AnaSCI - Fitness Evolved

Buy Needles and Syringes with NO PRESCRIPTION   Synthetek Muscle Building And Fat Loss Products   Cheap Pure Supplements

©ALL CONTENT OF THIS WEBSITE IS COPYRIGHTED AND CANNOT BE REPRODUCED WITHOUT THE ADMINISTRATORS CONSENT 2003-2019

Synthetek Syntherol  

Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products

Kullanıcı CP SSS Üye Listesi Takvim Yeni Mesaj Hızlı Bağlantılar Çıkış Yap

AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved

Otomatik Çevirileri (Powered by Sorgular):
Albanian Belarusian Catalan Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Greek Hungarian Italian Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Go Back   Anabolik Steroidler Tartışma ve Vücut geliştirme Forumu > Anabolic Science Section > Anabolic Science Forum

Reply

Konu Araçları Görüntü Modları
Süspansiyon Enjeksiyon Siteleri
Old
  (#1)
ItsGrowTime
AnaSCİ ÜYESİ

ItsGrowTime's Avatar

Süspansiyon Enjeksiyon Bölgesi - 19 06-16-2014, 01:

Göğüs kaslarımda bir kaç gün sonra KİTABA bir sorun biraz sahip (petrol) enjeksiyon. Yağı dağıtmak ama arkasında kristalleşme bırakabilirsiniz burada veya başka bir yerde okudum. Her pec büyük bir şişlik var, enjeksiyon yerinde gibi hissediyorum. Bu hızla haşhaş jinekolog değil düşünüyorum, ama bu varsayım tersten olabilir. (Günlük Proviron alıyorum.)

Diyeceğim, pazı benim de KİTABA, kendine enjekte edilmiş gibi her vücut parçası beni öldürüyor.

Herhangi bir yardım / tavsiye büyük (Eğer gerçekten varsa) kristalleşme en aza indirmek açısından mutluluk duyacağız.

Reply With Quote
Old
  (#2)
Magnus82
Yasaklı

51 06-16-2014, 09:

Tebrikler, süspansiyon gerçek.

Reply With Quote
Old
  (#3)
ASHOP
AnaSCİ VETERİNER

Lightbulb 43 06-16-2014, 10:

Alıntı:
Tarafından Gönderildi İtsGrowTime View Post
Göğüs kaslarımda bir kaç gün sonra KİTABA bir sorun biraz sahip (petrol) enjeksiyon. Yağı dağıtmak ama arkasında kristalleşme bırakabilirsiniz burada veya başka bir yerde okudum. Her pec büyük bir şişlik var, enjeksiyon yerinde gibi hissediyorum. Bu hızla haşhaş jinekolog değil düşünüyorum, ama bu varsayım tersten olabilir. (Günlük Proviron alıyorum.)

Diyeceğim, pazı benim de KİTABA, kendine enjekte edilmiş gibi her vücut parçası beni öldürüyor.

Herhangi bir yardım / tavsiye büyük (Eğer gerçekten varsa) kristalleşme en aza indirmek açısından mutluluk duyacağız.

Check out İğne Yapmak İçin Nasıl Talimatları Enjeksiyon, Enjeksiyon Yöntemleri, Enjeksiyon Rehberi, Enjeksiyon Fotoğraflar, Resimler Enjeksiyon, Steril İğneler enjeksiyon bölgesi fikirler için.

Reply With Quote
Old
  (#4)
The Grim Repper
Süper Moderatör

The Grim Repper's Avatar

Bir Yerlerde Olmasını konumu:
35 06-16-2014, 11:

Bu su hem yağ KİTABA ve süspansiyon kullanılmış olması oldukça şanslıyım. Eğer (slin bir iğne kullanın) pec GÖMÜLÜ enjeksiyon iğnesi etmezsem bazen oraya götürü alacağım. Ama asla jinekolog (1, eğilimli değilim) ile karıştırmayın ve 2, enjeksiyon meme ucuna yakın değil, pec karnı. Gerçekten genel olarak (eğer istersem bir gün prop 2ccs enjekte edebilirim PİP anlamıyorum, evet, ben bu şanslı) ama tüm samimiyetimle, büyük olasılıkla hiç değilse, benim genellikle çok hafif dediğim gibi çok iyi bir vuruş bile rahatsızlık değil. İğne ile damar çaktım yani siyah ve mavi boy bir parmak ucu olduğu gibi, bir kez pazularımı çürük yaptım. ASHOP gönderildi, çok yararlı şeyler, bu bağlantıları kontrol edin.
G.

BTW, eğer belli bir yerde İğne veya başka bir şey bir yara alırsanız, ARNİCA JEL al. Ağrıyı azaltır, şişlik tüm doğal ağrı kesici bir jel var ve daha etkileyici kitlesel gün içinde morluklar solmaya yeteneğidir. Harika.

Kod "GRIM5" to get 5% OFF your next ProfessionalMuscleStore.com sipariş!
GİBİ - ProfessionalMuscleStore Facebook
Follow - ProfessionalMuscleStore Instagram

GİBİ - AnaSCİ Facebook
ABONE - AnaSCİ YouTube

SYNTHETEK - En iyi hardcore vücut geliştirme ürünleri
STERILESYRINGES.COM - İğne ve Şırınga buradan
DISCUSSWORLDISSUES.COM - - Sosyo ekonomik ve siyasi serbest konuşma
NASIL İĞNE YAPMAK - Tam Resimsel Enjeksiyon Rehberi
SAF TAKVİYESİ TOZLAR - Tüm laboratuvar sertifikalı
PROFESSIONALMUSCLE STORE - The Largest Selection of Supplements

"Ne kadar setler arası dinlenme olmalıdır?&"
"eğer konuşuyorsak, yine gitmelisin.&"

"bize ondan bazı avantaj elde etmek dışında, şimdiye kadar zahmetli fiziksel egzersiz taahhüt, hangi önemsiz bir örnek almak İçin mi? Ama hiçbir sonuç zevk üreten bir ağrı önler kim hayır sonuçları can sıkıcı, ya da bir olan bir keyif için seçtiği bir erkekle hata bulmak için herhangi kimin hakkı var?&"

Son Grim Repper tarafından düzenlenmiş; at 06-16-2014 11:38 PM.

Reply With Quote
Old
  (#5)
ItsGrowTime
AnaSCİ ÜYESİ

ItsGrowTime's Avatar

58 06-18-2014, 05:

Yorumunuz için teşekkür ederim. Bilmek süspansiyon yasal. Devam etmeden önce enjeksiyon yerlerini kontrol ettim - pec enjeksiyon benim meme üzerinde oldu, ama düğüm biraz üzerinde çalışmayı durdurdu bir site başlar ve aşağıya meme başı gider.

Şimdi Vücudumun her enjeksiyon yerinde knot var, çok eğlenceli. Bi şey hariç, hiçbir knot, hem de silah olarak sadece acı ve kırmızı, görünüyor ve aynı hissediyor. Başka bir gün savaşmak için yaşamak isterim.

Reply With Quote
Reply

Konu Araçları
Görüntü Modları

Gönderme Kuralları
Sen olmayabilir yeni konu açmak
Sen olmayabilir sonrası yanıtlar
Sen olmayabilir yazı ekleri
Sen olmayabilir mesajlarınızı

BB kodu . Üzerinde
Smiley vardır Üzerinde
[IMG] kodu Üzerinde
HTML kodu Kapalı

Forum Atlama

Tüm zamanlar GMT -4. Zamanı şimdi 05:02.

Copyright © 2003-2019 AnaSCI.org. All rights reserved.