AnaSCI - Fitness Evolved

Buy Needles and Syringes with NO PRESCRIPTION   Synthetek Muscle Building And Fat Loss Products   Cheap Pure Supplements

©ALL CONTENT OF THIS WEBSITE IS COPYRIGHTED AND CANNOT BE REPRODUCED WITHOUT THE ADMINISTRATORS CONSENT 2003-2019

Synthetek Syntherol  

Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products

Kullanıcı CP SSS Üye Listesi Takvim Yeni Mesaj Hızlı Bağlantılar Çıkış Yap

AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved

Otomatik Çevirileri (Powered by Sorgular):
Albanian Belarusian Catalan Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Greek Hungarian Italian Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Go Back   Anabolik Steroidler Tartışma ve Vücut geliştirme Forumu > Anabolic Science Section > Anabolic Science Forum

Reply

Konu Araçları Görüntü Modları
27 Ortak & Şok edici Vücut geliştirme Hataları
Old
  (#1)
K1
Blue-Eyed Devil...

K1's Avatar

27 Ortak & Şok edici Vücut geliştirme Hataları - 26 01-26-2013, 03:

Vince Gironda alışılmışın dışında eğitim yöntemleri ve beslenme stratejileri ile kalıp kırdı, ama vücut toplumu üzerinde kalıcı bir iz bıraktı. Her yerde Arnold parçası olarak, çok az ünlü vücut geliştiriciler sadece ilk adı ile bilinir. Vince Gironda, ancak, sadece ilk adıyla bilinen “Demir Guru lakabı olmak için güçlü Arnold öncedir.”

Aynı şekilde başvurulan olduklarını belki de sadece bir tesadüftür, belki de vücut geliştirme her erkeğin büyük etkisi Vince Arnold gibi ve özel başlık garanti. Kesinlikle, hem kendi rig kendi efsaneleri vardır

Mükemmel Vücut Vince Gironda Stratejileri

ht ve Vince zamanının en iyi geliştiriciler biri oldu.

Vince için tren için iki yol: yanlış ya da Vince Gironda yolu sadece; arasında yok oldu. Eğitim vücut geliştirme yolunda Vince teorilerine bir göz atalım.

1. 7 21 Tren – Dinlenme

Bu eşsiz konsept en çok Kas üyeleri aşina – dinlenme bir hafta ardından sert eğitim üç hafta. Tecrübelerime göre, üç hafta süresi ortalama uzunluğu, bazı aslında dört ya da beş sıkı çalışman, belki altı hafta. Bireysel ve pek çok değişkene bağlıdır. Eğer sağlamak rejimi içine 21 Tren-Dinlenme 7 Kuralı dahil ederseniz sadece egzersiz rutin olarak eğitim programının planlanan bir parçasıdır.

Gerisi sinir ve bütün vücudu geri doğal bir yöntemdir. Gerekli dinlenme kendinizi soymaktan merkezi sinir sistemi kurtarma ve metabolik kurtarma engeller. Sinirler kaslar daha fazla dinlenme gerektirir. Hiçbir zaman daha fazla sonuç almak için duracak zaman gelecektir çünkü sadece çok uzun süre yoğun bir program üzerinde eğitim veren Vince tanıdı. Anlaşmazlık noktası ya da bir olmak gerekir, Vince ise bazı terim bu noktada sinirler ve kaslar üzerinde vergi olarak nitelendirdi.

Bu hevesli yeni başlayanlar için uygulanması gereken bir kavramdır. Daha sık puan yapışmasını deneyim deneyimli vücut geliştiriciler için gelişmiş bir kavramdır.

7 21 Tren-Dinlenme ile katılıyorsunuz ? Biliyorum aşağıda edeyim.

2. Bir Kas Dört Kenarı Vardır

Eğer Vince dersleri gözden geçirmek için bir şansı varsa tabi ki onun Bir Kas Dört kenarı Vardır denir hatırlarsınız. Bu zirve yayınlandığı andan itibaren ilgi geliştiriciler. Vince belirterek, “yıl içinde Gelişmiş var Bütün kavramlar başlangıçta genellikle başlangıçta verilen süre içinde istenen sonuçları elde etmek için çok basit görünüyor, çünkü şüphecilik belirli bir miktar ile bir araya geldi. Henüz sonunda, bazen yirmi beş yıl sonra, bu kavramlar dünya çapında standart eğitim aximos olarak kabul edilir. Başarının sırrı gerçekten ne olduğunu şimdi size anlatacağım. Verdiğim ders çalışacak ve olacağını düşünüyorum. Eğer şüpheniz varsa, ve bunu içine her şeyi koymak değil, o zaman çalışmaz bulacaksınız. Ders şu, Bir Kas Vardır Dört Tarafı, farklı egzersizler belirli bir kas farklı bölümlerini geliştirmek gerçeğine dayanıyor. Kas her parçası için dört egzersizleri yaparak, en hızlı Kas büyüme elde edecek...”

Bir Kas dört egzersizleri için hazır böylece birbiri ardına arasında hiçbir geri kalanı ile her egzersiz yapabileceğiniz BicepsGet tüm ekipman İçin Dört Tarafı Örnek Egzersiz Vardır.

