AnaSCI - Fitness Evolved

Buy Needles and Syringes with NO PRESCRIPTION   Synthetek Muscle Building And Fat Loss Products   Cheap Pure Supplements

©ALL CONTENT OF THIS WEBSITE IS COPYRIGHTED AND CANNOT BE REPRODUCED WITHOUT THE ADMINISTRATORS CONSENT 2003-2019

Synthetek Syntherol  

Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products   Largest Selection of Bodybuilding Products

Kullanıcı CP SSS Üye Listesi Takvim Yeni Mesaj Hızlı Bağlantılar Çıkış Yap

AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved  AnaSCI Fitness Evolved

Otomatik Çevirileri (Powered by Sorgular):
Albanian Belarusian Catalan Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Greek Hungarian Italian Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian

Go Back   Anabolik Steroidler Tartışma ve Vücut geliştirme Forumu > Anabolic Science Section > Anabolic Science Forum

Reply

Konu Araçları Görüntü Modları
Döngüleri Soru
Old
  (#1)
brendanbreen
Kayıtlı Kullanıcı

Question Döngüleri Soru - 35 10-22-2006, 10:

Siz dişli bir döngü yaparak daha fazlasını elde etmek için östrojen bastırma döngüsü yapma konusunda ne düşündüğünü merak ediyordum. Gerçekten merak çaba, para ve zaman değer veriyorum. Düşündüm en azından bir kaç buna bir yerin olurdu.... ayrıca çok dişli döngüsü sırasında özellikle yan etkileri yok denecek kadar büyük ölçüde bir anti östrojen olarak da hareket edeceği ile birlikte ve hormon tedavisi işini ama bu sizi JD kullanarak ne düşündüğünü, bu konuda iyi şeyler duydum merak ettim.... ama gerçekten çok pahalı ımo. Eğer siz onun para değer olup olmadığını ya da sadece Alternatifi ile birlikte Cytadren gibi bir şey almak görmek istedim.... Bir çok teşekkürler!!!

Reply With Quote
Old
  (#2)
IronMan
Kayıtlı Kullanıcı

30 10-22-2006, 11:

Kullanarak olacak ve ne kadar kullanacaksın.

Reply With Quote
Old
  (#3)
brendanbreen
Kayıtlı Kullanıcı

21 10-24-2006, 08:

primo pek... test eth 400 mg ve prob 200 mg

Reply With Quote
Old
  (#4)
IronMan
Kayıtlı Kullanıcı

50 PM 10-24-2006, 10:

Bir-dex gibi lite bir döngü gerekli değildir Diğerleri katılmıyorum mabey düşünüyorum. Nolavdex ed 20mg yeterli olacaktır

Reply With Quote
Old
  (#5)
brendanbreen
Kayıtlı Kullanıcı

08 10-25-2006 08:

giriş için sana biraz pahalı... teşekkür.... ama hey östrojen bastırma döngüsü ile herhangi bir tecrübe var mı????????

Reply With Quote
Old
  (#6)
IronMan
Kayıtlı Kullanıcı

29 10-25-2006 09:

Bu alternatifi 20 mg ed onu tutmak için iyi olmalıdır.Bu artı biraz da kötü değil.Ya da bir şey balloning kadar korkuyorsun.Yemek temiz Yüksek yağ ve yüksek sodyum gıdalardan uzak durun.

Reply With Quote
Old
  (#7)
skullsmasher
Kayıtlı Kullanıcı

skullsmasher's Avatar

11-04-2006, 02:29 AM

Alıntı:
Tarafından Gönderildi brendanbreen
Siz düşünce hakkında ne yaptığını merak ediyordum bir östrojen bastırma döngüsü dişli bir döngü yaparak daha fazlasını elde etmek için. Gerçekten merak çaba, para ve zaman değer veriyorum. Düşündüm en azından bir kaç buna bir yerin olurdu....
Tam olarak ne " demek yuo;bastırma döngüsü östrojen" ? Herhangi bir döngüsünde östrojen bastırmak istiyorum. İyi AI/olduğu bilinen bir döngü için yatırım yapmaya def değer ve bir yönetilen değilse olumsuz yan etkileri neden risk. Ayrıca bunun ne olduğunu biliyor Musunuz YÜZDE (?) daha zor bir yer değil.

Alıntı:
ayrıca çok dişli döngüsü sırasında siz düşünce ne kullanıyorsun merak ettim JDbaşlıca yan etkileri neredeyse hiçbiri büyük ölçüde bu birlikte ve diğer hormon tedavisi işini ama bu konuda iyi şeyler duydum olacak bir olarak hareket anti-östrojen çok.... ama gerçekten çok pahalı ımo. Eğer siz onun para değer olup olmadığını ya da sadece Alternatifi ile birlikte Cytadren gibi bir şey almak görmek istedim.... Bir çok teşekkürler!!!

