AnaSCI - Fitness Evolved

Buy Needles and Syringes with NO PRESCRIPTION   Synthetek Muscle Building And Fat Loss Products   Cheap Pure Supplements

©ALL CONTENT OF THIS WEBSITE IS COPYRIGHTED AND CANNOT BE REPRODUCED WITHOUT THE ADMINISTRATORS CONSENT 2003-2020

Synthetek Syntherol  

Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products

Lietotāja KP Biežāk UZDOTIE jautājumi Dalībnieku Saraksts Kalendārs Jaunas Amata Vietas Ātrās Saites Log Out

AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved

Automātiska Tulkojumi (Powered by Yandex):
Albanian Belarusian Catalan Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Greek Hungarian Italian Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Go Back  Anaboliskie Steroīdi Diskusiju un Kultūrisms Forumā > Anaboliska Zinātne Sadaļā > Anaboliska Zinātnes Forumā

Reply

Thread Tools Displeja Režīmi
Trenabol Paskaidroja
Old
  (#1)
pesty4077
VIP / Ziedojot Loceklis

pesty4077's Avatar

Tiešsaistē
Pievienoties Datums: Jun 2008
Atrašanās vieta: CALIFORNIA
Trenabol Paskaidroja, - 02-17-2013, 11:42 PM

ar Mike Arnolds

Atšķirībā no jebkuras citas prohormone, ka ir pienācis, pirms tā, Trenabol aizņem ļoti unikāla vieta prohormone pasaulē, jo tas ir pirmais, lai pārvērstu augsti cienījamai Trenbolona. Nav mazs feat, un nevis jāsamazina līdz minimumam, es būtu melošana, ja es tev teicu, ka šis nav mēģinājis pirms. Patiesībā, to uzņēmumu skaits, kas ir mēģinājuši, lai naudas par šo priekšlikumu veids, kā izsakās atpakaļ uz nozari ir sākumstadijā, kad VPX bija pirmais, lai mēģinātu radīt Trenbolona PH vairāk nekā pirms 10 gadiem. Spējīgs novērst molekulas no konvertējot uz trenbolona bet vēl pudeli, šī projekta atteicās pēc gandrīz 2 gadu laikā, “coming soon” reklāmas. Papildu ražotājiem drīz sekoja, vēl nav saskārušās ar to pašu trūkst veiksmes. Joprojām vēlas, lai kapitalizēt par hype, dažādi uzņēmumi sāka izmantot maldinošu reklāmu, atbrīvojot produktus, kuri nesa “tren” nosaukums, neskatoties uz to, ka nulles asociācijas ar faktisko Trenbolona. Ar tik daudz vēstures un gaidot aiz atbrīvošanas no šī produkta, jūs varat redzēt, kāpēc tās iespējamo realizācijas tiek uzskatīts par kaut ko īpašu.

Runājot par rezultātiem, Trenabol veic iespaidīgi, nodrošinot sekas ir identiskas Trenbolona acetātu. Attiecībā uz tiem no jums, kas ir svešs ar šo maisījumu, pieņemsim pieskārienu uz dažiem no tās raksturīgās iezīmes. First off, Trenbolona nav aromatizing progestīnu, kas pieder 19-ne ģimenes AAS. Tas ir aprīkots ar A: attiecība 500: 500, padarot to 5X, kā spēcīgs kā Testosterons gan androgēnu un anabolisko viedokļa. Tās universāls raksturs, pakļauj sevi arī daudziem iespējamiem lietojumiem, ieskaitot griešanas, masas palielināšanai, un recomping, visi, kas to spēj paveikt diezgan prasmīgi. Varbūt neviens cits steroīdu ir iespēja mainīt ķermeņa, kā strauji, kā Trenbolone, ar rezultātiem, kļūst skaidrs, tikai dažu dienu lietošanas. Tas ir daļēji pateicoties tās visaptverošu katalogs sekas, kas, kombinējot, varētu noskaidrot dramatiskas izmaiņas ķermeņa uzbūve vairāk nekā īsā laika periodā.

Like many powerful, non-aromatizing androgens, Trenbolone stacks well with basically everything, providing a distinct increase in muscle hardness & density, while simultaneously reducing sub-q water retention. This effect presents itself regardless of which AAS it is paired with, making it a favorite of BB’rs everywhere. Whether you are looking to get into rock-hard contest condition or minimize the soft & bloated look so frequently witnessed in the off-season, Trenbolone will deliver substantial results either way. Users can also look forward to marked reductions in bodyfat, enhanced vascularity, and typically stellar strength gains. As if that weren’t enough, Trenbolone’s proven nutrient repartitioning capabilities have been demonstrated in the cattle industry for years, being used to increase lean meat yield without increasing food costs. In other words, Tren improves our body’s ability to utilize the food we eat, making nutrients more likely to be used for growth purposes and less likely to be stored as fat.

