AnaSCI - Fitness Evolved

Buy Needles and Syringes with NO PRESCRIPTION   Synthetek Muscle Building And Fat Loss Products   Cheap Pure Supplements

©ALL CONTENT OF THIS WEBSITE IS COPYRIGHTED AND CANNOT BE REPRODUCED WITHOUT THE ADMINISTRATORS CONSENT 2003-2019

Synthetek Syntherol  

Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products

Používateľ CP FAQ Zoznam Členov Kalendár Nové Príspevky Rýchle Odkazy Prihláste Sa

AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved

Automatické Preklady (Powered by Yandex):
Albanian Belarusian Catalan Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Greek Hungarian Italian Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Go Back   Anabolické Steroidy Diskusiu a Kulturistike Fórum > Anabolic Science Section > Anabolic Science Forum

Reply

Vlákno Nástroje Režimy Zobrazenia
Je Niečo Vo Vašej Hlave, Že je Udržať Vás Tuku
Old
  (#1)
dudcki27
Zakázané

Pripojiť Dátum: Október 2012
Je Niečo Vo Vašej Hlave, Že je Udržať Vás Tuk - 02-19-2013, 07:37 PM

o Tom Venuto

Nepochybujem o tom, že vedec, niekde stačí si prečítať nadpis tohto článku a nahlas povedal, “ÁNO! Venuto je správne! Že niečo vo vašej hlave – hypotalamus – to JE vec, ktorá je udržať si tukové! George, ktorý Venuto chlap nie je hlúpy kulturista po všetkých – on robil jeho výskum!” V ktorom momente som sa bude triasť hlavou a myslenia, “budete musieť dostať von z laboratória a do reálneho sveta, s reálnymi ľuďmi, kámo.” V poriadku, v poriadku, byť spravodlivý, Neuro-endokrinné kontrolu chuti do jedla a telesného tuku naozaj je celkom fascinujúce. Ale dnes, ja hovorím o PSYCHO-ology, nie REHABILITAČNÉ-ology. Je niečo vo vašej hlave, že je udržať si tukové, je skutočne len...

Obmedzenie Viery!

Self-obmedzujúce presvedčenia sú medzi najväčších problémov, ktoré ľudia zaoberajú vo svojich snaží dosiahnuť zdravé ideálnej hmotnosti. Sú tiež jedným z dôvodov, že tak mnohí ľudia začínajú váhať alebo spadne diéta a cvičenie vozňa, ako už koncom januára alebo začiatkom februára v ich Nový Rok je cieľom prenasleduje.

Ak ste si, že veda chlap som hovoril, a vy ste o prepustený na kauciu, pretože si myslíš, “je to Tu zase... ďalším psycho-nezmysle, samostatne článku na pomoc,” potom si to znova. Viera je sila, za placebo efekt, ktorý je známy tým, že každý vedec a odborného lekára. Uznávaný lekár dáva pacientovi tabletku a je povedané, že je to silný liek. Pacient dostane aj okamžite, nie s vedomím, že “zázračné” bola látka figuríny pilulku. Inertný. Cukor. Zázrak bol v mysli.

Ale názory sú nielen podieľajú na myseľ-telo spojenie, sú nevedomé programy, ktoré sa ovládať svoje správanie. Najdôležitejším faktorom v tom, či môžete dosiahnuť telo a zdravie chceš, NIE je čo stravy alebo vzdelávacieho programu budete postupovať. To je to, čo robí vás nasledovať svoj jedálniček a tréningový program. A hádajte čo? Čo si myslíte, že kontroluje svoje správanie, – či sa budete držať sa svojho programu alebo sabotáže to s podvádzanie, bingeing alebo nezrovnalosti.

Čo robiť obmedzujúce presvedčenia

Ok, tak teraz súhlasíte s tým, že názory sú psychické faktory, ktoré ovplyvňujú ste fyzicky tým, že riadi svoje správanie, vrátane vašom stravovaní, cvičení a životnom štýle. Čo teraz? 3 kroky. 2 otázky.

