AnaSCI - Fitness Evolved

Buy Needles and Syringes with NO PRESCRIPTION   Synthetek Muscle Building And Fat Loss Products   Cheap Pure Supplements

©ALL CONTENT OF THIS WEBSITE IS COPYRIGHTED AND CANNOT BE REPRODUCED WITHOUT THE ADMINISTRATORS CONSENT 2003-2019

Synthetek Syntherol  

Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products

Vartotojo CP DUK Narių Sąrašas Kalendorius Naujų Etatų Greitosios Nuorodos Prisijungti

AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved

Automatinis Vertimai (Maitina "Yandex"):
Albanian Belarusian Catalan Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Greek Hungarian Italian Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Go Back   Anaboliniai Steroidai, Diskusijų ir Kultūrizmo Forumas > Anabolic Science Section > Anabolic Science Forum

Reply

Sriegio Įrankiai Rodymo Režimai
Sausgyslių
Old
  (#1)
AnaSCI
ADMINISTRATORIUS

AnaSCI's Avatar

Internete
Prisijungti Prie Data: Sep 2003
Sausgyslės - 02-16-2013, 07:41 AM

įdėjo: weight77

While injecting test increases protein synthesis by roughly 50 times, depending on dose and time, most bodybuilders forget that it will reduce collagen synthesis by more than 50% — more like 80%, giving you the collagen synthesis rate of a senior citizen. Since collagen makes up tendons, bros are very prone to injury if they continue to lift very heavy, unless they cycle off T and let their collagen synthesis get back to normal. It’s like having the skeletal muscle of a gorilla with the tendons of a very old man.

Winstrol padidina kolageno sintezę. Jis duos jums daugiau sausgyslių. Tačiau, jūsų kūnas kompensuoja tai, kad jie labiau trapūs, silpnesnė ir labiau linkę į žalos. Aš negaliu pasakyti jums, kiek bros dirbti anaerobinėmis sąlygomis ir tapti sužeisti, o dėl winstrol. Vaikinai, kurie lifto 1-5 rep diapazonas, o dėl winstrol, beisbolo žaidėjų, kurie "sprint" iš stacionarios pozicijos, winstrol, turėtų būti PASKUTINIS narkotikų jie pasirinkti. Dauguma jų, pavyzdžiui, winstrol, nes jie don ' t get svorio padidėjimas, iš bet ji yra labai žalinga bros, kurie mokyti bet sporto anaerobinėmis sąlygomis. Sausgyslių plyšimo lengvai ant jo.

Taip pat, narkotikų, aš sakiau, padidinti kolageno sintezę, o taip pat padidinti kolageno skersiniams vientisumą, todėl daug stipresnis sausgyslė.

Winstrol, kita vertus, bus žymiai padidinti kolageno syn, bet ironiška tai sumažėja kolageno skersiniams vientisumą, todėl gerokai silpnesnė sausgyslė.

Galite planuoti cikl AAS kuri bus padidinti kolageno sintezę ir skeleto raumenų augimą, tuo pačiu metu. Svarbiausia yra narkotikų (- ų), kurį pasirinkti.

Deka, Pusiausvyra, Anavar, ir Primobolan padidins skeleto raumenų, o tuo pačiu ženkliai padidinti kolageno syn ir kaulų masė ir tankis, paliekant jums su gerokai sumažino galimybę tapti nukentėjusioji, nei jei jūs nuspręsite naudoti AAS kaip sus, cyp, ar enth.

O testosteronas bus padidinti kaulų masę ir tankį, net supra-fiziologinių lygių, rezultatas yra silpnesni, sausgyslių, nes slopina kolageną, syn.

Planuoti ciklą, kuriame tikslas yra padidinti skeleto raumenų masė, stiprumas, o tuo pačiu padidinti bendrą/sausgyslių/raiščių tvirtumą, pakankamai suspėti su gerokai padidinti skeleto raumenų, jūs turite pasirinkti narkotikų, pavyzdžiui, Eq, Deka, Anavar, ar Primo kaip bazę savo ciklą. Testosteronas ir jo esteriai gali būti pridėta prie jūsų ciklo išlaikyti lygį per "normaliu" fiziologinės ribos (ie, 100-200 mg/sav), bet turi eiti pirmiau tai. Nuo narkotikų, pavyzdžiui, eq, deka, anavar ir primo sumažins endogeninio, natūralaus lygio bandymo, šių lygių gali būti išlaikyta, išorės bandymas 100-200 mg/sav asortimentą. Bandymo metu ši dozė bus ne slopina kolageno syn, bet paradoksalu, padės ją padidinti. Tai yra, kai iaors testosterono yra naudojamos > 200 mg/sav, kad kolageno syn yra slopinamas.