Jebkurš raksts par tren nebūtu labi līdzsvaroti, bez vismaz daļējas pieminēt tās iespējamās blakusparādības. Tas ir svarīgi atzīmēt, ka daudzas blakusparādības, ko izjūt Tren lietotājiem ir jautājums par personas atbildi. Tikai tāpēc, ka viens cilvēks var izjust noteiktu blakusparādību, tas nenozīmē, ka nākamajai personai būs. Ar to teica, daži no visbiežāk Tren-izraisītas blakusparādības ir: seksuāla disfunkcija (kas ir maz ticams, kad velosipēdi tiek turēti, līdz 4 nedēļām vai mazāk), bezmiegs, matu izkrišana, nakts svīšana, pastiprināta agresivitāte. Papildus ģenētiskā nosliece, devu spēlē lielu lomu, nosakot, kā, iespējams, viens ir, lai rasties blakusparādības. Protams, daudzas no šīm pusēm var mazināt, ieviešot preventīvus pasākumus/korektīvo pasākumu veikšanai.

Pirms doties tālāk, es gribētu, lai ņemtu konkrētāks apskatīt vienu blakus efekts, jo īpaši, Tren ir ietekmēt lietotāja psihi. Tas nav noslēpums, ka Trenbolona ir unikāls reputācija ir daļēji pateicoties tās nenoliedzamo ietekmi uz garīgo & emocionālo stāvokli lietotājs. Tas ir radījis, lai tas būtu gan mīlēja un ienīda ar daudziem, bet, vai tas blakusparādība tiek uztverta kā pozitīva vai negatīva ietekme uz cilvēka dzīvi nosaka daudzi faktori. Savukārt mazāk emocionāli nobriedis, iespējams, ir nepieciešams, lai uzrādītu lielāku kontroli to mijiedarbību ar citiem, tiem, kas nodarbojas ar narkotiku arī bieži atrast, palielinājās agresivitāte un ekstrēmo alfa-vīriešu domāšanas varētu pozitīvi ietekmēt svaru telpā un ārzemēs. Protams, daudzi atrast šo efektu, ir uzmundrinoša, nodrošinot tos ar “par” sajūta saskaņota ar dažām citām AAS.

Atbrīvošanas taisnība Trenbolona PH būs pirmo reizi, ļauj tiem indivīdiem, kuri nav bijuši gatavi iegādāties CIII vielas, iespēju eksperimentēt ar likumīgu Trenbolona. Izvēloties iegādāties Trenabol vairāk nekā blackmarket Trenbolona, ne tikai viens apiet juridiskos riskus, kas saistīti ar pirkšanas blackmarket narkotikas, bet ir arī citas priekšrocības, kā arī. Galvenais no tiem ir garantija lab testēšanas. Katru partiju BSL produkti ir pārbaudīti attiecībā uz tīrību un potences, lai nodrošinātu, jūs saņemat tieši to un tikai to, kas ir norādīta uz etiķetes. Kā uzņēmums, mēs uzskatām, ka ieviestu uzticību mūsu produktiem, ir viena no svarīgākajām lietām, ko mēs varam darīt, un šī iemesla dēļ, regulāra lab testēšanas paliks neatņemama daļa no mūsu biznesa. Kad runa ir par UGL ir, tā ir garantija, viņi vienkārši nevar izdarīt. Vēl viena būtiska atšķirība starp Trenbolona un Trenabol ir trūkums injekcijas nepieciešama. Būtībā, Trenabol ir perorāli aktīvs versija Trenbolona (post-conversion). Lai gan lielākā daļa parasto steroīdu lietotājiem nav iebildušas pret Intramuskulāras injekcijas, ir ievērojama daļa iedzīvotāju, kas vēlētos, lai izvairītos no tiem. Trenabol padara to iespējamu.

Kā prohormone, jautājums konversijas likmēm, kas ir pārliecināts, lai nāk uz augšu, un ar labu iemesla dēļ, kā PH ir konversijas likmi, kas var veikt vai pauze produktu no efektivitātes viedokļa. Ja tikai neliels daudzums molekulas tiek pārvērstas mērķa hormonu, jebkuru labu nodomu ražotājs, iespējams, ir bijusi, ir bezjēdzīga. PH līmenis ir augsts reklāmguvumu līmenis un/vai spēju pierādīt pienācīgu darbību pirms tā pārveidošanas valsts, lai tā būtu efektīva. Kamēr tas ir iespējams noskaidrot precīzu maiņas kursa sākotnējo savienojumu, pamatojoties uz savu struktūru vien, tā var sniegt vispārēju priekšstatu par to, ko sagaidīt. Ar Trenabol, konversijas sagaidāms, ka augsta. Sākotnējā lietotāju atsauksmes, šķiet, apstiprina to, aizdevumu papildu ticamību Trenabol apgalvo, ka likumīgu Trenbolona prekursors.