KROK 1: URČENIE OBMEDZUJÚCE PRESVEDČENIA

Ste si plne vedomí mnohých vaše názory. Napríklad, presvedčenie o spiritualite, alebo politika sú zvyčajne v prednej časti vašej vedomej mysle.

Ale presvedčenie, že držať späť svoje zdravie a fyzický rozvoj najviac, sú zvyčajne tie, ktoré ani nepoznáte, máte. Sú ako v bezvedomí, “mozog softvéru”, beží ticho na pozadí.

Takže prvým krokom je, aby tieto nevedomé a potenciálne škodlivé presvedčenie na povrch, aby ste sa o nich informovaný. Nemôžete vyriešiť problém, ak neviete, že máte jeden.

2 Rýchle Otázky, Ktoré Vám Pomôžu Vytiahnuť Svoje Presvedčenie

Presvedčenie môže ísť späť do detstva, ale nebojte sa, nemusíte ísť do psychoterapeut a ustúpila späť do škôlky. Je to jednoduchšie, než to. Ale to platiť urobiť tento výsluch proces ako formálne “cvičenie” s vážnymi tichý čas, papier a pero (nie len o tom premýšľať).

Otázka č. 1: Čo spôsobuje mi na nadváhu (alebo nezdravé, alebo nie, ktoré majú telo chcem)?

Otázka č. 2: Čo bráni mi od získania zoštíhlenie? (alebo zdravšie?)

Stráviť nejaký čas s ním a vidieť, ako veľký zoznam môžete vytvoriť. Spýtajte sa sami seba, či sa každá viera pomáha alebo vás bolí. To sa dostaneš dopredu alebo dozadu. To posilniť, alebo disempower vás? Tie, ktoré ublížiť alebo držať späť bude zrejmá. Môžete prísť s presvedčenia, ako napríklad:

“Ja som s nadváhou a nedarí sa mi štíhlejšia, pretože”:

Nemám čas
Som príliš starý
Nemôžem prestať jesť
Neznášam cvičenie
Jednoducho nemôže robiť to, keď máte 4 deti
Je to nemožné, po tom, ako náhradu bedrového kĺbu

Ale milión dolárov otázka: sú tieto presvedčenia vlastne pravda?

Názory nie sú fakty. Môžete mať svoje presvedčenie ako absolútna realita, ale keď si rozložiť ich a zároveň ich vyzvať, môžete vidieť, že nebudú držať voda.

Ja obmedzujúce presvedčenia sú falošné interpretácie (negatívne vzorce myslenia), ktoré držia späť. A stále drží na nich, pretože si vymýšľať výhovorky, prečo a ubytovaní rovnako je to oveľa pohodlnejšie, ako zmena, nie? Zmena vyžaduje tvrdú prácu, úsilie a regeneráciu vašej zóny pohodlia.

Vašou úlohou teraz: oslabiť obmedzujúce presvedčenia a zbaviť sa ich

KROK 2: VÝZVA TÝCHTO PRESVEDČENIA

Ako sa vám výzva viera? 4 spôsobmi:

(A) Napadnúť ho priamo: Je viera, aj platný na všetkých? Pozri, ak môžete nájsť “počítadlo príklad”, ktorý disproves svoju vieru. Napríklad, ak si myslíte, že keď ste mali 3 alebo 4 deti, je to nemožné získať pekné ploché bruško, čo bude vám povedať, že potom, čo som vám predstavil tucet z mojich klientov a čitateľov, ktorí mali 3 alebo 4 deti a odišla z vypuklé brucho rock-hard ploché bruško? Ak by to urobil, a potom, ako by mohli svoje presvedčenie byť platný? Odpoveď: To NEBOLO! Ste verili niečo nepravdivé a nepresné a bolo vás držia späť!

(B) Napadnúť zdroj: Je to vaša viera, či už žijete to, čo vaši rodičia, kolegovia alebo kultúry, ktoré boli vynesené na vás? Len poznanie, že viera nebolo tvoje začať s je dosť rozbiť ho.

