AnaSCI - Fitness Evolved

Buy Needles and Syringes with NO PRESCRIPTION   Synthetek Muscle Building And Fat Loss Products   Cheap Pure Supplements

©ALL CONTENT OF THIS WEBSITE IS COPYRIGHTED AND CANNOT BE REPRODUCED WITHOUT THE ADMINISTRATORS CONSENT 2003-2019

Synthetek Syntherol  

Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products

Lietotāja KP Biežāk UZDOTIE jautājumi Dalībnieku Saraksts Kalendārs Jaunas Amata Vietas Ātrās Saites Log Out

AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved

Automātiska Tulkojumi (Powered by Yandex):
Albanian Belarusian Catalan Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Greek Hungarian Italian Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Go Back   Anaboliskie Steroīdi Diskusiju un Kultūrisms Forumā > Anabolic Science Section > Anabolic Science Forum

Reply

Thread Tools Displeja Režīmi
Maz Lieta, Jo Savu Galvu, Kas ir tur Jūs Tauki
Old
  (#1)
dudcki27
Aizliegta

Pievienoties Datums: Oktobris 2012
Maz Lieta, Jo Savu Galvu, Kas ir tur Jūs Tauki - 02-19-2013, 07:37 PM

Toms Venuto

Man nav šaubu, ka zinātnieks kaut kur palasīt šī panta virsrakstu un teica skaļi: “JĀ! Venuto ir labi! Ka maza lieta jūsu galvas – hipotalāmu – tā IR lieta, kas ir tur jūs tauku! George, ka Venuto puisis nav stulbi kultūrists pēc tam, kad visi – viņš ir darīt savu pētījumu!” Kurā brīdī man būs kratot manu galvu un domāšanu, “jums ir nepieciešams, lai izkļūt no laboratorijas, un reālajā pasaulē, ar reāliem cilvēkiem, draugs.” Labi, labi, lai būtu godīgi, Neiro-endokrīnās sistēmas kontroles apetīte un ķermeņa tauku tiešām ir diezgan aizraujoši. Bet šodien, es runāju par psihiatrisko slimnīcu-ology, ne PHYSI-ology. Maz lieta, jo savu galvu, kas ir tur jūs tauki ir faktiski tikai...

Ierobežo Pārliecību!

Sevis ierobežošana, uzskatiem, kas ir starp lielākajām problēmām, ar ko cilvēki nodarbojas ar to cīnās, lai sasniegtu veselīgu ideālo svaru. Viņi arī ir viens no iemesliem, ka tik daudzi cilvēki sāk stomīties, vai nokrist uz diētu un vingrošanu, vagons, kā jau janvāra beigās vai februāra sākumā savā jaungada mērķis nodarbēs.

Ja jūs esat, ka zinātne puisis man stāstīja, un jūs esat gatavs, lai glābtu, jo jūs domāšana, “Šeit mēs aiziet vēlreiz... citu psiho-babble, pašpalīdzības panta,”, tad padomājiet vēlreiz. Ticība ir spēks, kas stāv aiz placebo efekts, kas ir labi pazīstama ar katru zinātnieks un medicīnas darbinieks. Cienījamais ārsts dod pacientam tableti un ir teicis, tas ir spēcīgs narkotiku. Pacientam izpaužas arī uzreiz, nezinot, ka “brīnumains” viela bija manekena tableti. Inerta. Cukurs. Brīnums bija prātā.

Bet uzskati ir ne tikai piedalās prāta-ķermeņa savienojums, tie ir zemapziņas programmas, kas kontrolē savu uzvedību. Svarīgākais faktors, vai jūs sasniegtu ķermeņa un veselības jūs vēlaties, NAV svarīgi, cik diētu vai treniņu programmu, kas jums sekot. Tas ir tas, kas padara jūs ievērot diētu un treniņa programmu. Un guess what? Ko jūs uzskatāt kontrolē savu uzvedību – vai jūs stick ar savu programmu vai sabotāžu to ar krāpšanos, bingeing vai pretrunas.

Ko darīt, kas ierobežo pārliecību

Labi, tāpēc tagad jūs piekrītat, ka uzskati ir psiholoģiskie faktori, kas ietekmē jūs fiziski kontrolēt savu uzvedību, tostarp jūsu ēšanas, vingrošana un dzīvesveidu. Ko tagad? 3 soļi. 2 jautājumi.

