AnaSCI - Fitness Evolved

Buy Needles and Syringes with NO PRESCRIPTION   Synthetek Muscle Building And Fat Loss Products   Cheap Pure Supplements

©ALL CONTENT OF THIS WEBSITE IS COPYRIGHTED AND CANNOT BE REPRODUCED WITHOUT THE ADMINISTRATORS CONSENT 2003-2020

Synthetek Syntherol  

Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products

Карыстальнік КП Пытанні і адказы Спіс Членаў Каляндар Новыя Пасады Хуткія Спасылкі Выхад

AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved

Аўтаматычныя пераклады (Харчаванне ад Яндэкс):
Albanian Belarusian Catalan Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Greek Hungarian Italian Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Go Back  Анаболические пазіцыі, метадалагічнай Бодыбілдынг форум абмеркавання і &ГТ; Раздзел Анабалічныя Навукі &ГТ; Анабалічныя Навуковы Форум

Reply

Разьба Інструменты Рэжымы Адлюстравання
Вясновыя Канікулы 2005
Old
  (#1)
wolfyEVH
Госць

Пастоў: н/д
Вясновыя Канікулы 2005 - 01-06-2005, 05:16 PM

ну хлопцы, я нарэшце-то купіў квіткі на самалёт і здзейсніць маю паездку мары ў рэальнасць. Сяброўка і я едзем у Італію на вясновыя канікулы ў сакавіку. Спыняліся ў Рыме на 7 дзён і зрабіць аднадзённую паездку, каб убачыць Пампеі. Злы трохі таму, што квіткі былі па 100 баксаў танней учора (які выкарыстоўваецца падарожжа). ды добра, 1200 баксаў туды і назад усё яшчэ не так дрэнна для 2 з нас, улічваючы, што мы будзем рабіць прыпынку ў Франкфурт, Германія і Парыж, Францыя. Італія, Германія і Францыя: вядома, лепш паеду ў Мексіку або Фларыду для вясновых канікул!!

Reply With Quote
Old
  (#2)
TexasCreed
Адным Дзерзкім С. А. Б.

TexasCreed's Avatar

Афлайн
Паведамленняў: 1,317
Дата Рэгістрацыі: Кастрычнік 2004
Месцазнаходжанне: Тэхас
01-06-2005, 05:23 PM

1200 гэта уключаючы гатэлі таксама ці не?? гэта даволі добра, мяне і жонкі і сяброўкі прыходзяць с. лол я лепш паеду ў Еўропу, так як я ніколі не быў. думала Італія або Грэцыя. чым ісці да падрэ або Фларыдзе. паколькі мая жонка едзе няма сэнсу быць побач усе гэтыя гарачыя п'яныя дзяўчыны.

Адмова ад адказнасці: TexasCreed не ўхваляць выкарыстанне анаболических пазіцыі, метадалагічнай без рэцэпту лекара. Гэта чыста для забавы і прыкідвацца мэтаў.

Reply With Quote
Old
  (#3)
wolfyEVH
Госць

01-06-2005, 05:37 PM

Цытата:
Першапачаткова напісаў TexasCreed
1200 гэта уключаючы гатэлі таксама ці не?? гэта даволі добра, мяне і жонкі і сяброўкі прыходзяць с. лол я лепш паеду ў Еўропу, так як я ніколі не быў. думала Італія або Грэцыя. чым ісці да падрэ або Фларыдзе. паколькі мая жонка едзе няма сэнсу быць побач усе гэтыя гарачыя п'яныя дзяўчыны.

1200-гэта толькі на квіткі на самалёт.....Вы не знойдзеце нічога лепш, чым 1100-1200 за ежу ў Рым з ЗША. (Нью-Ёрк можа быць). Мы будзем жыць у інтэрнаце, а не гатэль. Хостелы падобныя на інтэрната, у асноўным для студэнтаў, падарожнікаў і турыстаў, але ў нас ёсць свая пакой з ложкам. Мы толькі што атрымалі, каб падзяліцца ванная пакой, хоць і некалькі іншых пакояў. Мы атрымліваем 2 Харчаванне аплачваецца за кожны дзень, і мы не толькі плацім менш, чым за 500 баксаў (50 еўра / дзень) інтэрнат для ўсіх 7 дзён.