Alternatifi gibi (seçici östrojen reseptör modülatörü) anti östrojen, teknik olarak iyileştirilebilir bir. Östrojen dönüştürme büyümesini engelleyen hormon enzim bloke ederek çalışır ve aynı zamanda testosteron seviyeleri artar.

(Deca/Tren örneğin) bir 19nor kullanıldığında alternatifi olarak karşı standart önlem Adex kullanmayı düşünüyorum. DHT ve/veya Test, Nolva iyi IMO. Ayrıca, tren veya yüksek dozda 19nor ile cabergoline de öneririm.

üyemiz:
www.forums.steroid.com

Son skullsmasher tarafından düzenlenmiş; at 11-04-2006 BEN 02:32.

Reply With Quote
Old
  (#8)
brendanbreen
Kayıtlı Kullanıcı

11-08-2006, 09:48 PM

bastırma döngüsü hakkında sözde bir döngüsü daha fazla almak için dişli döngüsü önce östrojen seviyem düşük konuşuyordum

Reply With Quote
Old
  (#9)
mike1991
Kayıtlı Kullanıcı

mike1991's Avatar

11-08-2006, 10:05 PM

Bir şey başlamadan önce tutmak ve bazı vücut yağ kaybetmek istiyorum.

Reply With Quote
Old
  (#10)
mike1991
Kayıtlı Kullanıcı

mike1991's Avatar

11-08-2006, 10:33 PM

Arimidex is an aromatose inhibitor and I have some, but the problem I see is it half-life is 50 hours for a 1mg qd dose and there is 5 half lifes in one life of a drug. Its used in the medical field as an first line treeatment for locally advance or metastatic breast cancer. Nolvadex is an antiestrogen also used for breast cancer after surgery and radiation treatment unlike arimidex which will inhibit the enzyme aromatase which is partially responsible for conversion of precursors to estrogen. According to the medical journel after a 10 week study of using 1mg daily in teenage boys there were no signs of any decrease of test or protein breakdown, but one thing that I did find interesting was the administration of arimidex resulted in a subtle, but significant, decline in IGF-I concentrations. You can read more about this at http://jcem.endojournals.org/cgi/content/full/85/7/2370

Reply With Quote
Old
  (#11)
mike1991
Kayıtlı Kullanıcı

mike1991's Avatar

11-08-2006, 11:12 PM

İnsanlar bunu yaptım eminim ama erkeklerde östrojen hormonal denge ve diğer bezleri fonksiyonu için gerekli olduğundan Kemoterapi kullanırken tam bir dönüş yapmak için kötü bir fikir olacağını düşünüyorum. Kemoterapi ve Nolavdex var ve şimdi Nolavdex kullanıyorum ama YÜZDE benim yaptığımda muhtemelen Nolavedex kapalı giyer sonra vücudumda ücretsiz östrojen büyük miktarda olmalıdır. çünkü çok boş östrojen gibi sil JD kullanacağım. YÜZDE başlıyorum sonra benim östrojen nerede olduğunu görmek için, Nolavdex kullanarak bile bir kılavuz olarak kullanmak için kan testi yaptırmayı planlıyorum, östrojen ve gelecek, sadece bağlama değil TÜM reseptörleri. Oldukça ucuz bir test ve kan testi veya 24 idrar testi yapabilirsin ama kan testi daha doğru olur. Ve eğer odasına aldıktan sonra doktorunuz ile dürüst olmak mı ve o ya da tedavi edilmesi gereken tıbbi bir durum var, senin bildiğin yüz çevirirseniz, onlar yasal olarak sorumlu olduklarından uzak dönecek. Eğer dürüst değilseniz ve test yüksek döndüğünde veya testleri testis herhangi bir tümörü ekarte etmek için, ya da adrenal ve karaciğer hasarı sipariş edecek.

Reply With Quote
Old
  (#12)
skullsmasher
Kayıtlı Kullanıcı

skullsmasher's Avatar

11-09-2006, 11:45 AM

Menapoz her zaman dozu artırmak ve testosteron %50+ ile de östrojen seviyeleri yaklaşık %50 azalttığı gösterilmiştir. Bir düşünürsek aromatizing bileşikleri kullanarak olacak ve/veya prolaktin/istediğiniz daha fazla östrojen üretimi olacak beri de, östrojen bu azalma (Menapoz uygun bir doz ile) en uygunudur artan progesteron bileşikleri. Başka bir nokta, eğer 19nor bir grup kullanıyorsanız, iyi bir şey değil artan progesteron özellikleri vardır alternatifi değildir. Test sadece devir veya test+19nor olmayan alternatifi iyi ama, IMO Adex üstündür.