1. SOLIS: NOTEIKT, KAS IEROBEŽO PĀRLIECĪBU

Jums ir pilnībā apzinās, daudzi no jūsu uzskatiem. Piemēram, pārliecību par garīgumu vai politikā, parasti ir priekšā jūsu apzinās prātā.

Bet pārliecību, ka turēt atpakaļ savu veselību un fizisko attīstību visvairāk ir parasti tie, kas jums nav pat zināt, ka jums ir. Tie ir, piemēram, bezsamaņā “smadzeņu programmatūra, kas” darbojas klusi fonā.

Tātad pirmais solis ir panākt, lai tiem, neapzināti un, iespējams, kaitē pārliecību augšu, uz virsmas, lai jūs būtu informēti par tiem. Jūs nevarat novērst problēmu, ja jūs nezināt, jūs esat viens.

2 Ātri Jautājumiem, Kas Palīdzēs Izvilkt Savu Pārliecību,

Uzskati, var iet atpakaļ uz bērnību, bet neuztraucieties, jums nav, lai iet pie psihoterapeita ir samazinājies atpakaļ uz bērnudārzu. Tas ir vienkāršāks nekā. Bet tas maksā, lai to izdarītu pratināšanas procesā, kā formāls “izmantot” ar nopietnu kluss laiks, ar pildspalvu un papīru (nevis tikai domājot par to).

Jautājums #1: Ko izraisa man ir liekais svars, (vai neveselīgs, vai kam nav ķermeņa, es gribu)?

Jautājums #2: Kas neļauj man kļūst racionālāka? (vai veselīgāk?)

Pavadīt kādu laiku ar to un redzēt, cik liels saraksts, jūs varat izveidot. Pajautājiet sev, vai katra ticība palīdz vai sāp jums. Tas jūs pārvietot uz priekšu vai atpakaļ. Tas dotu vai disempower jums? Tie, kas ievainots jums vai jūs aizkavēt būs skaidrs. Jūs varat nākt klajā ar pārliecību, piemēram:

“Es esmu ar lieko svaru un es nevaru saņemt mazākas, jo”:

Man nav laika
Es esmu pārāk vecs,
Es nevaru apstāties ēst
Es ienīstu izmantot
Jūs vienkārši nevar darīt, ja jums ir 4 bērni
Tas ir iespējams, pēc tam, kad gūžas locītavas

Bet miljons dolāru jautājums ir: vai šie uzskati tiešām ir taisnība?

Pārliecības nav fakti. Jums var būt jūsu uzskati par absolūto realitāti, bet, kad jūs deconstruct tos un tos apstrīdēt, var redzēt, ka viņi netur ūdeni.

Sevis ierobežošana uzskati ir nepatiesas interpretācijas (negatīvo domu modeļus), ka turēt jums atpakaļ. Un jūs glabāt saimniecības uz viņiem, jo atvainojas un uzturas, tas ir daudz ērtāk, nekā mainās, nav tā? Pārmaiņas prasa smagu darbu, pūles un izejot no savas komforta zonas.

Jūsu uzdevums tagad: vājināt ierobežo pārliecību un atbrīvoties no tiem

2. SOLIS: IZAICINĀJUMS ŠIEM UZSKATIEM

Kā jūs uzdevums ir ticība? 4 veidos:

A) Izaicinājumu tieši tā: Ir uzskats, vēl spēkā? Redzēt, ja jūs varat atrast “counter piemērs”, kas apgāž pieņēmumus savu ticību. Piemēram, ja jūs domājat, ka pēc tam, kad esat jau 3 vai 4 bērni, tas ir neiespējami iegūt skaistu, plakanu vēderu, ko jūs sakāt, kad es jūs iepazīstināt ar duci no maniem klientiem un lasītāji, kas bija 3 vai 4 bērni un aizgāja no uztūcis vēders rock grūti plakanu vēderu? Ja viņi tā darīja, tad kā varētu savu ticību ir spēkā? Atbilde: Tā NEBIJA! Jūs ticēja kaut ko nepatiesu un neprecīzu un tas bija saimniecības jums atpakaļ!

(B) Apstrīdēt avots: tās Ir jūsu pārliecība, vai tu dzīvo, kādas ir jūsu vecākiem, vienaudžiem vai kultūras roku uz leju, lai jums? Tikai apziņa, ka ticība nebija tavējā, lai sāktu ar ir pietiekami, lai satriektu.

