AnaSCI - Fitness Evolved

Buy Needles and Syringes with NO PRESCRIPTION   Synthetek Muscle Building And Fat Loss Products   Cheap Pure Supplements

©ALL CONTENT OF THIS WEBSITE IS COPYRIGHTED AND CANNOT BE REPRODUCED WITHOUT THE ADMINISTRATORS CONSENT 2003-2019

   
  Synthetek Syntherol  
   
   
   
Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products


User CP FAQ Lista E Anëtarëve Kalendari Postimet E Reja Nyje Të Shpejta Log Out

AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved


        
        
        
        
        

Përkthimet automatike (Mundësuar nga Yandex):
Albanian Belarusian Catalan Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Greek Hungarian Italian Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Go Back   Steroid Anabolic Diskutim dhe Bodybuilding Forumi > Anabolic Science Section > Anabolic Science Forum

Reply
 
Thread Mjete Shfaq Modes
Notar Gënjyer, por Fiton Padi Gjithsesi
Old
  (#1)
tee
AnaSCI e AAP-së
 
tee's Avatar
 
Jashtë linje
Postimet: 4,130
Join Date: Shkurt 2004
Vend: SHBA
Notar Gënjyer, por Fiton Padi Gjithsesi - 07-31-2005, 09:51 AM

Përfundimtar Të Ushqyerit Testimin E Produktit Gjen Negative Steroide Rezultatet
2005-06-03 - Përfundimtar Të Ushqyerit


http://www.npicenter.com/anm/templa...12617&zoneid=18

(FARMINGTON, CT) 2 qershor, 2005 – e Pavarur e palës së tretë të testeve laboratorike në Universitetin e Kalifornisë Jugore (USC), gjenden Super të Plotë, një multivitamin nga Përfundimtar të Ushqyerit® Inc., prodhuesi i cilësisë sportive produkteve të ushqyerit, të jenë të lirë nga steroid anabolic. Njoftimi u bë nga Brian Rubino, zëvendës presidenti i Fundit i të Ushqyerit.
Përfundimtar të Ushqyerit kohët e fundit u angazhuar në një padi të parashtruara nga amatore notar Kicker Vencill në pretendimin e tij Super të Plotë multivitamin shkaktuar atë për të testuar pozitiv për 19-norandrosterone në 4 ng/mL. Kjo shumë është dy herë më e Shteteve të Bashkuara Kundër Drogës dhe Agjencia Botërore Anti-Drogës Agjencia e kufijve.

Përfundimtar të Ushqyerit të punësuar në Universitetin e Kalifornisë Jugore, universiteti i vetëm i bazuar USP laboratori i certifikuar në vend, për të provuar Super të Plotë. Shtatë testet ishin kryer nën mbikëqyrjen e Dr. Roger Reiner, drejtor i Shkollës së Farmaci dhe i përfunduar në shumë numra para dhe pas dhe një në pyetje nga shishet e dhënë nga Përfundimtar të Ushqyerit, nga shishe USC blerë në treg dhe në produkt të përdoret dhe të dhënë nga Vencill. Të gjitha testet lab tregoi rezultate negative.

“Edhe pse tonë zhgënjim juria e dhënë në favor të paditësit, edhe përkundër dëshmive, ne ndihen të përligjur nga USC produkt, teste,” Rubino tha. “Në këtë kohë ne jemi duke eksploruar tonë apelit opsionet.”

Sipas Rubino, Super i Plotë dhe të gjitha të tjera jo-prohormone produkte nga Përfundimtar të Ushqyerit janë të prodhuara në ambientet që nuk do të bëjë prohormones, steroide, prekursorëve, apo steroide metabolitëve. Gjithashtu, kompania burime të përbërësit nga furnizuesit se nuk do të prodhojë prohormones, steroide prekursorëve ose steroide metabolitëve.

Rubino gjithashtu vuri në dukje se DHEA, vetëm prohormone aktualisht prodhuar nga Përfundimtar të Ushqyerit është prodhuar në një të ndarë të institucionit për të parandaluar ndër-kontaminimi.

Ultimate Nutrition, established in 1979, has made a powerful corporate commitment to manufacturing excellence. Located in Farmington, CT, the company offers a wide range of scientifically designed sports nutrition formulas including CreaPure®, ProStar® Whey, Whey Gainers®, and Ultra Ripped®. Available in 45 countries, Ultimate Nutrition products are the number one choice for athletes around the world.

# # # #

Për më shumë informacion kontaktoni:
Sheldon korrigjuar Baker ose Karena Dillon, Baker Dillon Grup
[email protected]
   
Reply With Quote
Old
  (#2)
pincrusher
Vizitor
 
Postimet: n/a
07-31-2005, 09:57 AM

si mund çmimin e jurisë në favor të paditësit, bazuar në këtë dëshmi? bëjnë vetëm ata besojnë dikujt, sepse ata gënjejnë dhe thonë se ata nuk janë duke marrë prohormones? unë mendoj se është i të njëjtit njerëz të cilët belived sammy sosa kur ai shkoi në frontin e kongresit dhe deklaroi se ai nuk e ka marrë steroid ende nuk e goditi në shtëpi shkon më.
   
Reply With Quote
Old
  (#3)
tee
AnaSCI e AAP-së
 
tee's Avatar
 
Jashtë linje
Postimet: 4,130
Join Date: Shkurt 2004
Vend: SHBA
07-31-2005, 10:09 AM

Citoj:
Fillimisht Postuar nga pincrusher
unë mendoj se është i të njëjtit njerëz të cilët belived sammy sosa kur ai shkoi në frontin e kongresit dhe deklaroi se ai nuk e ka marrë steroid ende nuk e goditi në shtëpi shkon më.
LOL
   
Reply With Quote
Reply

Thread Mjete
Shfaq Modes

Postimi Rregullat
Ju nuk mund të pas reja temat
Ju nuk mund të postoni pergjigje
Ju nuk mund të të postoni bashkëngjitje
Ju nuk mund të të redaktoni postimet tuaja

BB code është
Smilies janë të
[IMG] kodi është
Kodi HTML është Off

Forumi Hidhen


Te gjitha kohët janë në GMT -4. Koha tani është 02:35 PM.


Copyright © 2003-2019 AnaSCI.org. All rights reserved.