AnaSCI - Fitness Evolved

Buy Needles and Syringes with NO PRESCRIPTION   Synthetek Muscle Building And Fat Loss Products   Cheap Pure Supplements

©ALL CONTENT OF THIS WEBSITE IS COPYRIGHTED AND CANNOT BE REPRODUCED WITHOUT THE ADMINISTRATORS CONSENT 2003-2019

Synthetek Syntherol  

Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products

User CP KKK Liikmete Nimekiri Kalender Uued Postitused Kiirlingid Logi Välja

AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved

Automaatne Tõlked (Powered by Yandex):
Albanian Belarusian Catalan Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Greek Hungarian Italian Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Go Back   Anaboolsed Steroidid Arutelu ja Kulturismi Foorum > Liikme Fotod & Palgid Jagu > Liikme Palgid

Reply

Lõng Vahendid Kuvarežiimi
Lycan Venom on sisse logida
Old
  (#1)
lycan Venom
AnaSCI KUTSEHARIDUS / Annetades Liige

lycan Venom's Avatar

Lycan Venom's log - 06-04-2016, 01:46 PM

Compounds:

19-nor 400mg weekly 10-12 weeks
DHT 650mg 6 weeks then 300mg 4-6 weeks
TEST 700-800mg weekly 10-12 weeks

Above counts do not factor in esters, so the actual values are lower. I may also fluctuate the amounts based on my body's reaction. If I feel I can make more gains by increasing the amounts of 19-nor I will as well, but I am progesterone prone. I may also lower test, but the 500-700mg is my golden area.

Anti-E nolvadex as needed. 20mg ed for 6 weeks with dbol & adrol to help reduce bloat.

Pct mixture of nolvadex, clomid and 5mg of Dbol 2-4 weeks after end of cycle. I taper down the cycle and let the half life slowly decrease to allow my body time to adjust and slowly increase my natural test production. (Just my personal theory and what works best for me personally) yeah 5mg dbol can help for pct, Ill try to find the medical journal if anyone asks.

Daily orals with grapefruit juice.

Morning Dbol 25mg & Adrol 25mg
Night Dbol 25mg & Adrol 25mg

Pre-workout pin 1hr prior to exercise 4 times a week of:

TNE @ 25mg

Tren A @ 25mg

Mondays

Sust 350mg
NPP 150mg
EQ 300mg

Thursdays

Sust 350mg
NPP 150mg

This stack has put on a good amount of muscle the past 3 summer cycles. I try my best to listen to my body and apply comon sense, rather than follow a given protocol as every person's body is different. I have a low tolerance for 19-nor AAS as they work great at lower (theraputic) dosages for me.

Current stats:

30 aastat vana
5'11" 220lbs some where between 15-20%BF Calipers say 18%, hand held electrical impedance says 13% but my wife's scale with electrical impedance says 28% lol. Im only concerned with my stomach/waist area, but half way through this cycle it will be where I want it with my diet plan.

Current suit/clothing size:
waist 36-38
Chest high 40's
Arms ?? Maybe 17-18

Not a big fan of taking measurements because Im chasing for the proportionate look. Not to concerned with body fat as long as I am happy with my looks, but i would like to get my 6-8 pack back one day. I dont plan on competing and trying not to injure my shoulder again.

Im coming back from about a 3-4 month hiatus due to a pec/bi/shoulder issue ive had for over 7 years. Did not watch my diet and over enduldged with my kids on junk food and soda. Fortunately I did not gain much body fat and did light cardio once a week.

The NPP, EQ, DBOL & ADROL are from Gear Pro. I can honestly say, there is no PIP. The orals and EQ is already working because im always hungry and eating more than usual.

1st week the pumps were unbearable but I loved and missed it. Have not had pumps this intense for a while. Strength was noticeably increased and it was not a placebo effect. There is already some water retention i suspect as my wife says my arms, chest and cheeks are thicker and pumped. However it is 100+° here is SoCal and Im outside working out and coaching my kids in softball.

I may keep a daily log with my diet and exercise routine but more than likely I will report ran***ly weekly with whatever info I can share.

Constructive criticism is welcomed as I am always open to learning.

Reply With Quote
Old
  (#2)
lycan Venom

lycan Venom's Avatar

06-05-2016, 08:20 PM

Ma tavaliselt teen 3x5 järjest kaalu iga komplekt või püramiidi 8,6,4,2,4,6,8, sest see on midagi, mis töötas väga hea minu ajal minu keskkooli aastat ja kaugemale.