Я хацела ў Грэцыю, але Італія-гэта адна з самых неверагодных краін свету. Дзяўчына і я магу крыху гаварыць па-італьянску, таму мы будзем злівацца з мясцовымі рымлянамі. Гэтая паездка будзе каштаваць нам каля 1200 за штуку, так што мы сапраўды не магу скардзіцца. Вы патрацілі б каля 1000-1200 яшчэ ў Мексіцы.

Reply With Quote
Old
  (#4)
TexasCreed
Адным Дзерзкім С. А. Б.

TexasCreed's Avatar

Афлайн
01-06-2005, 05:53 PM

я ўпэўнены, што мы можам працаваць гэта, плюс ім напалову італьянец, так што працуе добра. добры shitl

Адмова ад адказнасці: TexasCreed не ўхваляць выкарыстанне анаболических пазіцыі, метадалагічнай без рэцэпту лекара. Гэта чыста для забавы і прыкідвацца мэтаў.

Reply With Quote
Old
  (#5)
wolfyEVH
Госць

01-07-2005, 12:32 AM

вось невялікі тізер!!

Reply With Quote
Old
  (#6)
ORACLE
Дасканаласць Personifide

ORACLE's Avatar

Афлайн
Паведамленні: 3,069
Дата Рэгістрацыі: Сьнежня. 2004
01-07-2005, 12:38 AM

Гучыць як вялікае час....я сам маю 3 дзяцей і жонка, гэта разгортванне ў Ірак, дык вось гэта дома....ці, можа быць, паехала да мамы на лета. Але ў любым выпадку, атрымлівайце задавальненне, быць бяспечным, бяру шмат фота пасціць сюды.....і зрабіць гэта як Grizwalds еўрапейскія вакацыі!

Reply With Quote
Old
  (#7)
heavy
Зарэгістраваны Карыстальнік

heavy's Avatar

Афлайн
Пастоў: 909
Дата Рэгістрацыі: Жнівень. 2004
Размяшчэнне: [email protected]
01-07-2005, 03:39 AM

Ваўчок...я быў у пампеях 2,5 гады таму...гэта адно з самых стромкіх месцаў на зямлі. Вы будзеце любіць яго. Пераканайцеся, што ў вас ёсць дастаткова часу, каб агледзець месца, і прыносяць добрую камеру!

Reply With Quote
Old
  (#8)
wolfyEVH
Госць

01-07-2005, 04:11 AM

Цытата:
Першапачаткова напісаў цяжкія
Ваўчок...я быў у пампеях 2,5 гады таму...гэта адно з самых стромкіх месцаў на зямлі. Вы будзеце любіць яго. Пераканайцеся, што ў вас ёсць дастаткова часу, каб агледзець месца, і прыносяць добрую камеру!

мы плануем быць там па меншай меры 4 гадзіны.....вы наведалі Herculeneum? (Эрколано). На цягніку з Рыма ў Неапаль...потым адтуль у Пампеі. Каля 3 гадзін язды ў кожны бок, не так ужо дрэнна. Я б хацела наведаць Мілан, Фларэнцыя і Венецыя, але ў нас няма часу або грошай, каб зрабіць гэта. Можа, у нашу наступную паездку ў Італію. Яго мара сысці адтуль.

Reply With Quote
Old
  (#9)
heavy

heavy's Avatar

Афлайн
Пастоў: 909
Размяшчэнне: [email protected]
01-07-2005, 05:17 AM

Я ніколі не дабраліся, каб наведаць herculeneum...але 4 гадзіны-гэта мінімальны час для Пампеі. Я быў толькі там на працягу 2 гадзін...але я магу застацца там на тыдзень як мінімум...столькі руін застаюцца нявывучанымі, сотак ад горада да гэтага часу знаходзіцца пахаваны пад зямлёй, з артэфактамі прыгожы яшчэ трэба будзе знайсці. Неапаль-гэта вельмі крутое месца, дарэчы. Небяспечна, але вельмі ўнікальная!!

