AnaSCI - Fitness Evolved

Buy Needles and Syringes with NO PRESCRIPTION   Synthetek Muscle Building And Fat Loss Products   Cheap Pure Supplements

©ALL CONTENT OF THIS WEBSITE IS COPYRIGHTED AND CANNOT BE REPRODUCED WITHOUT THE ADMINISTRATORS CONSENT 2003-2019

Synthetek Syntherol  

Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products

Vartotojo CP DUK Narių Sąrašas Kalendorius Naujų Etatų Greitosios Nuorodos Prisijungti

AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved

Automatinis Vertimai (Maitina "Yandex"):
Albanian Belarusian Catalan Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Greek Hungarian Italian Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Go Back   Anaboliniai Steroidai, Diskusijų ir Kultūrizmo Forumas > Anabolic Science Section > Anabolic Science Forum

Reply

Sriegio Įrankiai Rodymo Režimai
GH Secretogues Pagrindai
Old
  (#1)
PRIDE
AnaSCI PROFESINIO mokymo / Dovanoti Narys

PRIDE's Avatar

Neprisijungęs
Prisijungti Prie Data: Apr 2009
GH Secretogues Pagrindai - 10-12-2011, 01:20 PM

: Chemicalwarrior

Ne narys Professionalmuscle.com (Sarcoplasm) paprašė geras klausimas kitą dieną. Jie norėjo žinoti, kur pradėti skaityti, kad pradeda suprasti pagrindai, peptidų naudojimą. Čia buvo mano atsakymas:

"Tai yra geras klausimas. Iš esmės, jūs turite keletą skirtingų kategorijų:

GH Secretogues: ghrp-2, ghrp-6, ir Ipamorelin yra visų populiarių augimo hormonas, atpalaiduojantis peptidai. Kai kartu su GRF (Augimo hormonas, atpalaiduojantis faktorius) kaip mod grf 1-29 ar cjc-1295 be DAC, tada jums gauti didelę sinergiją ir GH išsiskyrimą iš hipofizės. Pagrindinio norimą dozė yra 1 mcg / kg kūno svorio. Man tai 100 mcg ea. iki 3 x dieną.

IGF-1 Narkotikai: igf1-lr3, igf-1 rh, des (1-3) igf-1, mgf, peg-mgf, igf2-lr3. Dvi mokyklos minties/metodai veiksmų šių narkotikų-

1), Insulino, pavyzdžiui savybės: ilgesnis vaistai yra geriausia šios: igf1-lr3 ir peg-mgf. Šie gauti rezultatai panašūs į humalog (naudojamas prieš arba po treniruotės), bet galbūt mažiau linkę desensitize organizme insulino.

2) Hiperplazija/site-enhancement: trumpesnis veikiantys vaistai yra geriau už tai. Aš neseniai parašiau apie tai savo interneto dienoraštyje (žr. parašą nuorodą). Bet, iš esmės, daug vietos didinimo žmonės pamatė anksti buvo su igf-1 rh kuris yra tiesiai igf-1. DES (1-3) igf-1 yra naujas aukščiausios formos. Vėl, check out my blog daugiau informacijos!

Tada yra sarms - atrankinio androgenų receptorių moduliatoriai. Šie darbai sukurti raumenų, taip pat, kaip testosteronas ir kiti steroidai, bet be androgenin / pusis/mažiau uždaryti į hpta. Puikus sąryšio imo.

Tai tik labai labai pagrindai. Tačiau, yra tonų informacijos apie šią svetainę ir visame internete. Tai yra mano 2 centus. Niekas nežino tai visiems! Taigi, nuolat skaityti ir sužinoti! "

Daugiau apie GH Secretogues:

Dabar, žinoma, aš, kuriems kai kurie plikomis nuosėdų tema įskaitant šiek tiek apie igf-1 narkotikus. Nes aš jau apėmė igf-1 narkotikus, todėl plačiai (ar bent jau ilgai-windedly ) čia, kol aš noriu sutelkti dėmesį į GH secretogues.

Visų pirma, leiskite man būti aišku, kad aš ne chemikas ar mokslininkas, ir neturi jokių sveikatos istoriją. Aš savo pagrindinių per galvoju, treniruoklių salė-žiurkė mėgėjų, kad turi skaityti valandas po valandos medžiagos ir dažnai naudojami pats kaip bandomojo objekto bando suprasti, kaip visi šie dalykai darbą, taip pat atitinkami su kitais tą patį daro. Yra vaikinai daugiau nusimano ir vaikinai, su daugiau patirties. Aš tiesiog siūlo mano du centai už tai, ką verta. Gerai, dabar, kad iš kelio...

Yra daug, daug skirtingų cheminių tyrimų prekių parduotuvė-fasadai internete, kur galite įsigyti GH secretogues. Metų man buvo įdomu, kaip ir daugelis kitų, tik tai, ką šie GH peptidai buvo, ką jie turėjo padaryti ir kaip gerai jie faktiškai dirbo.