Seekord ma annan vana kooli 10x10 süsteemi maha.

Järgmised harjutused sisaldavad ühend ja isolatsiooni liikumised (võin teha, minu kodu jõusaalis), nii et ma ei saa üle build/keskenduda mis tahes lihaste rühma. Mõiste on toimivad ainult üks lihas grupp üks kord nädalas. Nähes, et ma kasutan AAS minu puhkuseks periood peaks olema kiirem ja võib lubada mind tabanud rühmade kaks korda nädalas.

Südame koosneb £ 12 medicne palli korralised või 30lbs liiva kott tabata südame või mulgustamiseks kott tööd. Kui võimalik, mõned spordi plyometrics, muay tai & jujitsu.

Saab jalgsi iga päev või ratsutamine bmx jalgratast, üles ja alla street hills minu naabruses. On tõesti vaja, et oleks võimalik käivitada 3+ mi ja saab tööd, et järgmise 6 kuu jooksul.

Püüniste: shrugs ja püsti rida

Õlad: military press, tõstab, jammer

Rindkere: Korter surumine, kallak pink vajutage, pushups, flys, dips (weighted dips ja pushup, dumbell ja barbell pressid)

bi on: haamer lokid, kontsentratsioon, jutlustaja

atvde: kükitama, lunge, jala pikendamine ja jalg curl

vasikad: barbell/kaalud, alalise vasikas tõsta
kinnerjänne: lamades jala lokid

alaseljale: kaalutud hyperextensions

lähis-tagasi: t-bar row, painutatud üle rea, üks käsi pikk baar rida või painutatud üle kahe käe rida, üks käsi baar bell rida, rida tagurpidi

Latt: pull ups

tri on: tricept laiendamine, bench dip

küünarvarre: randme lokid

Sisend alati teretulnud.

Mon tegin oma esimese süsti ja suulistele. Ei tee välja
Teisip südame
Wed rinnus
Neljap 2. süsti tagasi ja relvad
Reede südame
Sat jalg
Päikese valgus südame

Järgmised uuendused hõlmavad rohkem infot. Nagu alati, kõik sisend tervitatav, sest seda saab teha ainult mulle paremini.

Reply With Quote
Old
  (#3)
lycan Venom

lycan Venom's Avatar

06-05-2016, 08:22 PM

Esmaspäeval alustab 10x10 programmi. On süüa palju viimasel ajal ja hakkab tunne, nagu sitt. Ei ole kindel, kas selle soojuse haiguse või üle süüa. Võib-olla Adrol, sest see usuallybgives mulle peavalu ja paneb mind iiveldab.

Reply With Quote
Old
  (#4)
lycan Venom

lycan Venom's Avatar

06-07-2016, 12:00 AM

Igav, nii et viimase 2-3 päeva olnud tunne, nagu sitt. Arvasin, et kolme asja. Palju katse, adrol töötab või ma olen lihtsalt väga haige saada soojuse ja mu naine koos kuradi külmutamine AC 24/7. Muud võimalik süüdlane on isu, sest ma tunnen end paremini pärast söömist, kuid ma lihtsalt ei tunne nälga enam. Im põhjatu auk, et doesn ' t feelbhungry või täielikult, ma tunnen end tuimaks. Mu kõht tundub täis 24/7, ma saan südant põletada, kõik liha.

Tegin oma süsti, võttis mu suulistele ja jõi minu eelnevalt välja töötada ja tegelikult tundsin end paremini. Välja töötatud rinna täna ja hämmastavalt minu tugevus suureneb oluliselt! Ma suutsin vaevu ära 6 languse ja tavaliselt woukd kurat mu õla ja rindkere. Aga täna ma tegin 3 komplekti 10 ja nr küsimus minu õlale. Kas minu 10x10 rinnus rutiini ja sain hea pump, kuid mu lihased on nii krampis ja pingul, et harjutusi tegelikult venitatud mind välja ja loosend mind üles.

Üldiselt suur 2. nädal ja juba näeme vahe lihaste koosseisu. Jah, see on kõige tõenäolisem, vee paistetama ja verd pumpasid, aga ma näen, et mu tulevik kasum amd olen põnevil.