Бро...Еўропа-гэта самае крутое месца, дзе я калі-небудзь быў! У мяне толькі адзін раз, але мару вярнуцца. Атрымлівай асалоду ад...гэта будзе паездка, каб памятаць!

Reply With Quote
Old
  (#10)
TexasCreed
Адным Дзерзкім С. А. Б.

TexasCreed's Avatar

Афлайн
01-07-2005, 02:58 PM

ну ім вельмі шмат прадаецца. і так будзе сэкс фота ў тых месцах, хаха. і з некаторымі еўрапейцамі, ды. што яшчэ ўмее чакаць??

лол

Reply With Quote
Old
  (#11)
wolfyEVH
Госць

01-31-2005, 04:00 вечара

нарэшце, пайшоў у паштовае аддзяленне для атрымання пашпарта......330 баксаў за 2 з нас....але гэта ў тым ліку паскоранае абслугоўванне так мы атрымліваем нашы пашпарты ў 2 тыдні замест 6-ці. Усяго некалькі тыдняў і я буду некаторыя з лепшая ежа ў свеце!!

Reply With Quote
Old
  (#12)
AnaSCI
Адміністратар

AnaSCI's Avatar

Онлайн
Рэгістрацыя: Верасень 2003
01-31-2005, 04:12 PM

Госпадзе, гучыць і выглядае як я збіраюся быць вялікая час, вулфи, я хацеў бы адправіцца ў Еўропу за адзін дзень, але мне трэба, каб перайсці да Мексіцы, Тэхасе Крид першы.. ёсць добрая кніга, ты захочаш зрабіць, хоць я думаю, што яго называюць у Еўропе на абутку радком, ён арыентаваны на бюджэтныя падарожжа ў europed і атрымаў цэлую кучу добрай інфармацыі ў ім. у мяне быў сябар, які туды ездзіў, ён рэкамендуецца мяне кніга, таму што я быў зацікаўлены ў збіраецеся.

http://www.amazon.com/exec/obidos/tg...55028?v=glance

Як - AnaSCI Facebook
Падпісацца - AnaSCI На YouTube

Наведайце нашы галоўныя спонсары:
SYNTHETEK - Лепшы хардкор бодыбілдынг прадукты
STERILESYRINGES - Прыбяры свае іголкі і шпрыцы адсюль
ЧЫСТА ДАБАЎКА ПАРАШКОЎ - Усе сертыфікаваныя лабараторыі
IPGEAR - Пачынаючы з 1999 года
ALINSHOP - Арыгінал і лепшы Еўра Пастаўшчыку
ПРАМЫЯ-ВІП - Вялікі выбар ААС даступны
АНАБОЛИТНОЕ RAWS - Пастаўшчыкоў Сыравіны
АРГАНІЗАЦЫІ АНАБОЛІКІ - Фармацэўтычная Ранг
МАГАЗІН PROFESSIONALMUSCLE - Самы вялікі выбар харчовых дабавак

Reply With Quote
Old
  (#13)
pincrusher
Госць

01-31-2005, 04:20 PM

я люблю вялікую частку Еўропы на адпачынак. правёў некалькі гадоў, падарожнічаючы па ўсёй Еўропе, калі я быў бортаператар па C-141 starlifter грузавых самалётаў у ВПС быў выбух

Reply With Quote
Old
  (#14)
wolfyEVH
Госць

03-04-2005, 05:38 PM

Больш за 7 дзён і падлік!!!!