Deka @ 3 mg/kg per savaitę(apie 270 mg/wk 200 £ vyrai), bus padidinti procollagen III lygiai 270% 2 savait. Procollagen III, yra pagrindinis indikatorius, naudojamas nustatyti tarifą, kolageno, syn. Kaip matote, deka yra labai geras vaistas suteikti jums viską, ką nori, padidinti kolageno syn, padidinti skeleto, raumenų, ir didina kaulų masę ir tankį. Vienas dalykas, jis nesuteikia jums yra medienos

Primobolan, @ 5 mg/kg, bus padidinti kolageno sintezę iki maždaug 180% — mažiau nei deca ir pusiausvyra tačiau vis dar didelė.

Pusiausvyra @ 3 mg/kg padidins procollagen III maždaug 340% — šiek tiek geriau nei deca.

Oxandrolone turi daugiau kaip šimtą tyrimų užfiksuoti jos veiksmingumą gydant pacientus, kuriems reikia greitai padidina kolageno syn pagerinti gijimą.

Šie vaistai ilgesnis pusinės eliminacijos laikas, nei dauguma kitų AAS, kad tai turėtų būti laikoma, kai laikas savo cik clomid naudoti. Štai jie:

Deka: 15 dienų Pusiausvyra: 14 dienų Primobolan: 10.5 dienų

Anavar turi half-life tik 8 valandas, todėl neturėtų kilti problemų.

GH tikriausiai yra labiausiai puikus narkotikų padidinti kolageno sintezę. Jis padidina kolageno syn dozė priklauso būdu — kuo daugiau jūs naudojate, tuo daugiau jums bus padidinti kolageno syn. Ji taip pat parodė, šį gebėjimą trumpalaikių ir ilgalaikių tyrimų. Iš to, ką aš perskaičiau, hGH ne 6 iu/dieną padidėjusio kolageno fazės norma, apie 250% pažeistų kolageno struktūras. Šis rezultatas rodo, kad padidėjo biomechaninių stiprumo žaizdas kolageno struktūras gydomi biosynthetic žmogaus augimo hormonas, pagamintas padidėjo nusodinimas, kolagenas, kolageno struktūros.

Eq, primo, anavar, deca visi geri — jie padidinti kelis biomakers kolageno syn — ie, tipas III, II, I, procollagen žymekliai. GH tik atrodo, kad tai daryti labiausiai dramatiškai.

Naudojant bet kurias iš šių vaistų @ supra-fiziologinių lygių techninės priežiūros dozė bandymas padidinti kolageno syn, o tuo pačiu padidinti skeleto raumenų masę. Skeleto, raumenų masės padidėjimas nebus toks dramatiškas, kaip su dideliu testosterono dozės, bet jūs turite pasverti rizikos ir atlygio pagal save. Be to, šie vaistai nėra patenkinti lytinio potraukio, pavyzdžiui, testosteronas, bet tai ne taškas šioje temoje. Tai tik įrodo, kad jūs galite padidinti skeleto, raumenų ir kolageno syn tuo pačiu metu su tam tikrais AAS, sprendimas yra iki jums.

PATINKA - AnaSCI Facebook
SUBSCRIBE - AnaSCI "YouTube"

Visit Our MAJOR Sponsors:
SYNTHETEK - Geriausia hardcore kultūrizmo produktus
STERILESYRINGES - Gauti savo Adatų ir Švirkštų iš čia
GRYNAS PAPILDAS MILTELIAI - Visi lab sertifikuota
IPGEAR - Been around since 1999
ALINSHOP - Originalus ir GERIAUSI Euro Tiekėjas
DIRECT-VIP - Largest Selection of AAS Available
ANABOLINIAI RAWS - Žaliavų Tiekėjas
CHEMBJ - Peptides, Raws, Semi-Finished Oils
YCGMP - Peptides, Raws, Semi-Finished Oils
UNITED ANABOLICS - Pharmaceutical Grade
PROFESSIONALMUSCLE STORE - The Largest Selection of Supplements

Reply With Quote
Old
  (#2)
Jhezel
Registruotas Vartotojas

Neprisijungęs
Žinutės: 305
Prisijungti Prie Data: Spalis 2012
02-18-2013, 02:42 PM

Sausgyslės protokolas veikia!

