AnaSCI - Fitness Evolved

Buy Needles and Syringes with NO PRESCRIPTION   Synthetek Muscle Building And Fat Loss Products   Cheap Pure Supplements

©ALL CONTENT OF THIS WEBSITE IS COPYRIGHTED AND CANNOT BE REPRODUCED WITHOUT THE ADMINISTRATORS CONSENT 2003-2020

Synthetek Syntherol  

Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products

Vartotojo CP DUK Narių Sąrašas Kalendorius Naujų Etatų Greitosios Nuorodos Prisijungti

AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved

Automatinis Vertimai (Maitina "Yandex"):
Albanian Belarusian Catalan Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Greek Hungarian Italian Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Go Back  Anaboliniai Steroidai, Diskusijų ir Kultūrizmo Forumas > Anaboliniai Mokslas Skyriuje > Anaboliniai Mokslo Forumas

Reply

Sriegio Įrankiai Rodymo Režimai
M1T...ultimate masė žodžiu. Ieškau reviews/patirtis.
Old
  (#1)
jozifp103
Registruotas Vartotojas

Neprisijungęs
Žinutės: 75
Prisijungti Prie Data: Sausis 2014
Question M1T...ultimate masė žodžiu. Ieškau reviews/patirtis. - 10-01-2015, 11:38 AM

Skaityti šiek tiek apie M1T ir turi galimybę jį išbandyti per PSL. Labai blaškosi šis junginys. Atrodo, LABAI toksiška ir pakrautas su šalutinį poveikį, apie knygą....tačiau kai kuriuos atsiliepimus, aš mačiau, buvo šalutinis poveikis nemokamai (be to, padidėjusi kepenų vertės) ir nieko, bet sprogstamųjų pelnas. Neva tai stiprus masė pastate žodžiu aplink, o pelnas yra sausi ir kokybės pelnas...

Man smalsu, ar kas nors jau turėjo progą išbandyti šį produktą..., ar tai būtų iš PSL ar bet kokio kito šaltinio....?

Norėčiau išgirsti jūsų patirtį, ir pamatyti, jei pelnas rungtynės iki hype.

Ačiū!

Reply With Quote
Old
  (#2)
Punk434
AnaSCI NARYS

Neprisijungęs
Žinutės: 3
Prisijungti Prie Data: Jul 2015 M.
10-01-2015, 11:48 AM

Aš naudojau novacrines MT... Didžiausias dalykas, kurį aš kada nors naudojamas, jėgos buvo per stogą, 30 lb Pvi kiekvieną treniruotę. Tikrai myliu parama, o veikia jis.. išbėgau mano esant 1 mg mokymų dienas ir .5 mg on off dienas ir vyko ji patinka, kad 3 savaites. Turiu draugų, kurie bėgo už 1 mg Ed 3 savaites, ir sakė, kad jie manė, baisu iki to laiko jie buvo nusimauti. jūs visiškai pamatyti pakeitimus, tik .5 mg Ed 3-4 savaites, nors ir pusės būtų šiek tiek lengviau jums. Asmeniškai man patinka stuff ir reagavo labai gerai.

Reply With Quote
Old
  (#3)
jozifp103
Registruotas Vartotojas

Neprisijungęs
Žinutės: 75
Prisijungti Prie Data: Sausis 2014
10-01-2015, 12:46 PM

Citata:
Iš pradžių Įdėjo Punk434 View Post
Aš naudojau novacrines MT... Didžiausias dalykas, kurį aš kada nors naudojamas, jėgos buvo per stogą, 30 lb Pvi kiekvieną treniruotę. Tikrai myliu parama, o veikia jis.. išbėgau mano esant 1 mg mokymų dienas ir .5 mg on off dienas ir vyko ji patinka, kad 3 savaites. Turiu draugų, kurie bėgo už 1 mg Ed 3 savaites, ir sakė, kad jie manė, baisu iki to laiko jie buvo nusimauti. jūs visiškai pamatyti pakeitimus, tik .5 mg Ed 3-4 savaites, nors ir pusės būtų šiek tiek lengviau jums. Asmeniškai man patinka stuff ir reagavo labai gerai.
Ar tikrai tai yra teisingas dozes? Visi mano skaityti rekomendavo 10-30 mg/dieną.

Reply With Quote
Old
  (#4)
The Grim Repper
Super Moderatorius

The Grim Repper's Avatar

Neprisijungęs
Prisijungti Prie Data: Sep 2008
Vietovė: kad ji Įvyktų Kažkur
10-01-2015, 12:53 PM

Skamba kaip jis kalbasi apie Metil Testosterono, ne 17a-Metil-1-Testosteronas.
Aš jį prieš keletą metų, kai jis buvo ne BIRŽOS, 10 ožiai butelį ir taip labai kepenų toksinio.
But synthergine will fix that. 10-30 mg a day TOPS. Some get bad back pumps and even though on paper it shouldn't aromatize, some guys have gotten gyno.
Tai ne prohormone, o steroidų, kurie buvo atidėtas metams ir dėl to, kad, steroidų kontrolės įstatymas "praleisti" sąraše junginius, tam tikrą laiką.
Naudokite atsargiai, apie 2 savaites viršūnes ir mėgautis.

Naudokite kodą "GRIM5", kad gauti 5% NUOLAIDA savo kitą ProfessionalMuscleStore.com užsakymas!
PATINKA - ProfessionalMuscleStore Facebook
Laikykitės - ProfessionalMuscleStore Instagram

PATINKA - AnaSCI Facebook
SUBSCRIBE - AnaSCI "YouTube"

SYNTHETEK - Geriausia hardcore kultūrizmo produktus
STERILESYRINGES.COM - Gauti savo Adatų ir Švirkštų iš čia
DISCUSSWORLDISSUES.COM - Socialines, ekonomines ir politines laisvą žodį
KAIP PADARYTI, INJEKCIJOS - Visą Vaizdinę Įpurškimo Vadovas
GRYNAS PAPILDAS MILTELIAI - Visi lab sertifikuota
PROFESSIONALMUSCLE PARDUOTUVĖ - Didžiausias Pasirinkimas Papildai

", Kaip ilgai turėčiau būti poilsio tarp serijų?"
"Gerai, jei mes kalbame, jums reikia eiti dar kartą."

"imtis trivialus pavyzdys, kuris iš mūsų kada nors atlieka daug pastangų reikalaujančių fizinių pratimų, išskyrus gauti tam tikros naudos? Bet kas turi kokia nors teise rasti kaltės su žmogumi, kuris nusprendžia mėgautis malonu, kad neturi erzina pasekmes, ar tas, kuris vengia skausmo, kad gamina ne atstojamoji malonumas?"

Reply With Quote
Old
  (#5)
Punk434
AnaSCI NARYS

Neprisijungęs
Žinutės: 3
Prisijungti Prie Data: Jul 2015 M.
10-01-2015, 12:57 PM

Maniau, kad jūs kalbate apie metil tren

Reply With Quote
Reply

Sriegio Įrankiai
Rodymo Režimai

Komandiruotės Taisyklės
Jūs negali registruoti naują gijas
Jūs negali pranešimas atsakymai
Jūs negali prikabinti
Jūs negali keisti savo pranešimų

BB kodas yra Apie
Šypsenėlės yra Apie
[IMG] kodas Apie
HTML kodas nėra Off

Forumas Šuolis

Visi laikai yra GMT -4. Laikas dabar yra 12:10 AM.

Copyright © 2003-2020 AnaSCI.org. All rights reserved.