Iš esmės, yra dviejų rūšių GH secretogues: GHRPs (augimo hormonas, atpalaiduojantis peptidai) ir GRFs (taip pat žinomas kaip GHRH - augimo hormonas, atpalaiduojantis hormonai).

Su GHRP narkotikų yra: GHRP-2, GHRP-6 ir Ipamorelin Visi šie skatina augimo hormono hipofizės, bet turi savo subtilius skirtumus. GHRP-2 mažesnį apetitą stimulas nei GHRP-6 pvz. Bet, tiek GHRP-2 ir GHRP-6 yra linkę padidinti kortizolio ir prolaktino kiekį, jei daugiau-naudotos (t. y. daugiau, nei reikia sumos!) vs Ipamorelin, kurie neturi įtakos bado, kortizolio ar prolaktino beveik tiek pat. Taigi, Ipamorelin yra valstybės meno narkotikų pasirinkimo GHRPs, bet visi jie yra verta ir turi beveik tokį patį poveikį.

Į GRF/GHRH narkotikų yra: Mod GRF 1-29, cjc-1293, cjc-1295 be DAC ir cjc-1295 su VPK. (Sermorelin būtų paminėta, bet yra pasenusi GRF, kad trunka tik keletą minučių sistemoje-ne visai tai, ko mes ieškome.) Šie vaistai stimuliuoja augimo hormono, kaip GHRPs padaryti, tačiau per šiek tiek kitokiu keliu. Dar kartą, aš nesu mokslininkas, todėl neklausk manęs tai paaiškinti. Aš žinau, kad Mod GRF 1-29, cjc-1293 be DAC ir cjc-1295 be DAC yra visi gana daug tos pačios dalykas, ir visi veiksminga gana panašiai. Kitaip tariant, eiti su pigiausias. Priežastis, dėl kurios mes ieškome narkotikų withoutDAC yra tai, kad VPK pakeitimas atliekamas, kad narkotikų poveikis labai ilgai sistemos dienų vs valandas. Vyrų GH išleidimo modelius tai nėra, ko mes norime. Mes norime, kad galinga "trūkimo" arba impulso GH ir tada sugrįžti prie pradinės padėties. Nuolat padidėjęs, ir lygis GH modeliai yra šiek tiek priešingų rezultatų ir daugiau išilgai linijos gamtos moterų GH išleidimo modelius, kad nėra taip gerai tinka kultūrizmo tikslais.

(Puikus paaiškinimas įvairių GRF narkotikų ir kilmę rasti čia.)

Pagrindinio priimtina idėja yra ta, kad atsižvelgiant GHRP ir GRF kartu yra daug galingesnė, nei imtis, tarkim, 2 kartus dozės arba dėl savo. Jie turi sąveikaujantį poveikį, kai 1 + 1 = 3 (ar kažkas tai). Tai būtų finansiškai kvaila, ne pasinaudoti šia. Max dozė žmonės paprastai priima vieną iš šių yra 1 mcg / 1 kg kūno svorio. Taigi, 220 lb kultūristas būtų švirkšti 100 mcg kiekvienos GHRP ir GRF, kaip tikėtasi. Tai yra bendrosios gairės. Aš girdėjau žmonės švirkščiamųjų beprotiškas sumas (pvz., 5000 mcg ipamorelin vienu metu! oho!) ir vis neįprasta, bet palankias rezultatus. Tai ne mano puodelis arbatos. Daugiausia dėl to, aš manau, kad "normaliai" dozės yra veiksmingos, bet taip pat, nes aš ne žemyn, o išlaidos $40+, už vieną kadrą, nieko!

Tipiškas dozavimo protokolo atrodytų kažkas panašaus į tai: pirmas dalykas, kai bunda (tuščias skrandis tik - angliavandenių ir riebalų sistema linkę bukas gh impulso atsakas!) 100 mcg ghrp-2 ir 100 mcg mod grf 1-29. Tada palaukite 20-30 min valgyti. Šis laikotarpis-tai puikus metas daryti ryte kardio - tuščias skrandis, gh spaudai ir pan. Jūs galite tai padaryti, tipo dozę kas 3 valandas ant tuščio skrandžio, jei norite. Bet, manau, norite linkę pradėti jausmas kaip pin pagalvėlė po kurio laiko. Pamatyti mano pageidaujamą protokolo pamatyti čia: nuoroda

Tiems, kurie nusprendžia padaryti dozė pirmas dalykas ryte, atminkite, kad jūs galite turėti kai šakotosios grandinės aminorūgštys, vandenyje ir sip, kad pažaboti alkį,/mažas cukraus kiekis kraujyje, o laukia valgyti ar darydamas kardio!