1) Halter Vaiz (düşük biseps için)Curl
2) Yüksek biceps için Preacher Curl Reverse ()

Orta dış biceps için 3) Alternatif Eğim Dambıl Bukleler ()
4) orta iç kollar için Dambıl Bukleler Oturmuş ()

Önemli Noktalar

12 temsilcileri için her egzersiz yapın.

-Aralarında hiç dinlenmeden bütün egzersizleri 4 (1 kez) kümesi tek bir bileşik.

Ayrıca bu egzersiz yapmak ve sonra tekrar (en az 4 saat arayla) PM. İkinci egzersiz, hafif ama formu daha sıkı tarzı ve sıkı kas kasılmaları devam edebilirsiniz.

There is no ab***inal work done in this course. This is a muscle-size building course and ab work can shock the solar plexus and slow gains.

Aşağıdaki bölme gibi her 4 ila 5 gün, her Kas çalışır .

Eat protein every 2 to 3 hours that you are awake.

Örnek bir bölme gibi görünecektir:

1. Gün – Sırt, Göğüs, Omuz
2 Gün Triseps, Biceps, Ön Kol
3. Gün – Bacak, Baldır
1 gün 4 gün
2 gün 5 gün
3 gün 6 gün
7. Gün – Dinlenme

3. Yaygın Vücut Geliştiriciler Hataları

Vince işleyenlerin ortak hatalar geliştiriciler bir listesi vardır. Emin değilim ama zaman geçtikçe listesine ekledi inanıyorum. Eğer bir şey fark ederse listesinde yer alıyor. Yanlış olarak ayırt şeylerin küçük bir listesi:

1. Aynı gün çalışma üst beden ve bacaklar.
2. Göğüs bar için dokunmuyorum ve chinning diyoruz.
3. Ayak başparmağı yağmur ve buzağı yükseltir gerçekleştirirken topuk çekerek.
4. Tezgah presler yapmak için. Bu %90 ön delt iş.
5. Birlikte dambıl banklarda dört çan dokunmuyorum. Eğer (göğüs Pres yaparken) birlikte çan dokunmayın, bu da %90 ön delt iş.
6. Çalışma veya belirli bir kas egzersizleri çok geniş bir yelpazede uygulayarak bir kas fazla mesai altında.
7. Hile çalışmaları.
8. Omuz kasları için bastırıyor.
9. Karbonhidrat ve proteinleri karıştırma.
10. Boyun çene geride veya aşağı çekin.
11. Kahvaltıyı atlamak.
12. Yüzme.
13. Yan Virajlı.
14. Her öğünde enzimler alarak değil.
15. Lat iş yaparken arka kavisli.
16. Oyalama.
17. Spor salonunda müzik.
18. Değil eksik Kas alanları için uygun bir egzersiz seçimi.
19. Çene göğüs üzerinde tutmak değil, yüz metre altında ve geniş pecs için paralel dips üzerinde dirsek.
20. Penye çalışmaları haberiniz yok.
21. Yeterince sık bir egzersiz programı değiştirme.
22. Bir rut kırma haberiniz yok.
23. Yavaş büyüyen alanlarda uzmanlaşmış değil.
24. Takviyeleri alarak değil.
25. Çok fazla takviyeleri.
26. Conentration bu egzersiz sırasında olmaması.
27. Yeni veya farklı kavramları kabul etmek istememesi.

Uzunca bir liste değil mi? Söylenti Vince bugün bütün gün bu ve hatta herhangi bir konuda konuşmak, bilimsel gelişmeler olabilir, söylediği en doğru olurdu.

"Fear profits man nothing!"

Use code "K1OFF5" to get 5% OFF your next ProfessionalMuscleStore.com sipariş!
GİBİ - ProfessionalMuscleStore Facebook
Follow - ProfessionalMuscleStore Instagram

GİBİ - AnaSCİ Facebook
ABONE - AnaSCİ YouTube

SYNTHETEK - En iyi hardcore vücut geliştirme ürünleri
STERILESYRINGES.COM - İğne ve Şırınga buradan
DISCUSSWORLDISSUES.COM - - Sosyo ekonomik ve siyasi serbest konuşma
NASIL İĞNE YAPMAK - Tam Resimsel Enjeksiyon Rehberi
SAF TAKVİYESİ TOZLAR - Tüm laboratuvar sertifikalı
PROFESSIONALMUSCLE STORE - The Largest Selection of Supplements

Reply With Quote
Reply

Konu Araçları
Görüntü Modları

Gönderme Kuralları
Sen olmayabilir yeni konu açmak
Sen olmayabilir sonrası yanıtlar
Sen olmayabilir yazı ekleri
Sen olmayabilir mesajlarınızı

BB kodu . Üzerinde
Smiley vardır Üzerinde
[IMG] kodu Üzerinde
HTML kodu Kapalı

Forum Atlama

Tüm zamanlar GMT -4. Zamanı şimdi 08:02 PM.

Copyright © 2003-2019 AnaSCI.org. All rights reserved.