AnaSCI - Fitness Evolved

Buy Needles and Syringes with NO PRESCRIPTION   Synthetek Muscle Building And Fat Loss Products   Cheap Pure Supplements

©ALL CONTENT OF THIS WEBSITE IS COPYRIGHTED AND CANNOT BE REPRODUCED WITHOUT THE ADMINISTRATORS CONSENT 2003-2020

Synthetek Syntherol  

Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products

Lietotāja KP Biežāk UZDOTIE jautājumi Dalībnieku Saraksts Kalendārs Jaunas Amata Vietas Ātrās Saites Log Out

AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved

Automātiska Tulkojumi (Powered by Yandex):
Albanian Belarusian Catalan Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Greek Hungarian Italian Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Go Back  Anaboliskie Steroīdi Diskusiju un Kultūrisms Forumā > Anaboliska Zinātne Sadaļā > Anaboliska Zinātnes Forumā

Reply

Thread Tools Displeja Režīmi
Tests/Deka (Wet) Vs Grūti
Old
  (#1)
GetSwullll
Reģistrēts Lietotājs

Ziņojumi: 478
Pievienoties Datums: Jun 2006
Tests/Deka (Wet) Vs Grūti 08-10-2014, 10:03 AM

Cikla Vēsturē
1st-Andropen 10 nedēļas (500mgs nedēļā)
2-Supertest/D-bol (900mgs kopā nedēļā/40 mgs dienā)
3.-Test-E/Dbol (500mgs nedēļā/ 50 mg dienā)
4rth - Sust/Dbol (750mgs nedēļā/30mg dienā 5 nedēļas)
5. - Test-E/Deka/Dbol (n Tests Deka sajauc divas šāvienu nedēļas Testa-700mgs Deka 400mgs nedēļā/Dbol pie 30mgs dienā 4 nedēļas)
6. - Test-C/EQ/Anadrol (Test C 750mgs nedēļā/EQ 400mgs nedēļā/Anadrol 50mgs dienā 25days)
7. - Sust @ 500mgs 14 nedēļas/ 75 Mg.Dbol dienā 4 nedēļas(catch up ciklu pēc traumas)
8 - Tests C 750mgs 14 nedēļas/Deka 400mgs 12 nedēļas/Anadrol 100mgs ed pirmās 4 nedēļas
9.-Test C 750 mg 15 nedēļas/Deka 400mg 12 / Dbol 75 mg ed

Tātad, kā redzams, esmu ilga Deka/Testa diezgan daudz mīlošs masveidā, bet vēlas pastiprināt savu guvumu un justies im pielāgo dažas. Virs ir mans cikls vēsturi no vecuma no 22.

29 gadus vecs / 240lbs / platības ziņā ir atšķirīgas 6ft: Pagājušajā gadā pirmo reizi es esmu kādreiz skrēja 2 cikla pašā gadā. Tikai pieredzes trūkums es domāju, bet ir strādājis un kas ir veselīgas. Vēlas startēt divās cikla gadā.

Kādi ir viedokļi par soli uz augšu cikls vēl aizvien galveno uzmanību pievērš izmērs/svars?

Iepriekšējo pētījumu un foruma palīdzību ir parādījusi, Tren/Testa kaudze vai Tests/EQ, bet, kas ir liela atšķirība starp šiem diviem skursteņiem? Gan palīdzēt, masu/izmērs?

Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Displeja Režīmi

Norīkošanu Noteikumi
Tu nevar publicēt jaunu pavedieni
Tu nevar post atbildes
Tu nevar pasta pielikumi
Tu nevar rediģēt savas ziņas

BB kods ir Par
Smaidiņus ir Par
[IMG] kods Par
HTML kods ir Off

Foruma Lēkt

Visi laiki ir GMT -4. Laiks tagad ir 09:35 AM.

Copyright © 2003-2020 AnaSCI.org. All rights reserved.