Reply With Quote
Old
  (#5)
aon1

aon1's Avatar

06-07-2016, 04:24 AM

Ei tea, kas see aitab või mitte, aga kogu see tsükkel mul oli tabanud südame religioosselt või tundsin, et kurat, kogu aeg. Laiendatud südame teinud kõik erinevus

Saate vanaks graatsiline ......mulle, ma täita minu maker full tilt igal ajal, et argpüks tahab tulla saaksin.....

Reply With Quote
Old
  (#6)
lycan Venom

lycan Venom's Avatar

06-07-2016, 11:30 PM

Leida on raske tulla energiat, et välja töötada. Mõned, kuidas ma tegin, ja andis selle minu kõik. Bicepts, triceps, käsivarred. Proovisin saada, et õlgadele nagu boonus, vaid lihtsalt couldnt tunda või kasutada minu käed enam. Pump on kuradi hull ja ma töötasin välja kurnatus. Võttis 2.5 mi kiire tempo kõndis koos 30lb bulgaaria liiva kott minu õlgadel. Valmis 15 min ja shin ja vasikas pumbad haiget nii kuradi halb, kuid tema armastus vihkan tunne.

Märkasin, tundsin, et veidi parem, kuid täna kõrvetised, gaasi-ja sagedased puistab on ärritav. Süües palju toitu ja im kindel, et orals on kuradi mulle natuke liiga. Peaks minema 3. nädalal, kui eelmise tsükli jooksul.

Ma olen ülespuhutud alates süsivesikuid ja vett. Võimalik östrogeeni muundamise, kuid midagi olema mures, umbes nii see on normaalne minu jaoks. Kui ma tabanud 7-ndal ja 8-ndal nädalal Haige vabaneda vee kaalu ja näha rohkem määratlus.

Võib olla kõlavaks jack perse loomaarstid lol, mis on põhjus, miks ma pole kunagi logitud minu tsüklit, olles samal ajal ka juhatuse liige, kuid im lihtsalt paneb ennast seal, et jagada oma kogemusi ja õppida uusi kontseptsioone.

Reply With Quote
Old
  (#7)
lycan Venom

lycan Venom's Avatar

06-07-2016, 11:32 PM

Tsitaat:
Algselt Postitas aon1 View Post
Ei tea, kas see aitab või mitte, aga kogu see tsükkel mul oli tabanud südame religioosselt või tundsin, et kurat, kogu aeg. Laiendatud südame teinud kõik erinevus
Võtan hoida südame ja vaadata, kuidas läheb.

Reply With Quote
Old
  (#8)
lycan Venom

lycan Venom's Avatar

06-07-2016, 11:46 PM

Seeimg, et ma ei saa muuta, ** parandus ... see oli 1.5 mi 15 mims EI 2.5 mi lol. **

Mõõtmistulemusi ja postitus pärast. Ka minu dieedi kava on segu Shelby Starns ja John Niidud. Tõesti arvesse mahepõllumajandusliku -, rohu-sööda ja valmis, hormoon, tasuta, tasuta jäi loomseid tooteid. Ei ole jahipidamine viimasel ajal, kuid ei lähe merre kalapüügi ja püütud lingcod lehm 200lbs, ja mõned 50-80lb kollane fin tuun. Armastus Bison ja tahan proovida gator saba haha.

Reply With Quote
Old
  (#9)
lycan Venom

lycan Venom's Avatar

06-08-2016, 12:20 AM

Igav jah tunne nagu väike fat ass kuigi im tõesti ei ole ring, vann pekk ja inimeste positiivseid kommentaare minu suurus.

Rind varruka pits lõdvestunud ei sh latt paindunud 49"
Õla/rinna ümbermõõt 54"
Kahe/kolme 17"
Küünarvarre 12.5", mis vajavad tööd
Kaela-17"
Sink/quad a measly 26" on vaja, et parandada palju
Vasikad 16"
vööümbermõõt mõõdetuna 41", kuid suurus 38 on hea sobivus vöö kui 36 on snugg. Ei süüdistavad paistetama, kuid minu enda toitumine ja vähene väljaõpe.

Mõõtmistulemusi paneb mind tundma, väikesed, aga nii kaua, kui im death proportsionaalsed vaata ja saad sulgeda, ma olen õnnelik.

Reply With Quote
Old
  (#10)
lycan Venom

lycan Venom's Avatar

06-09-2016, 12:18 AM

Today inhad to take off and rest. Woke up with a lump on the underside where the tricep meets the elbow. Big ass lump and sore. Chest, arms and shoulders are aching with ***s.