Neskatoties uz visiem sasniegumiem panākts PED ir pēdējo desmitgažu laikā, Trenbolona joprojām ir viens no populārākajiem un efektīvas steroīdi kādreiz ražoti, ar neskaitāmiem BB'rs un izturību konkurentiem, ņemot vērā tā neatņemama daļa no to programmu. Attiecībā uz tiem no jums, kuri ir apsvēruši tās izmantot, bet joprojām par žogu, Trenabol var būt tikai lieta par jums, jo tas sniedz visas priekšrocības, ko sniedz Trenbolona ar tikai nelielu daļu no riska.

Reply With Quote
Old
  (#2)
Aquascutum828
Reģistrēts Lietotājs

Ziņojumi: 302
Pievienoties Datums: Dec 2012
Atrašanās Vieta: Zviedrija
02-18-2013, 03:43 AM

Trenabol ir jauns, lai man kā PH, es esmu izmantoja tikai Trenbolona acetātu, pirms kā ievada steroīdu.
Ja I didn ' t get šo nepareizi, tas ir mutes dobuma PH?
Tas ir jauns, lai tirgū?
Ofc es redzēju, ka tas bijis tiesāts par vairāk nekā 10years atpakaļ vpx, bet kam pieder etiķetes tagad?

Reply With Quote
Old
  (#3)
Ironbuilt
Aizliegta

Pievienoties Datums: Novembris 2012
Atrašanās Vieta: Mûnich , Vācija
02-18-2013, 04:42 AM

Es uzskatu, trenabol tagad ir aizliegto sarakstā, jo ASV, piemēram, superdrol . Kāds labot mani, ja es esmu nepareizi.. paldies..

Reply With Quote
Old
  (#4)
Aquascutum828
Reģistrēts Lietotājs

02-18-2013, 04:59 AM

Mutvārdu Tren, hmm, tas vienkārši ir izdrāzt viņu līdz aknām :/

Reply With Quote
Old
  (#5)
Ironbuilt
Aizliegta

02-18-2013, 01:25 PM

Lol. Nebūs iet Zviedrs narkotiku testu, kad čurāt ir tumša dzintara ka ir pārliecināts..

Reply With Quote
Old
  (#6)
Aquascutum828
Reģistrēts Lietotājs

02-18-2013, 01:47 PM

Lol es domāju, ka man iet

Reply With Quote
Old
  (#7)
Thunder46
AnaSCI PIA

Thunder46's Avatar

Ziņas: 1,593
Atrašanās vieta: Ēnu zemes
02-18-2013, 02:12 PM

Vai jūs, puiši, atcerieties veco trenadrol ar Kilogramu sporta es nezinu, kas tas bija, kas stuff, bet tā strādāja, palielinātu izturību, crazy sapņi, vasularity, un manas rokas būtu sūknis up tikai no tīrot savus zobus. Ja es kādreiz darīt citu PH, atkal tas varētu būt, ka.

Reply With Quote
Old
  (#8)
Ironbuilt
Aizliegta

02-18-2013, 08:51 PM

Citēt:
Sākotnēji Ievietoja Thunder46 View Post
Vai jūs, puiši, atcerieties veco trenadrol ar Kilogramu sporta es nezinu, kas tas bija, kas stuff, bet tā strādāja, palielinātu izturību, crazy sapņi, vasularity, un manas rokas būtu sūknis up tikai no tīrot savus zobus. Ja es kādreiz darīt citu PH, atkal tas varētu būt, ka.
Man bija viena pudele ir un ka jums ir tiesības brālis. Es domāju, ka tas bija reāls m1t. ar nekustamā Tren.. Gotta būt virs 30, lai ir kāds, kas stuff. Pērkons jūs vienkārši aizveda mani atpakaļ laikā. Tas bija livin pēc tam..

Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Displeja Režīmi

Norīkošanu Noteikumi
Tu nevar publicēt jaunu pavedieni
Tu nevar post atbildes
Tu nevar pasta pielikumi
Tu nevar rediģēt savas ziņas

BB kods ir Par
Smaidiņus ir Par
[IMG] kods Par
HTML kods ir Off

Foruma Lēkt

Visi laiki ir GMT -4. Laiks tagad ir 03:13 AM.

Copyright © 2003-2020 AnaSCI.org. All rights reserved.