(C) Výzvu užitočnosť viera: Ok, aby ste verili, niečo, keď ste boli mladší. Sa stále veriť, že to má nejaký význam dnes? To vám pomôže pohybovať sa bližšie na to, čo chcete vo svojom živote v súčasnosti? Ak nie, potom by sa dnes byť dobrý čas sa ho zbaviť?

(D) spochybňuje presvedčenie, vážením dôsledky: Ak sa budete držať túto vieru, čo je to bude stáť? Čo sa bolesť byť ako? Čo bude vám chýbať? A čo sa tieto dôsledky sa, ak si nechcete zmeniť to TERAZ?

KROK 3: INŠTALÁCIA NOVEJ VIERY

Príroda abhors vákuu, ako Spinoza raz povedal. Nemáte jednoducho zbaviť sa viery, musí ju vymeniť. Čo všetko by ste chceli a potrebovali, aby myslíte, že namiesto toho, že by sa vytvoriť pozitívne správanie, ktoré by sa presunie smerom k svojim cieľom? Zapíšte si ich a potom masáž ich do potvrdením. Napríklad, ak ste viseli váš klobúk na presvedčenie, že ste nemali čas na cvičenie, mohli by ste napísať novú utvrdenie viery podobnú tejto?

“Som veľmi zaneprázdnený človek, tak to znamená, že som sa musí stanoviť jasné priority a musím udržať svoje zdravie a telo, na temene zozname priorít. Vždy som si naplánovať čas na moje najdôležitejšie priority, ja som efektívne s mojej prípravy, a ja som sa využiť každú minútu môjho deň múdro. A ak Barack Obama, najrušnejších človek na svete, môžete trénovať na 45 minút denne, 6 dní v týždni, neexistuje žiadne ospravedlnenie pre mňa. Môžem to urobiť aj vy.”

Napíšte svoje nové presvedčenie, afirmácie a čítať ich, právo spolu s vaše ciele, každý deň.

Potom “aktivovať” toto tvrdenie tým, že robí to, čo Olympijských a profesionálnych športovcov robiť: zapojenie sa do duševnej skúška. Predstaviť seba vykonávanie správanie sa, že táto viera by generovať. Myslieť a cítiť to, čo by chcel, aby sa tie pozitívne akcie kroky a hrať duševné filmy o tom, ako váš život sa zmení tým, že robí tak. Zapojiť všetky svoje zmysly: vidieť, počuť, cítiť to.

Len tak ďalej, až kým začnete vidieť svoje správanie zmeniť, a obvyklé opatrenia prísť do súladu s vaše ciele/plány. Ak ste usilovný, budete vidieť zmeny v postojoch a správaní s 21-30 dní. To sa môže stať aj skôr. To môže trvať dlhšie, ak ste vykonávané hlboké, celoživotné obmedzujúce presvedčenia. Ale v menej ako mesiac, korene novej viery vzor bude vytvorený.

Potom môžete aktualizovať vaše ciele a afirmácie, aby odrážala vaše súčasné priority a presunúť na ďalší cieľ, ktorý chcete dosiahnuť alebo ďalšie obmedzujúce presvedčenia, ktoré chcete zmeniť. Majte sa, a docela čoskoro, budete LIMIT-MENEJ!

VERTE MI, stráviť kvalitný čas porozumenie a práca na vaše presvedčenie je produktívnejší, ako tráviť čas na fórach sa hádajú o tom, či nízkej carb program je lepší ako vysoký carb program... alebo dokonca, či liek na obezitu sa nachádza v arcuate jadro nižšie hypotalamu. Je to v hlave všetko v poriadku... ale väčšina ľudí má hľadal na nesprávnom mieste.

Reply With Quote
Reply

Vlákno Nástroje
Režimy Zobrazenia

Účtovanie Pravidlá
Ste nemusí príspevok nového vlákna
Ste nemusí post odpovede
Ste nemusí post príloh
Ste nemusí upravovať svoje príspevky

BB kód je Na
SmajlíkyNa
[IMG] kód Na
HTML kód je Mimo

Fórum Skok

Všetky časy sú v GMT -4. Teraz je 08:47 AM.

Copyright © 2003-2019 AnaSCI.org. All rights reserved.