öyle düşünüyorum. Siz nasıl yaptım sanıyorsun? Ne değiştirmek veya eklemek istiyorum?
Yapacağım ilk öneri biraz testosoterone eklemek için.

Reply With Quote
Old
  (#3)
2legit2quit
AnaSCİ ÜYESİ

41 04-19-2009 10:

Bu parenteral birinci aşama benim için bu şeyler oldukça yeniyim. Ne bir döngüsü için test ekleme mantığı nedir?

Reply With Quote
Old
  (#4)
kaju
Kayıtlı Kullanıcı

kaju's Avatar

24 AM 04-21-2009 11:

İstatistikler sonrası.
yüksekliği
Harrington
gol spor salonu ya da geçmişinde sporcu olarak tarihe
yardımcı olmaktan memnun olacağız.

]
Tüm gerçek Erkekler Ne oldu General George S. Patton, Theodore Roosevelt, Wyatt Earp ve sargent Alvin York
Dont be amcık
Bir beden üreticisi değilim, spor salonunda sporcu 35+ bir yıl İm. boks Dövüş sanatları ve ağırlık salonu
49 yaşında
5'9"

Reply With Quote
Old
  (#5)
kaju
Kayıtlı Kullanıcı

kaju's Avatar

35 04-21-2009 11:

Kusura bakma, dün de konu hakkında bilmiyordum ama bu yeni bir sorun.
henüz bir şey içine atlamak önce biraz araştırma yapmalısın bak. Ses genç (üniversite takımında oynuyor söylemiştin). yani istediğin son şey doğal test üretim fuch. Bu çok doğru...
IMO bunu yapmak için yaoung. Şahsen 25 ya da öylesine yaşına kadar bunu yapmak gerekir. Ama yine de bunu yapacaksınız biliyorum. bu yüzden tekrar yapmak...
araştırma yapın. bir şey başlamadan önce elinde YÜZDE olacaktır emin olun.
Bize istatistikler ve tüm iyi adamlar işte bu boyunca size rehberlik edecek. Birinci aşama benim yaptığımda bu forum olsaydı keşke. Bana çok sıkıntı, baş ağrısı ve kalp ağrısı kurtarırdı.

]
Tüm gerçek Erkekler Ne oldu General George S. Patton, Theodore Roosevelt, Wyatt Earp ve sargent Alvin York
Dont be amcık
Bir beden üreticisi değilim, spor salonunda sporcu 35+ bir yıl İm. boks Dövüş sanatları ve ağırlık salonu
49 yaşında
5'9"

Reply With Quote
Old
  (#6)
2legit2quit
AnaSCİ ÜYESİ

37 04-21-2009, 02:

yükseklik: 6'0
ağırlık: 215
BF: %10
Spor: üniversite futbol ve lacrosse
8 yıl boyunca eğitim oldum ve neredeyse eğitimin her türünü denedim. Pliometrik, izometrik ve şok eğitim yapıyorum. Yaz boyunca lise günlerimde eğitimli olduğum spor salonunda kişisel bir eğitmen oldum. Güçlü, sağlıklı bir diyet var ve 4-6 gün bir hafta programında anda değişir. Eğer benim diyet ayarlanması gerekiyor eğer bir spor beslenme var okulumdaki gidebilirim. Birincil amacım daha hızlı ulaşmak için, sadece 40 daha hızlı bir zaman ama daha hızlı genel olarak. Diğer hedefler dayanıklılık/dayanma gücü artırmak için, ve daha küçük ve daha güçlü olsun. Kilo hakkında gerçekten endişeli değilim, olduğum gibi ama uzun BF% ben düşüyor gibi biraz kilo miyim. Spor tarihinde her yıl bir başlangıç yapıyorum ve hem spor onur almış olurdu. Bir döngü yapmak isteyen sebebim nasıl daha iyi olabilir. ne kadar ki, milletin içinde yapmak ve bazı rekoru kırdı işte en iyi olmak istiyorum. Yaptığım şey sadece potansiyeli daha fazlasına sahip olduğumu düşünüyorum zaman şimdiye kadar beni ele geçiriyor gibi hissediyorum.
Seni aklımdan tam olarak bu yapmak değil Kaju biliyor, benim sistem içine steroid enjeksiyonu konusunda biraz şüpheciyim. Değil iğne olmayı sevmem çünkü hep doğal oldum çünkü (doğal test üretim benim fukc) vücuduma zarar vermek istemiyorum. Ama sadece üniversite spor ve ister sol 2 yıldır onları en iyi şekilde yapmak zorundayım. Bu konuyu neden yaptım ki, sadece bunu yapmak için karar verebilirim diye, kendime zarar vermeden istediğim kazançlar için mükemmel bir döngü yapmak istiyorum. Superdrol ve Winny klon bir döngü bu geldim steroidler için en yakın geçmişte birkaç kez PH/DS yaptım; yaptım.

Reply With Quote
Reply

Konu Araçları
Görüntü Modları

Gönderme Kuralları
Sen olmayabilir yeni konu açmak
Sen olmayabilir sonrası yanıtlar
Sen olmayabilir yazı ekleri
Sen olmayabilir mesajlarınızı

BB kodu . Üzerinde
Smiley vardır Üzerinde
[IMG] kodu Üzerinde
HTML kodu Kapalı

Forum Atlama

Tüm zamanlar GMT -4. Zamanı şimdi 05:16 PM.

Telif hakkı 2003-2020 AnaSCI.org. Tüm hakları saklıdır.