Just sõin palju süsivesikuid ja protien. Jõi palju vett. Nr südame, kui ma tahan, et mu kehal kasutada kogu energia tervendav. Ma töötan kodus nüüd ja see on olnud aeglane viimasel ajal, nii et ma napped. Unustasin mainida, et olen olnud napping kogu padt nädal iga päev võimalik stimuleerida loomulik gh, vaid lihtsalt ettekääne, et olla laisk.

Naine võib olla läheb töö täna. Beebi oli tingitud 16., kuid mõõdetud eelmisel nädalal ja öeldi, et ta on piisavalt suur, et tulla välja minevikku 5.. Lihtsalt oodates.

Reply With Quote
Old
  (#11)
psych
WPF Meister / Annetades Liige

psych's Avatar

06-09-2016, 09:02 AM

Maht teil on koolitus peate uinakuid.
Kui sa kunagi tundnud, läbi f see, unetus ja kiire südame löögisagedus see on märk CNS üle stimulatsiooni. Thats osa enne koolituse üle.

Logi näeb hea välja! Lihtsalt süüa ja puhata.

Kurat kohtunikud, ma olen mures kapillaarid!

Reply With Quote
Old
  (#12)
lycan Venom

lycan Venom's Avatar

06-09-2016, 09:24 AM

Thanks psych, that makes a lot of sense now. Really appreciate you chiming in because ive been feeling out of it and ran*** rapid heart beat. Just constantly tired spouts where I crash out.

Isegi tren väikese annuse, olen olnud võttes väga ere ja kirgas unenäod, kuid ei öine higistamine.

Läheb lüüa jalad täna ja avaldame pärast uuesti.

Reply With Quote
Old
  (#13)
squatster
AnaSCI VET

06-09-2016, 09:50 PM

Nice log man
Keep going

Reply With Quote
Old
  (#14)
c7469616
Keelatud

06-10-2016, 01:32 AM

/////////

Reply With Quote
Old
  (#15)
lycan Venom

lycan Venom's Avatar

06-11-2016, 01:41 AM

Had to take yesterday off to prep the car and house for my newborn. Wife is about to pop anytime now. Woke up feeling amazing and upper body not as sore. Biceps started to get stiff and contract and have ***s. Tricep that was swollen went down and no pain.

However last night i did my injections. Idk why, but both of my glutes are fucking killing me. Possibly to many injections, too much volume or my npp and tne crashed. Have lumps and it sucks trying to sleep or sit and once in a great while it feels like i put pressure on my sciatic nerve where my leg goes numb for a second.

Other than that, i bumped up my tren and npp by 200mg today in my delts. Hit my leg routine and murdered my legs. Wife thought i was busting a nut or smashed a nut from my grunts due to the intense pumps during my sets. I was making love to my weight set lol.

Oh, also after my injections of the extra npp, tren and tne, my orals and the nolvadex, I started to get nauseous and felt out of it. Hit the weights feeling like shit again but gave it my all still. Took a shower and ate and felt better.

When I get that sick feeling it almost feels like my body is telling me it needs carbohydrates. Protien does not cut it but if i eat high carbs i instantly feel better. Is it in my head or is there something to it?

Reply With Quote
Old
  (#16)
psych
WPF Meister / Annetades Liige

psych's Avatar

06-11-2016, 02:32 AM

you need carbs. even if you weren't on shit you would need carbs

Kurat kohtunikud, ma olen mures kapillaarid!

Reply With Quote
Old
  (#17)
lycan Venom

lycan Venom's Avatar

06-11-2016, 03:41 AM

Psych, maybe i am not eating enough. I am tearing up bread, pasta, beans, rice and what ever else comes my way but i guess ill have to increase the amount. I was trying to keep it a lean clean bulk but i guess my body is not having it. Thank you for the input as it is always appreciated.

Reply With Quote
Old
  (#18)
lycan Venom

lycan Venom's Avatar

06-14-2016, 08:44 PM

Oodanud keegi öelda, somethimg umbes fishimg ja 200lb lingcod... ma pole kunagi näinud, et üks suur ja tahtis, et tõmmake jalg, kuid keegi natuke. Üks, mis ma sain oli ainult £ 20.

On süüa nii palju, kõik on märganud. Tellisin endale kaks söögikorda alates red robin ja oli vaatas, nagu ma oleks söömishäireid. Tunne palju parem simce suurendada oma toiduratsiooni.