Reply With Quote
Old
  (#3)
Big-John
AnaSCI PROFESINIO mokymo

Big-John's Avatar

Neprisijungęs
02-18-2013, 02:57 PM

OHO, Tai gera skaityti! Ačiū.

Reply With Quote
Old
  (#4)
FordFan
Registruotas Vartotojas

Neprisijungęs
Žinutės: 988
Prisijungti Prie Data: Nov 2012
02-18-2013, 10:16 PM

Geras straipsnis!

Reply With Quote
Old
  (#5)
chrisr116
AnaSCI PROFESINIO mokymo

chrisr116's Avatar

Neprisijungęs
02-18-2013, 11:46 PM

Tai sakydamas, paleisti 200mg per savaitę bandymų ir 600 mg pusiausvyrą per savaitę 200lb vyrų, jei jie pasirenka eq?

Paskutinis redagavo chrisr116; 02-18-2013 ne 11:48 PM.

Reply With Quote
Old
  (#6)
brendanbreen
Registruotas Vartotojas

Neprisijungęs
Žinutės: 102
Prisijungti Prie Data: Sep 2006
10-13-2013, 06:59 PM

Citata:
Iš pradžių Įdėjo chrisr116 View Post
Tai sakydamas, paleisti 200mg per savaitę bandymų ir 600 mg pusiausvyrą per savaitę 200lb vyrų, jei jie pasirenka eq?
Seną temą, aš žinau, bet tiesiog norėjau paaiškinti, ateityje nuorodos, tai sako, 3mg / kg, todėl 200lb vyrų būtų 90kg ir taip 270mg per savaitę Eq už 340% naudos. Tai yra tema, kad buvo visuomet mane domina.

Ir taip apie 200mg bandymo metu labiausiai

Paskutinis redagavo brendanbreen; 10-14-2013 ne 11:48 AM. Priežastis: duh metu

Reply With Quote
Old
  (#7)
Magnus82
Uždraustas

Neprisijungęs
Vieta: Iš pustkowie
10-14-2013, 01:11 AM

Didelis klausimas yra, kiek tren galiu pridėti į tai!

Reply With Quote
Old
  (#8)
tri-terror
Registruotas Vartotojas

tri-terror's Avatar

Neprisijungęs
Žinutės: 941
10-14-2013, 01:40 AM

Aš šiek tiek deca su mažai bandymų visą vasarą, o mano ACL skiepų buvo gijimą. Padėjo, ton.

"viskas, ką turite padaryti, tai pažvelgti į kieno nors blauzdas ir rankas; jie atrodo fucked up? Tada jų klausytis.”- Jim Wendler

Reply With Quote
Old
  (#9)
Ironbuilt
Uždraustas

Neprisijungęs
Vieta: Mûnich , Vokietija
10-14-2013, 02:35 AM

Citata:
Iš pradžių Įdėjo chrisr116 View Post
Taip ,bandymas 200mg bus slopina kolageno, kai naudojamas su Eq, 3mg / kg, yra tai, ką aš aiškinama mate..

Eq visada buvo mano šaudmenų augimo. Primo taip pat buvo naudojamas nuo paskutinio mano karo dvigubo wammy ant sausgyslių. Veikia kaip žavesio ..

Reply With Quote
Old
  (#10)
tri-terror
Registruotas Vartotojas

tri-terror's Avatar

Neprisijungęs
Žinutės: 941
10-14-2013, 02:38 AM

Aš su jumis IB. Aš nuolat gauti daugiau trapi atrodo. Aš žiūriu darai ciklą, kaip 250mg testo, 600 mg deka, ir 400mg primo. Ar kai kurios kitos dozės combo, bet tikrai šių trijų veiksnių.

"viskas, ką turite padaryti, tai pažvelgti į kieno nors blauzdas ir rankas; jie atrodo fucked up? Tada jų klausytis.”- Jim Wendler

Reply With Quote
Reply

Sriegio Įrankiai
Rodymo Režimai

Komandiruotės Taisyklės
Jūs negali registruoti naują gijas
Jūs negali pranešimas atsakymai
Jūs negali prikabinti
Jūs negali keisti savo pranešimų

BB kodas yra Apie
Šypsenėlės yra Apie
[IMG] kodas Apie
HTML kodas nėra Off

Forumas Šuolis

Visi laikai yra GMT -4. Laikas dabar yra 01:58 AM.

Copyright © 2003-2019 AnaSCI.org. All rights reserved.