AnaSCI - Fitness Evolved

Buy Needles and Syringes with NO PRESCRIPTION   Synthetek Muscle Building And Fat Loss Products   Cheap Pure Supplements

©ALL CONTENT OF THIS WEBSITE IS COPYRIGHTED AND CANNOT BE REPRODUCED WITHOUT THE ADMINISTRATORS CONSENT 2003-2020

   
  Synthetek Syntherol  
   
   
Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products


Корисникот КП Најчесто поставувани ПРАШАЊА Листа На Членови Календар Нови Мислења Брзи Врски Одјавите

AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved


        
        
        
        

Автоматски Преводи (Напојува со Yandex):
Albanian Belarusian Catalan Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Greek Hungarian Italian Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Go Back  Анаболни Стероиди Дискусија и боди билдинг Форум > Анаболни Наука Дел > Анаболни Наука Форум

Reply
 
Алатки За Тема Прикажување На Сцени
Тест/Deca (Мокра) Vs Тешко
Old
  (#1)
GetSwullll
Регистриран Корисник
 
Offline
Мислења: 478
Join Date: Јуни 2006
Тест/Deca (Мокра) Vs Хард - 08-10-2014, 10:03 AM

Циклус Историја
1-Andropen 10 недели (500mgs неделно)
2-Supertest/D-bol (900mgs вкупно неделно/40 македон-ски дневно)
3-Тест-E/Dbol (500mgs неделно/ 50mg дневно)
4rth - Sust/Dbol (750mgs неделно/30mg на ден за 5 недели)
5 - Тест-E/Deca/Dbol (Тест n Deca меша во две снимки недела Тест-700mgs Deca 400mgs неделно/Dbol на 30mgs дневно за 4 недели)
6 - Тест-C/EQ/Anadrol (Тест C 750mgs неделно/EQ 400mgs неделно/Anadrol 50mgs на ден во 25days)
7 - Sust @ 500mgs за 14 недели/ 75 Mg.Dbol на ден 4 недели(израмни циклус по повреда)
8 - Тест C 750mgs за 14 недели/Deca 400mgs за 12 недели/Anadrol 100mgs ед за првите 4 недели
9-Тест C 750 mg 15 недели/Deca 400mg 12 / Dbol 75 mg ед


Така како што се гледа сум истрча Deca/Тест сосема малку љубов но најголемиот дел сакаат да се засили мојата добивки и се чувствуваат im приспособувањето на некои. Погоре е мојот циклус историја на возраст од 22.

29 години / 240lbs / 6ft: Последните год прв пат сум некогаш трчаа 2 циклус во рамките на истата година. Само неискуство претпоставувам но има работено и е здрава. Сакаат да започнат да работат две циклус годишно.

Што се мислења на чекор до циклус уште се фокусира на големина/mass?

Минатото истражување и форумот им помогне покажа на Трен/Тест магацинот или Тест/EQ но, она што е голема разлика во овие два купишта? Двете помош за масовна/големина?
   
Reply With Quote
Reply

Алатки За Тема
Прикажување На Сцени

Објавување Правила
Вие не може да пост нови теми
Вие не може да пост одговори
Вие не може да пост прилози
Вие не може да изменувате вашите мислења

[IMG] код е На
HTML кодот е Исклучување

Форум Скок


Часовите се според зоната GMT -4. Времето сега е 04:06 PM.


Copyright © 2003-2020 AnaSCI.org. All rights reserved.