üyemiz:
www.forums.steroid.com

Son skullsmasher tarafından düzenlenmiş; at 11-10-2006 11:06.

Reply With Quote
Old
  (#13)
skullsmasher
Kayıtlı Kullanıcı

skullsmasher's Avatar

11-09-2006, 11:48 AM

Alıntı:
bastırma döngüsü hakkında sözde bir döngüsü daha fazla almak için dişli döngüsü önce östrojen seviyem düşük konuşuyordum

Anlamsız fikir, cidden.

üyemiz:
www.forums.steroid.com

Reply With Quote
Old
  (#14)
brendanbreen
Kayıtlı Kullanıcı

11-09-2006, 06:45 PM

İyi adex sevdiğim testi çok daha fazla östrojen dönerek, kalan test reseptörü siteleri ve israf test test 500 mg bir hafta ve adex .5 mg eod bu kadar güvenli, bu kadar ileri gider onun etkisi %10 değişim hızı, okumak ne ive ve blok östrojen novldex whick Ä testi önler yani.... ve eğer alternatifi 10 mg eod kullanırsanız %0 östrojen aktivitesi olsun

Reply With Quote
Old
  (#15)
IronMan
Kayıtlı Kullanıcı

11-10-2006, 01:25 AM

Alıntı:
İyi adex sevdiğim testi çok daha fazla östrojen dönerek, kalan test reseptörü siteleri ve israf test test 500 mg bir hafta ve adex .5 mg eod bu kadar güvenli, bu kadar ileri gider onun etkisi %10 değişim hızı, okumak ne ive ve blok östrojen novldex whick Ä testi önler yani.... ve eğer alternatifi 10 mg eod kullanırsanız %0 östrojen aktivitesi olsun
Bu yüzden Bir-dex sonra alternatifi Artı bir döngüsü sonra dex kullanmanızı tavsiye istemiyorum Daha fazla östrojen engeller sanmıyorum.-Dex Alternatifi seviyesi normale geri döner kan t yükseltir HGC ile birlikte % düzeyleri olacak, heathly olmayan(iyi kolesterol seviyeleri) yüksek bastırır

Reply With Quote
Old
  (#16)
mike1991
Kayıtlı Kullanıcı

mike1991's Avatar

11-10-2006, 02:30 AM

eylem iki tam farklı mod ile iki farklı ilaçlar. Alternatifi, hastanın KAN sayımı, trombosit ve CA seviyelerini takip etmek. Ayrıca, alternatifi T4 düzeyleri artabilir. JD bizim gibi insanlar için sadece önemli bir artış LDL düzeyleri neden olur, ama Alternatifi de olacak. Alternatifi bağlayıcı site östrojen ile yarışıyor. Antagonist ve tedavi edici bir etkisi dolaşımdaki östrojen seviyesini düşürerek eylemler olarak kemoterapi görür. Alternatifi çocuklar ve kanserleri libido kaybı ve iktidarsızlık olmaz neden olması da bilmediğiniz bir şey var. Bu size yardımcı olur umarım.

Son mike1991 tarafından düzenlenmiş; at 11-10-2006 BEN 02:59.

Reply With Quote
Old
  (#17)
brendanbreen
Kayıtlı Kullanıcı

11-11-2006, 11:23 PM

ıronman... asla... sen beni sattın libido parçası kadar gitti döngüsünde sadece... ve mike sayesinde yüzde için adex hakkında bir şey söylemedim

Reply With Quote
Old
  (#18)
mike1991
Kayıtlı Kullanıcı

mike1991's Avatar

11-12-2006, 12:33 AM

Alıntı:
ıronman... asla... sen beni sattın libido parçası kadar gitti döngüsünde sadece... ve mike sayesinde yüzde için adex hakkında bir şey söylemedim
Eğer Test alıyorsanız, muhtemelen libido hiçbir eksikliği olacaktır eminim. Alternatifi olan erkekler genellikle uyuşturucu kitaplarda bir yan etkisi olarak listelenen neden aynı anda test tedavi gören değildir.

Reply With Quote
Reply

Konu Araçları
Görüntü Modları

Gönderme Kuralları
Sen olmayabilir yeni konu açmak
Sen olmayabilir sonrası yanıtlar
Sen olmayabilir yazı ekleri
Sen olmayabilir mesajlarınızı

BB kodu . Üzerinde
Smiley vardır Üzerinde
[IMG] kodu Üzerinde
HTML kodu Kapalı

Forum Atlama

Tüm zamanlar GMT -4. Zamanı şimdi 09:40 PM.

Copyright © 2003-2019 AnaSCI.org. All rights reserved.