A couple notes on handling and preparing GH secretogues. GHRPs will keep for quite awhile, even reconstituted (with water added to powder in vial), something like 6-8 weeks is not a big problem imo. But, the GRFs are a bit less stable and will start to degrade after a month or so. If you purchase a large amount such as 10 mg in a vial per item then you can add your bacteriostatic water and then, once diluted, draw up the unneeded portion into an insulin syringe, label and store in the freezer until needed. Only thaw once though to prevent further damage. Repeated thaw, freeze cycles tend to degrade the peptide.

Like I mentioned above, simple bacteriostatic water (purchase on ebay, amazon, wherever) is used to reconstitute these peptides. Often even 10 mg of a particular peptide is sold in 2 ml vials which means that at best you will be able to add 2 ml of bacteriostatic water to the powder. If this is the case then each 100 mcg dose will be 2 unit lines on an insulin syringe. If your peptide is 5 mg of powder and 2 ml vial, then your 100 mcg dose will be 4 unit lines and so on. The most common size is 2 mg of peptide in a 2 ml vial. With 2 ml of bacteriostatic water that makes each 100 mcg dose 10 lines (the tiny lines, not the large numbered fractal lines!).

Ko galite tikėtis iš GH sectretogues?

Dažniausiai tikisi valdyti riebalų prieaugio. Jūs linkę būti galėtų valgyti šiek tiek daugiau, o išleisti riebalų dėl padidėjusio GH spaudai. Yra tam tikrų trasų šis reiškinys veikia, bet iš esmės nėra linkę gauti riebalų, kai sumaišymo ir linkę mesti riebalus greičiau, kai dietos. Aš norėčiau įdėti jį apie par, naudojant len arba EKA kaminai. Bet, nėra stimuliuojantis poveikis. Tiesą sakant, pirmas porą savaičių, ir ypač pirmus 2-3 dozes, aš ipamorelin ir cjc-1295 aš jaučiausi šiek tiek mieguistas! Nors, nemanau, linkę gauti netoli mieguistas juos naudojant šių dienų. Iš esmės tai stimuliuojanti nemokamai dietos pagalba. Jūsų oda turėtų atrodyti geriau, kai kurie teigia, kad pasveiko, sąnarių skausmas (ne mano atveju - bet aš jums, kad nuo gh pati), ir, žinoma, geriau miegoti! Taip pat, jūs linkę pakabinti ant aktualesnė raumenų, kaip jūs mityba.

Išsklaidyti kai kuriuos mitus:

GH pati nėra didelė už raumenų augimą. Vaikinai išgirsite apie gauti tonos naujų kūno masė su gh yra arba atsižvelgiant didžiulis dozes (sveikatai kenksmingų, pavojingų ir brangiai!) ar naudojant ji su steroidais ir insulino (stiprus derinys!). Taigi, turint tai galvoje, nereikia tikėtis, kad įdėti daug, jei jų dydį naudojant GH secretogues. Jie puikiai veikia, ką jie turėtų daryti. Tačiau jie nėra ketina padaryti jums masyvi, todėl ne kvailas save. Tai yra "apledėjimo ant torto" rūšių narkotikų, padėti patobulinti jau patyrę kultūristas kūno sudėjimą, padėti su konkurso dietos ir bendrieji sveikatos problemų.

Jie yra geras to, kad po ciklo (po steroidų) laikotarpį padėti pakabinti ant raumenų įgyta - geriausias kartu su SARM tokių kaip ostarine arba S4. Daugiau apie SARMs, kad ateis...

Na, ten pagrindai. Aš, tikriausiai, paliko keletą dalykų. Nedvejodami komentarą arba susisiekti su manimi elektroniniu paštu, arba professionalmuscle.com su klausimais. Nors šie vaistai yra gana saugus apskritai, tai yra ne tai, ką aš norėčiau rekomenduoti pradedantiesiems arba labai jaunas asmuo, išskyrus atvejus, kai ten buvo specialus sveikatos reikia. 1) Jaunų žmonių nematysite daug iš jo, nebent jie yra GH ar igf-1 trūkumų ir 2) Gauti labiausiai iš jūsų natūralų potencialą prieš mesti šių išgalvotas elementų derinys!

Reply With Quote
Reply

Sriegio Įrankiai
Rodymo Režimai

Komandiruotės Taisyklės
Jūs negali registruoti naują gijas
Jūs negali pranešimas atsakymai
Jūs negali prikabinti
Jūs negali keisti savo pranešimų

BB kodas yra Apie
Šypsenėlės yra Apie
[IMG] kodas Apie
HTML kodas nėra Off

Forumas Šuolis

Visi laikai yra GMT -4. Laikas dabar yra 05:53 AM.

Copyright © 2003-2019 AnaSCI.org. All rights reserved.