(C) Izaicinājumu lietderību uzskats: Ok, lai jūs ticētu kaut kad bija jaunāki. Tomēr vēl uzskatīt, ka tā ir kāda lietderība šodien? Tas palīdzēs jums virzīties tuvāk, ko jūs vēlaties savā dzīvē šodien? Ja ne, tad nebūtu šodien ir labs laiks, lai atbrīvoties no tā?

(D) Grūti pārliecību, izsverot sekas: Ja jūs saglabāt šo ticību, kas ir tā gatavojas izmaksas jums? Kāda būs sāpes būs tāpat? Ko jūs garām? Un kādas būs šīs sekas ir, ja jums nav to mainīt TAGAD?

3. SOLIS: INSTALĒJIET JAUNU TICĪBU

Daba abhors vakuumā, kā Spinoza reiz teica. Jums nav vienkārši atbrīvoties no pārliecības, jums ir arī aizstāt to. Kādas lietas jūs vēlētos, un vajag ticēt vietā, kas radītu pozitīvu uzvedību, kas varētu pārvietot jūs pret jūsu mērķis? Uzrakstiet tos uz leju, pēc tam masāža, tos solījumu. Piemēram, ja jūs esat karājās savu cepuri uz pārliecību, ka jūs didn ' t ir laiks, lai izmantot, vai jūs varētu uzrakstīt jaunu solījumu ticības līdzīgs šim?

“Es esmu ļoti aizņemts cilvēks un tas nozīmē, ka es ir skaidri jādefinē prioritātes un man ir saglabāt savu veselību un ķermeni uz augšu manu prioritāšu sarakstā. Es vienmēr grafiks laika mana svarīgākajām prioritātēm, es esmu efektīvs ar manu mācību, un es izmantoju katru minūti mana diena gudri. Un, ja Baraks Obama, aktīvākais cilvēks pasaulē, var apmācīt 45 minūtes dienā, 6 dienas nedēļā, nav attaisnojums par mani. Es varu to darīt arī.”

Pierakstiet savu jauno pārliecību, affirmations un lasīt tās, tiesības kopā ar saviem mērķiem, katru dienu.

Tad “aktivizēt” šo solījumu, darot to, kas Olimpisko un profesionāliem sportistiem darīt: nodarbojas ar garīgo ģenerālmēģinājums. Iztēloties sevi, kas veic uzvedību, kas šo pārliecību varētu radīt. Domāt un just, ko tas būtu, piemēram, lai ņemtu šos pozitīvas darbības pasākumus un spēlēt garīgās filmas par to, kā savu dzīvi varētu mainīt, ko darīt. Iesaistīt visas sajūtas: redzēt, dzirdēt, sajust to.

Glabā to uz augšu, līdz brīdim, kad jūs sākat redzēt savu uzvedību, mainītu un jūsu pastāvīgā darbības nonākt saskaņošana ar savu mērķi/nodomu. Ja tu esi rūpīga, jūs redzēsiet, kā mainās attieksme un uzvedība ar 21-30 dienas. Tas var notikt ātrāk. Tas var aizņemt vairāk laika, ja jums esmu, ko dziļi, mūžizglītības, kas ierobežo pārliecību. Bet mazāk nekā mēnesi, saknes jaunās ticības modelis tiks izveidota.

Pēc tam, jūs varat atjaunināt savu mērķi un affirmations, lai atspoguļotu jūsu pašreizējās prioritātes un pāriet uz nākamo mērķi, kuru vēlaties sasniegt vai nākamajā ierobežo pārliecību, kuru vēlaties mainīt. Paturēt uz augšu, un diezgan drīz, jums būs LIMITS-MAZĀK!

TICIET MAN, izdevumu kvalitātes laiku un sapratni, kas strādā uz savu pārliecību, ir daudz produktīvākas nekā pavadīt laiku forumos strīdēties par to, vai zemu carb programma ir labāka par augstu carb programmu... vai pat, vai izārstēt aptaukošanās ir atrast līks kodolu zemāku hipotalāmu. Tas ir galvā, viss ir labi... bet lielākā daļa cilvēku ir meklē nepareizā vietā.

Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Displeja Režīmi

Norīkošanu Noteikumi
Tu nevar publicēt jaunu pavedieni
Tu nevar post atbildes
Tu nevar pasta pielikumi
Tu nevar rediģēt savas ziņas

BB kods ir Par
Smaidiņus ir Par
[IMG] kods Par
HTML kods ir Off

Foruma Lēkt

Visi laiki ir GMT -4. Laiks tagad ir 05:14 AM.

Copyright © 2003-2019 AnaSCI.org. All rights reserved.