Tugevus ei ole tõesti suurenenud ja mõtlema keeratud minu orginaal töötada välja kava. Võib-olla topelt üles dbol ja adrol, sest nüüd 3. nädalal mul on tavaliselt suurem relvade ja vasikad. Just nüüd, ma ei ole saanud ühtegi kaal ja välimus sama, nr paistetama tõesti, ja ei massiivne-ne välimus nagu enne tsüklit. Aim minu treening, südame, toitumine ja ühend summa mõjutavad seda tsüklit tulemusi.

Laupäev oli jala päev. Oli valulik tänaseni.

Pühapäeval oli mul maha, kui ma ei olnud juurdepääsu kaalud ja nädalavahetusel oli pühendatud minu tütre softball allstar turniiri. Ta sai MVP iga mängu, kuid kaotasid turniiri.

Eile oli rinna päev, kuid ei olnud jõudu, mul oli eelmisel nädalal. Päris kindel, et see oli tingitud jõuetus. Ma magasin hämmastav eile õhtul ja magas kuni 10. Ma töötan kodus ja määrata oma tundi, kuid töö on aeglane.

Täna läheb tagasi ja bicep rutiinist. Mõelda, mitte pärast läbi 10x10 ja võib-olla minu proovinud ja tõsi 3x5 järjest kaalu iga komplekt. Ma alati tundub, et kasvavad, et aga viimane kord ma tegin 10x10 mul oli hea build läheb.

Äkki im just murelik ja oodata kiireid tulemusi, kui mul on vaja, et olla realistlik ja oodake.

Reply With Quote
Old
  (#19)
Magnus82
Keelatud

06-14-2016, 11:55 PM

Tsitaat:
Algselt Postitas lycan Venom View Post
Oodanud keegi öelda, somethimg umbes fishimg ja 200lb lingcod... ma pole kunagi näinud, et üks suur ja tahtis, et tõmmake jalg, kuid keegi natuke. Üks, mis ma sain oli ainult £ 20.

On süüa nii palju, kõik on märganud. Tellisin endale kaks söögikorda alates red robin ja oli vaatas, nagu ma oleks söömishäireid. Tunne palju parem simce suurendada oma toiduratsiooni.

Tugevus ei ole tõesti suurenenud ja mõtlema keeratud minu orginaal töötada välja kava. Võib-olla topelt üles dbol ja adrol, sest nüüd 3. nädalal mul on tavaliselt suurem relvade ja vasikad. Just nüüd, ma ei ole saanud ühtegi kaal ja välimus sama, nr paistetama tõesti, ja ei massiivne-ne välimus nagu enne tsüklit. Aim minu treening, südame, toitumine ja ühend summa mõjutavad seda tsüklit tulemusi.

Laupäev oli jala päev. Oli valulik tänaseni.

Pühapäeval oli mul maha, kui ma ei olnud juurdepääsu kaalud ja nädalavahetusel oli pühendatud minu tütre softball allstar turniiri. Ta sai MVP iga mängu, kuid kaotasid turniiri.

Eile oli rinna päev, kuid ei olnud jõudu, mul oli eelmisel nädalal. Päris kindel, et see oli tingitud jõuetus. Ma magasin hämmastav eile õhtul ja magas kuni 10. Ma töötan kodus ja määrata oma tundi, kuid töö on aeglane.

Täna läheb tagasi ja bicep rutiinist. Mõelda, mitte pärast läbi 10x10 ja võib-olla minu proovinud ja tõsi 3x5 järjest kaalu iga komplekt. Ma alati tundub, et kasvavad, et aga viimane kord ma tegin 10x10 mul oli hea build läheb.

Äkki im just murelik ja oodata kiireid tulemusi, kui mul on vaja, et olla realistlik ja oodake.
Lol, I thought it was either a typo or he got into your dbol

Reply With Quote
Old
  (#20)
Magnus82
Keelatud

06-14-2016, 11:56 PM

Good job tightening up your diet btw

Reply With Quote
Reply

Lõng Vahendid
Kuvarežiimi

Postitamise Reeglid
Sa ei postitada uusi teemasid
Sa ei postitada vastuseid
Sa ei postitada manuseid
Sa ei muuda oma postitusi

BB-kood on Kohta
Emotikoni on Kohta
[IMG] kood Kohta
HTML-koodi Maha

Foorumi Hüpata

Kõik ajad on GMT -4. Aeg, mis nüüd on 11:07 AM.

Copyright © 2003-2019 AnaSCI.org. All rights reserved.