Reply With Quote
Old
  (#15)
max lift

max lift's Avatar

Афлайн
Паведамленні: 810
Дата Рэгістрацыі: Люты 2005
Месцазнаходжанне: Канада
03-04-2005, 05:48 PM

Я ў Італіі і вялікую частку Цэнтральнай Еўропы ў 98 была адно з лепшых часоў у маім жыцці Вы не probibly на гэта, але ў той час як у Рыме несці свой заплечнік\мяшок перад вамі свае дзеці/дарослыя, якія ходзяць і стаяць у чарзе на тое, што для мэтаў НДФЛ кішэняў. яны вельмі добрыя, і большасць не ведаю, яны былі.

Reply With Quote
Old
  (#16)
max lift

max lift's Avatar

Афлайн
Паведамленні: 810
Дата Рэгістрацыі: Люты 2005
Месцазнаходжанне: Канада
03-04-2005, 05:49 PM

ох я Я падарожнічаю з lonly планета ІЦ ИМО лепшае з іх як ідэнтыфікатар GUID кнігі

Reply With Quote
Old
  (#17)
wolfyEVH
Госць

03-04-2005, 05:54 PM

Цытата:
Першапачаткова напісаў максімальны ўздым
Я ў Італіі і вялікую частку Цэнтральнай Еўропы ў 98 была адно з лепшых часоў у маім жыцці Вы не probibly на гэта, але ў той час як у Рыме несці свой заплечнік\мяшок перад вамі свае дзеці/дарослыя, якія ходзяць і стаяць у чарзе на тое, што для мэтаў НДФЛ кішэняў. яны вельмі добрыя, і большасць не ведаю, яны былі.

ужо гатовы да гэтага, але яшчэ раз дзякуй.......я планую пайсці ў паўсядзённым банкамат і толькі дастаўшы хопіць на 1 дзень......я планую трымаць мае каштоўнасці ў маім пярэднім кішэні. Я буду наведванне старажытных месцаў у сакавіцкія Іды (15 сакавіка, assasinantion Юлія Цэзара для тых, хто не ведае) і я буду ў Пампеі і Неапаль на Дзень Святога Патрыка......я было цікава, калі пакуль мяне там тата памрэ і гару Везувій будзе вывяргацца зноў....лол
гэта будзе паездка цэлай жыцця, хоць.....Я таксама быць у Парыжы і Франкфурце каля 4 гадзін кавалак, а я мяняю самалёты......

Reply With Quote
Old
  (#18)
Bizarro
Аракул мой мод

Bizarro's Avatar

Афлайн
Паведамленні: 449
Размяшчэнне: Таксічныя Звалкі
03-04-2005, 08:15 PM

Воўк, ты бярэш шасцярні або ты, раз ужо так ты з цыкла?

Калі вы думаеце, што адукацыя дорага, паспрабуйце невуцтва".

Reply With Quote
Old
  (#19)
wolfyEVH
Госць

03-04-2005, 08:17 PM

Цытата:
Першапачаткова напісаў daver003
Воўк, ты бярэш шасцярні або ты, раз ужо так ты з цыкла?

IM, пачынаючы, як толькі я вярнуся......не рызыкаваць

Reply With Quote
Old
  (#20)
Bizarro
Аракул мой мод

Bizarro's Avatar

Афлайн
Паведамленні: 449
Размяшчэнне: Таксічныя Звалкі
03-04-2005, 08:21 PM

I traveled with gear ***estically but internationally truly is a different story....

Калі вы думаеце, што адукацыя дорага, паспрабуйце невуцтва".

Reply With Quote
Reply

Разьба Інструменты
Рэжымы Адлюстравання

Правілы Публікацыі
Вы можа не ствараць новыя тэмы
Вы можа не адказы на пасады
Вы можа не паштовыя ўкладання
Вы можа не рэдагаваць свае паведамленні

BB-код гэта На
Смайлы есць На
[ИМГ] код На
Код HTML Выкл.

Форум Скакаць

Увесь час па Грынвічы -4. Час цяпер 10:35 раніцы.

Copyright © 2003-2020 AnaSCI.org. All rights reserved.